Tři ženy za letního večera (TV seriál)

• Francie

3 femmes... un soir d'été

Tajný život mestečka Condor

Krimi

Francie / Švýcarsko / Lucembursko / Německo, 2005, 4x90 min

Napínavá, tajemná a překvapivá podívaná. Už jsem tento mini seriál viděla dvakrát a ráda se na něj podívám znovu! Velmi mě zaujala i ústřední píseň.(2.9.2009)

Tyhle francouzské miniseriály, které představují mix napětí, lásky, romance, záhad, šokujících tajemství a samozřejmě nějakou tu vraždu, se mi hodně líbí. Ovšem, přivírám oči nad klišé a stokrát ohranými zápletkami, ale jako celek mě Tři ženy za letního večera po čtyři letní večery bavily, i když ten poslední díl byl hodně nepovedený.(31.7.2007)

Kvůli tomu čtvrtému dílu, který už byl spíše vysvětlovací, dávám čtyři hvězdičky. Jinak to bylo výborné. Napínavé, originální, trochu tajemné, trochu romantické. Nerozumím tomu, proč televize zazdila tento seriál v tak blbém čase. Asi je to skutečně tak, že program na ČT sestavují lidé z Novy.(7.8.2007)

První tři díly byly výborné, napětí gradovalo, ale ve čtvrtém, jako by scénaristům došel dech a zápletku překombinovali a pokazili celkový dojem.(1.8.2007)

• LiVentura

Kopír.něčeho, co už tady dávno bylo i po muzikální stránce bych to viděl na Phillipe Sardiho, jestli tedy není zrovna autorem, což pochybuji..(13.8.2008)