poster

Hospodu vám nedáme

 • USA

  Irish Jam

 • Slovensko

  Krčmu si nedáme

Komedie

USA / Velká Británie, 2006, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (22)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Kdybych vyhrál hospodu na ostrově, tak bych prosil asi tak o 36° jižněji a o 60° východněji než je Irsko. Nic proti Irsku. Zelenou mám rád, keltské rytmy mne baví, nepřítomnost hadů mne fascinuje a světové vítězství v indexu kvality života láká k žití. Jenže místní zatažené klima a svérázní obyvatelé mi příliš nesedí. Snad kdyby mezi nimi občas zatrdloval černošský rapper - to by mohla být zábava k popukání. Jenže nebyla a nebýt neuvěřitelně příjemného úsměvu Anny Friel, tak bych asi hodnotil ještě hůř.(21.3.2015)

 • Aaron.
  ***

  Sice hodně jednoduchý a předvídatelný děj, ale Anna Friel si mě prostě vždy dokáže získat a dokonce mě i ta malá holčička dokázala rozbrečet xD Oh jak já nesnášim hlásky smutných mladých holčiček vždy u mě vyvolají strašně moc emocí...3*(16.1.2012)

 • Torision
  **

  Tenhle film má dvě linie : Světlou - Krásné irské prostředí, fantastickou Annu Friel a dost příjemnou irskou hudbu hodně připomínajících Enyu. Stinnou - Příběh kolem Griffina .Celkově je to docela koukatelné, ale není to příliš vtipné a převážně je to dost plytké.(21.8.2007)

 • Vojťas
  ***

  Komedie, která neurazí! ... Příběh je sice průhledný jak sklenka s čirou vodou, přesto je to koukatelné! ... Nečekejte, že se u tohoto snímku budete po celou dobu válet smíchy po zemi. Když si ho ale pustíte např. po dobrém obědě nebo v noci před spaním, mělo by to mít kýžený efekt! :o)(25.1.2007)

 • Primitive
  ***

  Klasická „blbost na jedno použití“, respektive pobavení. I když se film místy pohybuje až na samé hraně trapnoti, jedná se o celkem příjemnou komedii. Sice vás jen velmi těžko nečím překvapí, ale i tak svůj účel, hlavně díky dvojci Griffin-Friel, podle mého plní dobře.(15.6.2011)

 • c.tucker
  ***

  Nic moc převratného, ale koukatelný. Víte sice dopředu co bude následovat, ale i tak díky irské hudbě a irské mluvě potěší.(25.11.2007)

 • lumiros
  ****

  Tato komedie je hlavně díky Eddiemu Griffinovi celkem koukatelná. Nejdříve jsem se bál na další film od Johna Eyrese koukat (stačí se podívat na jeho jakýkoliv paskvil a budou Vám mé pochyby ozřejmeny), ale tohle bylo opravdu dobré.(30.11.2006)

 • Soweek
  **

  Nikdy bych si nemyslel že uvidim Eddiho Griffina hrát v takovýhle blbosti kde sem se snad jenom jednou zasmál.(24.12.2006)

 • zdenny
  ***

  Strašně jednoduchá až stupidní zápletka, ale přece jenom s nádechem lidskosti a v některých chvílích i dramatu. A hlavně - točená v klasické irské vesnici. A to je prostředí, které ve filmu, dá se říct, miluji. Takže: jednoduchá zápletka s klasickým průběhem, ale v Irsku. A zjištění, že lidé nemusí mít nutně stejnou barvu kůže, aby si byli podobní. PS: Jo, a Eddie Griffin mi strašně připomínal Wesleyho Snipese.(8.8.2009)

 • Arius
  *

  Očakával som typickú 2-3 hviezdičkovú relatvne vtipnú záležitosť no dostal som trápnych 90min. s ostrasným nehercom Griffinom. Totálna antizábava, možno ak by som bol Ír malo by to pre mňa väčší význam ale takto bohužial. Jednu hviezdičku dávam za A.Friel.(6.4.2010)

 • baXter
  ****

  Čekal jsem od toho všechno, ale tohle vážně ne! Griffina zrovna moc nemusím a ty "drsný" hoperský kecy s "hustým" slagem mi jsou fakt pro smích. Ale občasné nárazy americké a skotské angličtiny byly parádní. Stačilo nebrat to tak vážně a polykat přímo to, co zrovna na scému přichází, a najednou je z toho celkem příjemná komedie s krásnýma Irskýma písničkama a uslzeným koncem.(12.7.2009)

 • Illy
  ***

  Pohodová, ale předvídatelná komedie. Příjemná je zvláště změna prostředí (Irsko).(6.12.2006)

 • DavidBeko
  ***

  Celkom fajn komedia ale nie viac ako na ***(27.2.2008)

 • SFalconJ
  **

  Tahle komedie ve mě vzbudila velká očekávání a po jejím zhlédnutí ve mě zůstalo velké zklamání. Nudný film, žádné vtipné hlášky, hloupý scénář a i přesto, že má devadesát minut mi to přišlo, jako dvě hodiny. Pokud čekáte komedii ve stylu Ali G, tak šáhněte někam jinam.(3.2.2007)

 • J.Cobra
  **

  Nechápu význam vzniku tohoto filmu. Celý je takový nemastný neslaný. 2 hvězdičky si zaslouží snad jen za malou nemuvící holčičku, která je zde od začátku filmu jen proto, aby z nás na konci násilím vydojila soucitné pocity a snad i malou slzu.(17.7.2011)

 • soldiersn
  *

  Ne! Nebudu hodnotit film kladně jen proto, že se točil v Irsku, či že tam hrála A. Friel. „HOSPODU VÁM NEDÁME“ je blbost se slabým scénářem, nudným dějem, otravnými lidmi a téměř bez vtipu. Předvídatelný závěr filmu je samozřejmostí. ;)(3.1.2009)

 • blekekeke
  ***

  A já furt přemýšlel, kde jsem tu holku pro čenýho viděl. No a ono Země ztracených :o)) No a koho napadlo černoch, Irsko, Anglickej všivák a jeden Emerickej podvod :o) Děj byl provařenej od počátku titulků, ale i tak to za srdce bere. No a závěr byť nejprovařenější, tak si vzal nejvíc. PS: Rap v Irsku, to tu ještě nebylo :o)(29.1.2014)

 • JeffScylla
  ***

  Nedělal jsem si moc naděje ale překvapivě ... nebylo to až tak zlé. Ovšem ten závěr to rozhodně definitivně zprznil.(15.7.2016)

 • Monellito
  odpad!

  20 minut a film šel do koše. Hranice mezi trapností a vtipem je velice malá a tady byla překročena. Opravdu bezduchá srágora(20.5.2017)

 • D_Cooper
  ***

  Celkem to ujde. Nic světoborného, ale dívat se na to dá. Pár dobrých hlášek a Irsko je Irsko.(29.7.2007)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace