Samatha cestuje se svými zhulenými přáteli na festival lásky, rock and rollový koncert v lesích. Cestou jsou napadeni místními burany, ale podaří se jim ujet. Netuší ovšem, že se v lese skrývá pomatený šílenec v masce Ronalda Reagana. (oficiální text distributora)

kajda.l odpad!

Kdyby se alespoň ukázalo, že Monica Gellerová je Ronald Reagan. Jenže ono prd! A ještě horší na tom je, že The Tripper se tak příliš okatě snažil být nečím víc, než jen tupým slasherem a to politicky nekorektní, americkou politickou scénu kritizující satirou!? Davide, ale notááák. Zkus to znovu, no možná spíš raději ne, a lépe. Tvůj první režijní počin hodnotím nedostatečnou. Dabing ohlušující (pokud jsou podobně dabovány všechny filmy a ne jen podobné braky tak potěš... prdel) ()

Mordenroth

V podstate ide o vydarený režisérsky debut. Čo chcel však autor (Arquette) týmto filmom vlastne povedať? Snažil sa snáď na niečo upozorniť? Alebo chcel skrátka natočiť „len“ ďalší (nad)priemerný slasher? Možno oboje. Politický podtón je síce zrejmý (Reagan nenávidel hipisákov...), ale komediálne prvky podľa mňa vylučujú, že by sa jednalo o urážanie alebo zosmiešňovanie republikánov ako takých. Arquette podľa mňa len ukazuje kontrast medzi extrémnym konzervativizmom a extrémnym liberalizmom. Ale ako to naozaj myslel, vie len on sám. Každopádne sa k podobným úvahám vyjadril nasledovne: „But it’s a horror film and I’d like to say that no hippies or Republicans were harmed in the making of this film.“ Čo sa týka samotného filmu, vzhľadom na to, že sa jedná o debut, musím byť trochu milosrdnejší. Arquette si vyskúšal, aké to je za kamerou (pri spolupráci s Wesom Cravenom sa zrejme niečomu priučil), no asi by bolo lepšie, keby sa vrátil k svojej pôvodnej profesii a réžiu prenechával niekomu skúsenejšiemu. Dej filmu je dosť predvídateľný, čo považujem za veľké negatívum. Od začiatku napríklad vieme, kto (a prečo) zabíja nevinných hipisákov (ktorým som mimochodom aj ja prial smrť) alebo kto z hlavných postáv prežije. Tým pádom nemôže byť reč ani o celkovej atmosfére, ktorá nie je skoro vôbec strašidelná. Inak sa však jedná o vynikajúci námet a ak by sa ho chopil napríklad už spomínaný Craven alebo taký Carpenter, mohol to byť pravý masaker! Nedá mi ešte nespomenúť jedného herca, ktorý mi doslova vyrazil dych. Thomas Jane (ako ste ho ešte nevideli) totiž podáva možno najlepší výkon svojej kariéry. ()

Terva

CITÁT - Je to jen hrozná realita lidského utrpení.......... Útok motorovou pilou na začátku filmu je brutální. Než se však děj pořádně rozjede sálá z toho celkem nuda, plná bezduchých dialogů. Prostě realita drog. CITÁT - Drogy ničí tenhle stát.......... Film nese původní název The Tripper, což má pramálo společného z českým názvem Řezník. Vzhledem k přítomnosti velkých dávek drog, sexu a chlastu, bych spíš přivítal název Na tripu. CITÁT - Když se klepe dodávka, nechoď koukat na ptáka.......... Celkem je to otřesný film, asi třicet komparzistů se tu snaží dělat chaotické davové scény, o dialogu už jsem psal a hudba, to je darmo mluvit (psát). V některých částech je celkem slušná kamera, ale to je tak vše. Obyčejná nemastná vyvražďovačřka na pozadí Festivalu lásky. CITÁT - Když neodjedete, tak zemřete.......... Vrah v masce Ronalda Reagana se nestane mým oblíbencem. Zlatý Mayers. CITÁT - Ale já jsem republikán.......... Jako celek je ten film blbost. Nezáživná nuda, která má nevyužitý potenciál. ()

corpsy

Je to slabý slasher, ale má svoju atmosféru, okorenenú o humor a postavičky v štýle karikatúr. Keď sa nič nečaká, sklamanie by sa dostaviť nemalo. ()

fcreading odpad!

Naprostá sračka aká kedy vznikla. Hippiesáci tu behaju hore dole ako keby boli nadrogovaný drogami aj keď sú. David Arquette je tu asi len raz 2-krát, a to hneď v obchode, len neviem čo tu robí Thomas Jane, že sa tak dal na takúto sračku nahovorit to raz nepochopím. Horor to v žiadnom prípade není, komedia nefunguje, tie vtípky čo tu sú nie sú ani len smiešne, videl som aj lepšie horory viz. Midnight Meat Train. A ešte aký podnázov hlúpy: "Zabudnite na Jasona, kašlite na Freddieho." Určite na Freddieho a Jasona nikdy nezabudnem, milí tvorcovia tejto sračky. Vraždy tu sú akurát len jeden krát, a to hneď na začiatku keď ten týpek motorovou pilou zareže jednemu do krku. Ale ináč velký odpad.... ()

mysiak

Z tohto majú byť ďalšie diely....jesus...to čo bolo...asi som sa mal nafetovať, aby som tomu pochopil, vrah bol fajn, ale všetko ostatné bolo celé zlé, aspoň, že to nebolo dlhé, Courteney Cox hrá " z princípu" (pozrite si kto je režisér), a Thomas Jane s Jason Mewes nezmôžu nič proti scenáru?. P. S. Film je fajn kvôli Marsha Thomason P. S. S. Nečakaný koniec, že ? ()

ArsenalEagle odpad!

