Samatha cestuje se svými zhulenými přáteli na festival lásky, rock and rollový koncert v lesích. Cestou jsou napadeni místními burany, ale podaří se jim ujet. Netuší ovšem, že se v lese skrývá pomatený šílenec v masce Ronalda Reagana. (oficiální text distributora)

drackula

Tragédia dostala meno David Arquette. Napriek tomu, aký je David sympaťák tento pokus o politicky orientovaný horror alebo komédiu alebo čo to vlastne malo byť, mu absolútne nevyšiel. Vrah v maske Ronalda Regana je síce fajn, aj to neustále sekanie sekerou je fajn, ale inak ide o nudu jemne koketujúcu s poctivým slasherom. Politické posolstvo mi pribúdajúcimi minútami začalo poriadne liezť na nervy, aj keď je s niektorými hláškami v základe asi jediným pozitívom filmu. A to je dosť smutné konštatovanie 20 % ()

Kosmik 1 odpad!

Přátelé tady k tomuto filmu se dá napsat jen jedna věc. Hodnocení odpad! je totiž pro tohle dílo ještě přehnaně dobré! 0% jsem snad ještě žádnému filmu nedal, ale jak se říká....všechno je jednou poprvé. Už dlouho předlouho jsem neviděl takovou hovadinu jako tohle. Pitomé, přiblblé a primitivní, tak na mě Řezník působil. Doporučuji se mu vyhnout a to co možná největším možným obloukem! ()

jefff

Vyloženě nesympatičtí feťácký postavy filmu, kterým jsem přál ať co nejdříve zemřou, srazily film na bod mrazu a já se těšil až bude konec. ()

P1tr

David Arquette je tragéd. Namísto, aby se svým režisérským debutem snažil co nejvíce odprostit od béčkových, až céčkových sraček, kterých natočil spoustu, vyplodí Řezníka, který se s jeho hereckými položkami může směle měřit. Parta hipíků je velice nesympatická, tedy až na Jasona Mewese, jehož postava je také víceméně k ničemu, ovšem při pohledu na něj si vzpomenete na Jaye ze Smithovek a hned je líp. Jediným charakterem, který je použitelný a dokonce i sympatický je šerif Thomase Janea, který filmu jednoznačně kraluje. Za celý, velice průměrně natočený snímek jsem zaznamenal jen jeden režisérský nápad, který by z průměrnosti celku vybočoval. Nevím, co tímto dílem chtěl Arquette říci, nebo proč něco takového vůbec napsal, ovšem myslím, že tímto si svojí započatou režisérskou kariéru zároveň zakončil. Řezník není dobrý jako seriózní horor, jako komedie se také neuplatní a bohužel to není zas tak velká tragédie, abyste se mohli smát její hlouposti, Zkrátka nepoužitelné. ()

The Viper

Povedená rubačka ve starším stylu. Vraždící maniak se sekyrou, který urve každýho z*sranýho hipísáka, dobře jim tak. David to více méně okoučoval dobře. A až na pár chyb (jako by je každý film neměl) to je výborný masakr. ()

Tjaden

Líbila se mi jediná vtipná scéna s hipísačkou a smečkou útočících psů. Jinak je to bída. Film nemá na to, stát se ani céčkovým slasherem. Děj je strašně předvídatelný a už od začátku musí být všem jasné, kdo se za maskou Ronnieho Reagana skrývá. Nemluvím o konci, kdy vrah třikrát obživne a i potom, co je rozsekán na maděru, zmizí jeho tělo z místa činu. Od filmu s hippies jsem očekával alespoň dobrou hudbu (Lynyrd Skynyrd apod.), bohužel ani toho se mi nedostalo... ()

