Atenšon purízu (TV seriál)

• japonský

アテンションプリーズ

Attention Please

Komedie / Drama

Japonsko, 2006

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• Zíza

Přeloženo.(Minimálně pár slovy ohodnotím, až to uvidím.)(27.3.2014)

Skoro se divím, že k tomuhle ještě nikdo nenapsal komentář. Attention Please je svěží seriál, který je důkazem toho, že starší japonské seriály byly o krapet lepší a také možná kvalitnější než ty současné. Ueto Aya je v hlavní roli neuvěřitelně roztomilá a postará se o kopec zábavy a příjemnou náladu během sledování. A co víc, ve vedlejších rolích hrají Nishikido Ryo a Aibu Saki, což je příjemné zpestření, obzvlášť pokud tyto herce znáte jen z pozdějších seriálů nebo filmů. Dějová linka sice nikterak nepřekvapí (jak to ostatně u takových seriálů bývá), ale atmosféra moc pěkná. Chvílemi trošku melancholická, jindy naopak šíleným způsobem zábavná. ~(4,2)~(11.3.2014)

Za mě jasných pět! A důvodů je několik: upraveným ženám v uniformách to prostě sluší, zábava, práce s emocemi diváka, radost vidět někoho kdo ví co chce a maká na tom, souradost z jejich úspěchu, rozpustilá Yoko Misaki, kawaii Wakamura Yayoi, vznešená a elegantní Tamaki Mikami. Jediný, kdo mi byl protivný celou dobu seriálu byl Shota (nevím no, třeba se jen snažil vypadat cool). Ale abych končil v dobrém - prostě úžasný seriál :-)(18.7.2016)