Brrr.. to je ale fraška! Mě to připadalo víc jako komedie, když "Reagan" schytal 4 kulky do těla, poté 3 maximální rány kladivem do hlavy, a stejně se hned o pár hodin objeví s motorovkou a rozřízne jednoho hipíka. Jestli chcete horor, tak nedoporučuju ()

AlistairMir

Tak začneme klady...hustej šerif a jeho hláška : Pane to nemůžete nám tu chodit s tím ohněm na hlavě. Tak a teď zápory...chvilka napětí...VŠE OSTATNÍ. Vraždy zoufalých postav zoufale zoufalým vrahem jsou zoufalé a ani trochu dobře provedené. Květinové děti tu jsou tak dementní že jim tu smrt přejete ale vrah je takovej trapák že mu nemůžete fandit ani za boha. Postavy jsou jinak frajeři co se ničeho nebojí. Dacanovi vrahoun usekne ruku a dacan plácne něco jako : Vole co děláš seš normální? Druhej vrahounovi vyčítá ať do něj neseká sekerou protože je republikán a vrahoun má přece masku Reagana tak by ho měl nechat bejt. A podobných trapáren je v tomto filmu hafec. Kdo přežije uhádne průměrně chytrý orangutan dřív než si dožere banán a " neuvěřitelně překvapivej" konec uhádne hned potom co zahodí slupku aby si na ní následně rozbil hubu a narazil prde...ehm...pozadí stejně tak jako jsem narazil já sledováním tohoto skvostu...víckrát ne a Davídku tohle jsi pohnojil ()

Martin741 odpad!

Nic viac, nez vyvrazdovacka slabeho ducha bez logiky. Reziser Arquette, ktory to natocil, pritom uz skusenosti s hororom mal /Scream 1 -3 ...... Mohol sa viac posnazit, takto je jo amaterizmus .... 0 % ()

cariada

Tohle se nedá ani hodnotit. Zfetovaný horor jsem ještě neviděl je vidět ,že tvůrci se nezastaví před ničím. Vraždíci Regan co to jako mělo být? Začátek ,kdy aktivistí brání v těžbě dřeva a dělník je jde odehnat tak se mezi nima strhne bitka dělníka zatknou a jeho malý syn co je přítomen vezme motorovku a toho akivistu rozřeže. Velice ujetě to začíná. Pak skupina hipisáků míří na festival někde v lesích ,kupodivu jich je 6 nikoliv 5 jak je poslední dobou zvykem. A pak je začne a nejenom je masakrovat prezident Regan sekerou. Dotoho mraky zhulených a jinak zfetovaných lidí a řada nesmyslných momentů někdy vtipných třeba hláška "když se třese dodávka ,nedívej se na ptáka" Jenže výsledek celého filmu je velice nudný a nezáživný. ()

Rodriguez

Všichni jsou tak nesympatický, že jim smrt přeju už v prvních minutách a modlím se, že nastoupí nějaká silná čtyřka, která tomu tupounovy se sekyrou natrhne koule. Bohužel se tak nestane a tak koukáme, jak tyhle chcanky držej pohromadě jen silou vůle. Od Arquetteho bych čekal (coby hlavního hrdiny "Vřískotu") něco solidnějšího a né tuhle vyhulenou prázdnou schránku! 10% ()

-dRaGoN- odpad!

Naprosto zbytečná sračka. Tripper postrádá kromě přiblblýho vraha v masce Ronalda Reagana, kterej máchá sekerou aby pozabíjel pár sjetejch hipíků, naprosto všechno co se od hororu očekává a 90 minut vám nikdo už nevrátí. Stejnou dobu může člověk věnovat rovnou fetu a výsledek bude alespoň uspokojivej. Díky takovejmhle nesmyslům mám sto chuťí vstoupit do Greenpeace, a začít lobovat proti natáčení filmů v přírodě. 0% ()

Danny F. odpad!

Příběhově nudné. Je vidět že to natočil laik. Bez špetky citu. Naflákané jedno přes druhé bez hlavy a paty. Nic extra. ()

Ichabod

Arquettuv debut se tak uplne nepovedl, sice se snazi pouzivat dost casto zajimave zabery a napady, ale sceny na sebe vubec plynule nenavazuji a strihac vas kazdych par sekund vytrhne z deni. Takze vlastne jen sledujete sled scen dobrych a lehce podprumernych s naprosto neudrzitelnou atmosferou. To, ze to cele je takova politicka satira mi neprislo uplne spatny napad. Osobne nejsem priznivcem ani rekreacnich drog, ktere tu jakoby jsou podavany v horsim svetle, ovsem na druhou stranu nedovedu si predstavit ze si tento film nekdo vylozene uzije bez nich. ()