Samatha cestuje se svými zhulenými přáteli na festival lásky, rock and rollový koncert v lesích. Cestou jsou napadeni místními burany, ale podaří se jim ujet. Netuší ovšem, že se v lese skrývá pomatený šílenec v masce Ronalda Reagana. (oficiální text distributora)

Kletus

To byl průser! Čekal jsem klasický béčko na odreagování. Všiml jsem si zajímavého obsazení, které čítalo tváře jako Jason Mewes , Courteney Cox atd. Jenže všichni to schytali od nesympatického vraha Ronnieho Reagana. Koukám hodinu a řikám si jestli se tam konečně začne něco dít. Jenže chyba lávky. V tomhle filmu se ve skutečnosti nic neděje a atmosféra 60. let je zde asi tak věrohodná jako tropické deštné lesy v Zelených Baretech. Čekal jsem také, že se dočkám objasnění motivu vraha, jenže krátce po odhalení jeho tváře film končí. Jediné co film vytahuje z odpadu je to, že jednou za čas nějaká postava utrousí nějakou vtipnou hlášku.Pokud se chcete odreagovat u nějakého nenáročného béčka tak sáhněte určitě po jiném titulu. 1/10 ()

pajuscherry

Nečekala jsem sice nic extra už jen kvůli názvu, ale doufala jsem, že když tam hraje Courtney Cox a David Arquette, že to bude aspoň trochu shlédnutelný. Nevím, zda sem se u toho měla smát nebo brečet, nejvíc mě dostalo, že režisér je David, takovej trapnej film by natočil líp i středoškolák. Už jen vizáž vraha je směšná, že by se ho nebáli ani děti. Dávám jednu hvězdičku a to jen z lítosti. ()

Tuatha

No, je velmi těžké tohle hodnotit. Nevím, jestli dát "pět hvězdiček nebo právě tu jednu". Psychedelickej (ano, opravdu) úlet aneb Reagan vraždící hippíky v lese. Musím jen souhlasit, že je tenhle "film" mixem všeho možnýho. Ale koneckonců moji pozornost to perfektně udrželo až do konce (mnohokrát s otevřenou pusou a otázkou na rtech: "Je tohle možný?"). A pár hlášek bylo naprosto výborných. Ale poněvadž, jelikož a protože prostě nevím, zvolím střední cestu a dám tři *.Tenhle projekt (či jak to jinak nazvat) je opravdu hodně velkej úlet.... "What do you think he´s after?" "Hippies!" Lol. ()

lumi1 odpad!

Kebyže je ešte niečo horšiej ako odpad tak by som to určite dala. Totálna konina, čo sa nedalo pozerať. Ale naopak, musí byť skutočne problém takúto halušku vôbec vymyslieť a natočiť. ()

BigJohn02

Hrozná volovina, která nemá hlavu ani patu, ale místy je to docela srandovní. Jako komedie za jednu hvězdičku, druhá za to, že jsem poprvé zaznamenal Jaye bez Silent Boba. Jinak díky distributorovi za oficiální text, protože jinak bych v tý masce Ronalda Reagana fakt nepoznal... ()