Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Tohle měl být český odpad? Tak to se tu někdo hodně přestřelil nebo nerad uzná, že se v Česku dá natočit alespoň něco slušného. Obsazení je docela slušné, až na hlavní postavu, kterou jsem trochu nepochopil. Filip Tomsa má hrát vězně, který uteče do muzikálu, ale proboha proč si nemohla Mirjam Landa vybrat nějakého zpěváka a musí tento, pro mě ne moc výrazný a zajímavý herec, být přezpíván? Jinak Lucie Vondráčková je více než příjemná a všechny texty mistra Landy jsou velmi dobré včetně přímo skvělé ústřední skladby. Film nejen pro milovníky a obdivovatele divadla Kalich...(6.3.2008)

 • DaViD´82
  *

  "Cos řekls?" Aneb Kalich pro Kalich. Tvůrci buďto natočili geniální obžalobu tuzemské degradace muzikálového žánru či přesný opak. Jejich záměr je zhola nemožné rozpoznat. Každopádně je to peklo, které obsahuje za celou stopáž všeho všudy dva pokusy o muzikálové číslo. Budete za ně tak rádi, že vám již ani nijak nebude vadit, že jsou to pokusy vskutku krajně zoufalé. Obsazení je naprostý výsměch herectví a pokusy o cameo role jsou pak již jen "třešničkou" na dortu. A režisérka? Evidentně má nakoukaný Attenboroughův Chorus Line, ale to je asi tak celá její kvalifikace. Nepopsatelně špatný výsledek zaráží o to více, že samotná Landova hudba vůbec špatná není a mohla sloužit jako solidní základ pro dobrý muzikál. Mohla, ale...(2.11.2007)

 • JayZak
  **

  Dopředu říkám, že nejsem fanoušek ani Daniela Landy, ani divadla Kalich, takže možná nejsem ta pravá cílová skupina. Nicméně hudební podklad filmu hodnotím i přesto spíš kladně (titulní písnička je chytlavá), ale film samotný má nezajímavý a podivně zkonstruovaný příběh, navíc s podprůměrnými hereckými výkony, kde se mi líbil snad jenom Rudolf Hrušínský, který by se se svou novou image mohl s klidem vrátit do českého filmu.. Na obranu ale vyzdvihnu ještě několik vtipných scén(vyhazov Landy režisérem) a skutečnost, že i přes všechny neduhy se na to dalo koukat.. 2,5*(2.3.2008)

 • Nuala
  *****

  Přestože nepatřím mezi skalní fanoušky Landy ani Lucie Vondráčkové, Kvaska mi nabídla něco, co mi v českých filmech trochu chybělo. Přichází s něčím novým, co však ( bohužel ) nezaujme každého. Nemyslím si však, že je film určen jen pro fanoušky Dana Landy nebo divadla Kalich. Kvaska je milý film, naplněný touhou, nadějí, láskou...(4.5.2007)

 • Viktooorka
  ****

  klan Vondráčkových nemám ráda... a jak Lucka zpívá se mi nelíbí.. ale tady mi vůbec nevadila.. jsem asi trochu vyšinutá.. ale svým pocitům nedokážu poroučet :-D a vidět jak se "moula" snaží sbalit Karin, tím že se propašuje do muzikálu, bylo zajímavý.. jo a ženský držte si mě ...tady pan Korn jako stařík vypadal atraktivně.. také nemůžu jinak než vynachválit jeho roli jak ve filmu tak v muzikálu :) a jako třešnička na dortu Landa.. co on tam předvádí.. no.. koukněte se na to radši sami ;)(3.4.2009)

 • - Název filmu Kvaska je odvozen od označení vězeňského nápoje, jakési náhražky piva.

 • - V náklaďáku, který odjíždí z věznice, je méně krabic než poté u pumpy.

 • - Prvá klapka padla 16.8.2006. Film sa z deväťdesiatich percent odohráva len v divadle. (Raccoon.city)