Julie je rozvedená vědecká pracovnice. Ačkoli působí upjatě, kdesi uvnitř ukrývá doutnající jiskru veselé spontánnosti. Její poněkud nudný snoubenec a kolega Russell bohužel není tím pravým, kdo by v ní dokázal rozdmýchat plamen. Spojuje je však nadšení pro práci a Julie věří, že její dva synové, patnáctiletý puberťák Brian a introvertní desetiletý Wesley, se naučí mít Russella rádi během nastávající dovolené. Jenže právě když mají vyrazit na cestu, dojde v laboratoři ke kritické situaci. Russell musí zůstat a Julie odjíždí sama. Věhlasný americký kuchař Matt je rozvedený otec citově poněkud nepředvídatelné čtrnáctileté Daphne a dvou rozpustilých synů, jedenáctiletého Lewise a osmiletého Joshe. Kvůli pracovnímu vytížení vidí děti málokdy, ale nikdy si nenechá ujít letní dovolenou. Julie i Matt dorazí na prázdniny do Nantucketu a ke svému zděšení zjistí, že si pronajali stejné obydlí. A protože všechny ostatní jsou již obsazené, nezbývá než to zkusit pod jednou střechou. Je však otázkou, zda se jeden od druhého něčemu přiučí, nebo se dřív navzájem zabijí. (TV Nova)

PavelZava

Odpočinkovka, ke které mě přitáhla N.Kinski a T.Dalton. *** Matt (T.Dalton): Ten Russell je želva, nebo nějaký křeček. Každý vychovává prostě jinak, kontrast někdy pobaví :-). Zůstaň podivná Daph, zvláštnost ti sluší ! Předběhla si ! Někdy musíš, aby ses dostal tam, kam chceš ! ()

johhny007

Viděno dnes a musím říct , že to byla příjemná rodinna komedie. Nepřekvapilo ani nenadchlo , takže průměr . ------55%--- ()

Jamast

šel sem se po obědě chvíli natáhnout k televizi a zrovna dávali tohle. nakonec sem u toho vydržel až do konce:) jo jasny, je to naprosto ohrany- romatickej vál kde se nakonec dva daj dokopy, happend atd:)- ale dobře se na to koukalo, takova oddychovka na urychlení zažívání... ()

Nikiko

Nechápu to nízké hodnocení. Skvěle jsem se bavila a navíc úžasný a okouzlující Timothy Dalton. Jasně, druhá půlka s tou zeleninou je trochu ujetá, ale co, je to přece komedie ne? Pro mě další z filmů, které si nejspíš brzy zopakuju. ()

Lucie505

Oddychovka na nedělní odpoledne. Rodinná, romantická a s otřepaným tématem. Zanechalo to ve mě dva obrazy. Inspirativní dráždivou scénu mezi hlavními hrdiny při vaření, a šílený obrázek na konci, kdy si děti na trajektu "synchronizovaně" nasadí sluneční brýle, a dokazují nám tím, jak jsou strašně šťastný a v pohodě. Pořádnej kýč na závěr.. ()

Nikol45

Charismatický Timothy Dalton a velice milá Nastassja Kinski spolu sehrály pěknou oddychovou romantickou komedii. Vždy se ráda podívám kdykoli to dávají ()