poster

Pracka v láhvi (TV film)

Krimi

Československo, 1978, 82 min

 • gudaulin
  ***

  Ryze televizní záležitost se všemi neduhy, které tento druh produkce přináší, nicméně herecky silně obsazená a zejména v případě Čepka a Steinmasslové i velice slušně zahraná. Navíc detekivní námět, který si pohrává s fenoménem lidské chamtivosti je přitažlivý a tak nějak nadčasový... Celkový dojem 60 %.(26.4.2008)

 • honajz
  *****

  Na televizní poměry nadprůměrně povedené dílko, a to po všech stránkách. Solidně stavěná a vystavěná atmosféra i jednotlivé scény.(19.7.2011)

 • Adam Bernau
  **

  Jedna mrcha za druhou, všichni popořadě. Takže námět dobrý, herecky taky dobrý, zpracování ujde, scéna dámského pokoje s trezorovou komorou parádní, závěr... závěr velmi podařený, abych nespojleroval. Ale stejně se nezbavím pocitu, že tři hvězdy dávám podstatně lepším kouskům. Takže pěkné dvě.(24.1.2016)

 • Tosim
  ****

  Atmosféra, která by se dala krájet, herci správně dramatičtí (jen na tu Reginu Rázlovou mám pořád problém si zvyknout) a nádherně stylová hudba (bohužel si už nepamatuju od koho.)(23.8.2006)

 • Una111
  ****

  Dobrá inscenace. Dokonce tak dobrá, že se v ní dá vydržet i ta jinak dost nesnesitelná Regina. Ta mimochodem i tu hysterku hraje dost mizerně a nepřesvědčivě. Inu, komu není shůry dáno, ani na DAMU nekoupí.(29.12.2016)

 • - Film je natočen na motivy stejnojmenné knihy Jamese Hadley Chase. (davi.k)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace