Fullmetal Panic! The Second Raid

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2006, 30 min

Předloha:

Šódži Gató (kniha)

/60%/ (videl na festivale Comics salon 2006)(29.6.2009)

No, Tessu moc nežeru, takže mě ani tenhle speciálek moc nebral. Zajímavé, což o to. Nejlepší byly scény, kdy Tessa byla svědkem výstřelek svých podřízených. That's all.(14.3.2009)

Po skvělých anime seriálech, přichází třicetiminutový video film, který v nejednom fanouškovi Full Metal Panic vzbudí očekávání a tužbu, že by mohly přijít další díly. V tomto mini filmu se dozvíme, co vše se může stát Tesse, když si vezme jeden alkoholický koktejl. Bohužel v tomto dílu není po Chidory ani vidu ani slechu. 85 %(11.3.2009)

Nejsem příznivec bonusů a zde se to projeví v hodnocení. Tessa je sice kočka a má hezké prádelko, ale až na pár solidních vtipů jsem se zase tolik nebavil.(1.4.2007)

Už pri Fumoffu som sa nádejal, že niekto dá kapitánke Tesse samostatný seriál, pretože je to zábavnejšia postava než všetky ostatné vo Full metal panic!. Autori Second Raid mi tento sen aspoň čiastočne splnili v podobe tohoto OVA. Tentokrát sledujeme slušáčku Tessu pri pátraní po Banta-kunovi ktorého stratila po tom čo sa opila (!!!! :-)). Náhodou sa na Tessinej ponorke vyskytuje aj Sagara, takže nuda pri tomto špeciále nehrozí. Sagara kašli už na Chidori, Tessa je best ! 9/10(19.9.2006)