Gutayubaljadeul

Univerzitní profesor veze svým zánovním Mercedesem jednu svou studentku z konkurzu zpět do Soulu. Cestou zastaví v horách a pokusí se dívku znásilnit. Té se sice podaří utéct, ale náhodný kolemjedoucí, kterého stopne, ji odveze shodou okolností zpět k Mercedesu, kde se už shromáždila skupinka místních pobudů a začíná brutální hra s vyřizováním jejich účtů... (Jelly)

ivan_drago

Velice zábavný, absurdní film s prvky černé komedie a pořádnou dávkou cynismu... Horor to tedy určitě není, s co si musí zkusit mladá holka od těch buranů, kteří jsou mimochodem ukázkově napsaní i zahraní, je postupný úžas přecházející, a plynoucí z nedůvěry, do šoku a naprosté zoufalosti... Právě ti burani posouvají film do nadprůměru a díky jejich postavám a povedeně napsanému příběhu jsem se u filmu bavil... ()

Luk80

Nejprve potká nadržený profesor zpěvu úchylného policistu. Profesor vyvázne jen s napomenutím. Potom potká profesor bandu buranů se sklony k pankáčství. Profesorovo auto je na padrť. Nakonec potká profesor policistu znova a je svědkem zajímavé metody. Buranské filmy jsou zvláštní, místy tupé, tak jako záporáci, místy nepochopené, ale tohle setkání je neobvyklé svým projevem. Šéf buranů zpočátku působil velmi vyrovnaně a moudře a vypadalo to, že dívka našla svého zachránce. Co se vyklubalo z tohoto moudrého pána co rád griluje maso? Naprosté hovado s přezdívkou Kokot. ()

Shimargh odpad!

Neskutečně nudná, otravná a rozvleklá sračka, nevydržel jsem to ani dokoukat, navíc je to plné odporných a tupých kriplů. ()

Wancohoff

velmi zaujimavy film, ale velmi roztahany, a horor urcite NIE. krvavsie sceny su skor komedialne. kazdopadne stoji za pozretie uz len vdaka netradičnosti filmu. ()

kluk z Na

Tak věřim, že perla jihokorejský filmografie vypadá jinak. Burani jakožto komediální postavy mohly obstát i strach z jednoho šel, ale to nezabránilo občasnému grotesknímu dojmu. Škoda, že ke konci vyčpěl a místo nějakého uvěřitelného konce to byla zase haluz no. ()

Martyr

Ufff....tak čakal som všetko možné, len toto teda nie. Profesorko spevu so svojou vytúženou žiačkou (samozrejme nádejnou speváčkou) sa "omylom" ocitnú na odlahlom mieste, ktoré patrí miestnym sadistickým a psychicky narušeným vidiečanom. Ďalej to radšej nebudem rozvádzať, nech niečo neprezradím potencionálnemu divákovi tohoto sadistického diela. Permanetné napätie a strach aj o "vinníka" je k dispozícii počas celého filmu (tak ako už písal Adrian) ale stále som nezachytil, kde sa v tejto komédii (!?!) nachádzala tá vtipná časť. V jednom kuse som bol v očakávaní čo horšie sa ešte môže zúčastneným stať, takže som si možno tie humorné vložky nevšimol. Jednoznačne pravý azijsky brutalny film, aky som už dlho nevidel a ak by som aj v blízkej budúcnosti mal možnosť, radšej ho odsuniem na neskoršie obdobie a pustím si korejsky romanták. Veľmi sa mi páčia výstižné plagáty, ktoré presne vystihujú atmosféru :-) 85% "....Ich liebe dich....." :) ()

honelnik

Nedoceneny masterpiece korejskeho filmu, ktory neodporucam pozerat s niekym, pred kym by ste si vahali prdnut....Uchylna, neprijemna, brutalna a po druhej projekcii aj neskutocne zabavana exkurzia do sveta "tam za kopcom", kde orli len tak padaju mrtvi na zem a miestni su viac pohostinni nez je zdrave…must-see pre kazdeho velkomestskeho dobrodruha. ()

KOOHA

Furt jsem čekal, že se něco stane a ono se to nestalo. Až na ten jed na krysy, ale to se dalo očekávat. Sakra divnej film. ()

klobasa

Vůbec to neni špatný,možná jsem čekal větší tlak na pilu, ale i tak slušnej výlet na korejskej venkov. Jo a ty komedialní scénky jsem tam viděl! ()