Hospodu vám nedáme

Krčmu si nedáme

Komedie

USA / Velká Británie, 2006, 90 min

• Jara.Cimrman.jr

Kdybych vyhrál hospodu na ostrově, tak bych prosil asi tak o 36° jižněji a o 60° východněji než je Irsko. Nic proti Irsku. Zelenou mám rád, keltské rytmy mne baví, nepřítomnost hadů mne fascinuje a světové vítězství v indexu kvality života láká k žití. Jenže místní zatažené klima a svérázní obyvatelé mi příliš nesedí. Snad kdyby mezi nimi občas zatrdloval černošský rapper - to by mohla být zábava k popukání. Jenže nebyla a nebýt neuvěřitelně příjemného úsměvu Anny Friel, tak bych asi hodnotil ještě hůř.(21.3.2015)

Sice hodně jednoduchý a předvídatelný děj, ale Anna Friel si mě prostě vždy dokáže získat a dokonce mě i ta malá holčička dokázala rozbrečet xD Oh jak já nesnášim hlásky smutných mladých holčiček vždy u mě vyvolají strašně moc emocí...3*(16.1.2012)

• Torision

Tenhle film má dvě linie : Světlou - Krásné irské prostředí, fantastickou Annu Friel a dost příjemnou irskou hudbu hodně připomínajících Enyu. Stinnou - Příběh kolem Griffina .Celkově je to docela koukatelné, ale není to příliš vtipné a převážně je to dost plytké.(21.8.2007)

Komedie, která neurazí! ... Příběh je sice průhledný jak sklenka s čirou vodou, přesto je to koukatelné! ... Nečekejte, že se u tohoto snímku budete po celou dobu válet smíchy po zemi. Když si ho ale pustíte např. po dobrém obědě nebo v noci před spaním, mělo by to mít kýžený efekt! :o)(25.1.2007)

Klasická „blbost na jedno použití“, respektive pobavení. I když se film místy pohybuje až na samé hraně trapnoti, jedná se o celkem příjemnou komedii. Sice vás jen velmi těžko nečím překvapí, ale i tak svůj účel, hlavně díky dvojci Griffin-Friel, podle mého plní dobře.(15.6.2011)

Nic moc převratného, ale koukatelný. Víte sice dopředu co bude následovat, ale i tak díky irské hudbě a irské mluvě potěší.(25.11.2007)

Tato komedie je hlavně díky Eddiemu Griffinovi celkem koukatelná. Nejdříve jsem se bál na další film od Johna Eyrese koukat (stačí se podívat na jeho jakýkoliv paskvil a budou Vám mé pochyby ozřejmeny), ale tohle bylo opravdu dobré.(30.11.2006)

• Soweek

Nikdy bych si nemyslel že uvidim Eddiho Griffina hrát v takovýhle blbosti kde sem se snad jenom jednou zasmál.(24.12.2006)

Strašně jednoduchá až stupidní zápletka, ale přece jenom s nádechem lidskosti a v některých chvílích i dramatu. A hlavně - točená v klasické irské vesnici. A to je prostředí, které ve filmu, dá se říct, miluji. Takže: jednoduchá zápletka s klasickým průběhem, ale v Irsku. A zjištění, že lidé nemusí mít nutně stejnou barvu kůže, aby si byli podobní. PS: Jo, a Eddie Griffin mi strašně připomínal Wesleyho Snipese.(8.8.2009)

• Arius

Očakával som typickú 2-3 hviezdičkovú relatvne vtipnú záležitosť no dostal som trápnych 90min. s ostrasným nehercom Griffinom. Totálna antizábava, možno ak by som bol Ír malo by to pre mňa väčší význam ale takto bohužial. Jednu hviezdičku dávam za A.Friel.(6.4.2010)

Čekal jsem od toho všechno, ale tohle vážně ne! Griffina zrovna moc nemusím a ty "drsný" hoperský kecy s "hustým" slagem mi jsou fakt pro smích. Ale občasné nárazy americké a skotské angličtiny byly parádní. Stačilo nebrat to tak vážně a polykat přímo to, co zrovna na scému přichází, a najednou je z toho celkem příjemná komedie s krásnýma Irskýma písničkama a uslzeným koncem.(12.7.2009)

Pohodová, ale předvídatelná komedie. Příjemná je zvláště změna prostředí (Irsko).(6.12.2006)

Celkom fajn komedia ale nie viac ako na ***(27.2.2008)

• SFalconJ

Tahle komedie ve mě vzbudila velká očekávání a po jejím zhlédnutí ve mě zůstalo velké zklamání. Nudný film, žádné vtipné hlášky, hloupý scénář a i přesto, že má devadesát minut mi to přišlo, jako dvě hodiny. Pokud čekáte komedii ve stylu Ali G, tak šáhněte někam jinam.(3.2.2007)

• J.Cobra

Nechápu význam vzniku tohoto filmu. Celý je takový nemastný neslaný. 2 hvězdičky si zaslouží snad jen za malou nemuvící holčičku, která je zde od začátku filmu jen proto, aby z nás na konci násilím vydojila soucitné pocity a snad i malou slzu.(17.7.2011)

• soldiersn

Ne! Nebudu hodnotit film kladně jen proto, že se točil v Irsku, či že tam hrála A. Friel. „HOSPODU VÁM NEDÁME“ je blbost se slabým scénářem, nudným dějem, otravnými lidmi a téměř bez vtipu. Předvídatelný závěr filmu je samozřejmostí. ;)(3.1.2009)

A já furt přemýšlel, kde jsem tu holku pro čenýho viděl. No a ono Země ztracených :o)) No a koho napadlo černoch, Irsko, Anglickej všivák a jeden Emerickej podvod :o) Děj byl provařenej od počátku titulků, ale i tak to za srdce bere. No a závěr byť nejprovařenější, tak si vzal nejvíc. PS: Rap v Irsku, to tu ještě nebylo :o)(29.1.2014)

Nedělal jsem si moc naděje ale překvapivě ... nebylo to až tak zlé. Ovšem ten závěr to rozhodně definitivně zprznil.(15.7.2016)

• Monellito

20 minut a film šel do koše. Hranice mezi trapností a vtipem je velice malá a tady byla překročena. Opravdu bezduchá srágora(20.5.2017)

Celkem to ujde. Nic světoborného, ale dívat se na to dá. Pár dobrých hlášek a Irsko je Irsko.(29.7.2007)

<< předchozí 1 2