Holina

Rádoby horor, rádoby komedie. Velmi nevyvážené, chvílemi trapné. Uniká mi proč se Arquette do něčeho takového vůbec pouštěl, ať snad raději zůstane u herectví, ale ani tam to nemusí přehánět... ()

kery-

Koulervoucí název překrývá jenom hromadu nedostatků. Film je fraška(ve špatném slova smyslu) která si hraje na hodně a nemá na to..Chování všech hlavních hrdinů tady nemá ani cenu popisovat. Finále ovšem bylo strhující co se komedie týče, co bych v něm naopak vidět nemusel je klasické „z vraha jsou sra*ky, ale stejně jim uteče“. Proč ho tam propána nechali? Proč to vůbec točili? A proč já nad tím strávil kousek života?? Zlaté pravidlo zní: Když se třese dodávka, nechoď koukat na ptáka(*) a já radím: nechoď koukat ani na tohle.. ()

Hanys_ odpad!

Kdybych se rozhodl natočit horror, vím, jak bych nechtěl aby vypadal...Některé podobné snímky jsou (když už nic) alespoň zábavné, ale tady se nedá smát. Jedině brečet. ()

Prochy38

Kde byla ta C. Cox? Film nebyla totální sračka, ale jinak to byla blbost úplná. Kdyby tam herecky nekoncertoval T. Jane, bylo by to totálně o ničem... ()

Haymar

Trapný pokus o zrození nové hororové ikony ve stylu Jasona či Myerse?! Hmmm měl to bejt horor? Komedie? Těžko říct! Arquette, drž se radší svýho kopyta a neser se do rejžování, evidentně ti to nesedne... ()

Klay

Dobrý námět, zoufalá režie, skvělý Thomas Jane a spousta zbytečných halucinačních záběrů, které 1) nejsou dost ujeté 2) nudí. Pár vtipů (prase George W) a dobrých hlášek to přeci jenom vytahuje na 3*, ale když Arquette už nikdy nic nenatočí, vadit mi to nebude. EDIT: po dalším shlédnutí musím tu slabou třetí hvězdu ubrat. ()

mosnak

Prej zapoměňte na Jasona a Freddyho :-) tvůrci si z nás asi dělají prdel :-))) 20% - za snahu pobavit mě alepoň obalem ()

kritiklon odpad!

U tohoto "cosi" nefunguje vůbec nic. Všechny postavy nejsou ani k smíchu ani k pláči. V případě zabijáka nefunguje ani hrůza, děs, překvapení, napětí, znechucení atp. což je u hororu dost podstatná záležitost (alespoň jednou za film by měl člověk něco z toho pocítit). Spíš převládá znechucenost a pocit ztraceného času jenž jsem mohl využít lépe kdybych dělal milion jinejch věcí! A ty politické vsuvky, to byl vrchol trapnosti! Arquette není dobrý herec zato je velmi špatný režisér. Davide příště už raději ne. Běž raději točit braky o hladovejch pavoučcích a režisérskou židli přenechej jiným umělče! půl* za 13% ()

wampire23

Arquette a Coxová musia doma brať poriadne speedy, keď dokázali natočiť takýto paškvil. Ak chcete aby sa vaše očakávania naplnili, tak do tohto filmu so žiadnymi nesmiete ísť:D. Snímok o tom ako Ronald Reagan masakruje bandu hipíkov sekerou(poprípade inými pomôckami) s nulovým scenárom. Takže 40% z ľútosti. A z toho 20% je za úvodnú a záverečnú scénu s motorovkou:D. ()

Heroine odpad!

Nechápu. David Arquette , Courtney Cox, Thomas Jane, a takováhle kravina? Asi chvilková davová psychóza, jiné vysvětlení mne nenapadá. ()

MickeyStuma odpad!

Velice ujetý horor, který je zcela mimo mísu. Zhulená mládež někde v lese a vrah v obleku s velice nepovedenou maskou Ronalda Ragana na hlavě a se sekyrou v ruce všechny vraždící. Napětí? Strach? Hrůza? Ne. Jen ohromná trpnost nad vším, co se tu děje. Spíše to vypadá na silně nepovedenou a velice jednoduchou krvavou zábavu. Nic tu nemá logiku ani s patřičným odstupem. Během závěrečných titulků jsem přemýšlel o čem to vlastně bylo. Zahodit a zadupat. ()