Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Neal Down (Aaron Stanford) pracuje jako manažer v cereálním baru (můžete si vybrat klasické corn-flakesy nebo něco stylovějšího, pročež vám budou naservírovány v misce zalité mlékem). Neal Down je však také nadějným muzikantem, který se pořád jaksi nemá k vydání své první desky. K inventuře jeho životních priorit ho přiměje až kompilace dvou faktorů – konkurenčního cereálního baru a extravagantní šatstvo jako na běžícím páse měnící přítelkyně Miss Pussy Katz (Zooey Deschanel). Kapitalismu, láska a umění - to jsou hlavní témata této lehce bizarní romantické komedie. (Matty)

(více)

Recenze (17)

peetriss 

všechny recenze uživatele

V základu velice milá, příjemná a kouzelná podívaná, plná voňavých a křupavých vloček s příměsí varovného poselství nejen před konzumním způsobem života, ale i upozorňující na nelad v pořadí našich životních hodnot i priorit a s tím souvisejícími zcela zbytečnými konflikty našich zájmů, vztahů a komplikacemi v naplňování snů. Filmu Flakes chybí určitý náboj, který by diváka účinně zasáhnul, a je tak postaven pouze na poměrně originálním námětu a sympatickém obsazení, což funguje dobře. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

No co Vám budu vykládat. Jediný důvod, proč jsem si film pustil, je Zooey Deschanel. A jelikož ji, řekl bych, z jiných filmů už docela znám, tak moc dobře vím, že ona tu nehrála Miss Pussy Katz, což je mimochodem absurdní a přesně to k ní sedí, ale že si tu střihla sama sebe, v což jsem vlastně i doufal. Ulítlá anti-komedie, která z bláznovství dělá přednost. ()

Reklama

U_S_O 

všechny recenze uživatele

Pre mňa nezabudnuteľný film (prvý krát som pozeral film s anglickými titulkami), v ktorom sa objavila Zooey Deschanel. V celku netradičný námet, premenený na skvelú komédiu o cereáliách. Zooey sa nám tentoraz predstavila ako Miss Pussy Katz, extravagantne obliekajúca sa priateľka manažéra cereálneho baru a nádejného muzikanta. Toho však postavila pred vážne rozhodnutie – buď konečne vydá svoj prvý album alebo… ()

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Falkes je komédia, ktorá nedokáže nikoho uraziť. Flakes je romantická komédia o tom, ako silná láska pretrvá aj po neúspechoch v práci. Flakes je film o tom, že šéfovať svojej polovičke nieje veľmi dobrý nápad. Nemusím nejak americký životný štýl, a to je dôvod prečo som nedokázal preniknúť do každej skrytej myšlienky do každej narážky. Čo ma však upútalo najviac bola moja obľúbenkyňa copatá Zooey, ktorá je tu k zožratiu. Konkurenčný boj medzi dvoma cereals-barmi, kde ľudia prebehujú z jednej strany na druhú, fanatizmus do histórie cereálií, či pár vydarených fórikov s filmu spravili príjemné prekvapenie. Avšak nie každému tieto cereálie zachutia. ()

Caminzind 

všechny recenze uživatele

Takový ten rozespalý "cool" filmeček, kde vše se děje jakoby jen tak mimochodem, lidé se neberou příliš vážně, nekazí legraci (a baví je trička s nápisy, že intelektuálové ji kazí), nosí vytahané svetry a užívají si tu svoji romantiku skromného štěstí kdesi ze zapadlého rohu Francouzské ulice. No prostě klišé ve stylu klipů od Green Day, ale s příběhem (který mne však nijak nezaujal). 30% ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama