Organizm

(TV film)
všechny plakáty

Utajované monstrum... se probudilo k životu! Nezničitelné vraždící monstrum chystá PEKLO NA ZEMI... V dobách studené války pracovala armáda na přísně tajném projektu. Podařilo se jí vyvinout nebezpečný živý organismus, který dokáže zničit vše, co mu přijde do cesty. Vraždící monstrum získává energii z pouhého slunečního světla. Lidstvu hrozí katastrofa ve chvíli, kdy se tato dosud utajovaná armádní zbraň dostane na veřejnost a rozpoutá peklo na zemi. Učitel s tajemnou minulostí Frank Sears (Johnathon Schaech) se pokusí spolu s armádní specialistkou Carrie Freebornovou (Erica Leerhsenová) předejít katastrofě. (oficiální text distributora)

schindler

Organism je prvním filmem z nějaké hororové edice, která bude k dostání v trafikách, bohužel soudě podle výše zmiňovaného snímku, kvality nevelké. Takže asi takhle, film začíná jako typické béčko, časem se přidají doslova příšerné vizuální efekty a z béčka se stane céčko a když se ta vojanda se zvláštním výrazem ve tváři nechá namazat krví máme tady déčko. Pak už je naštěstí konec. ()

chaosteory

Když Vám řeknu, že v nějakym zašpuntovanym formaldehydu je nějaký hnus a že "to" určitě "nemáte" otevírat, co uděláte? Přesně tak, uděláte pravej opak a dostanete zápletku Organizmu. Hlavní plusy: námět měl potenciál, scéna s hysterickou matkou, atmosféra základny. Hlavní mínusy: slabší efekty, děj po základně naprosto mimo. S minimálním očekáváním slabší průměr. ()

Malcolm337

ale musim říct že mám rád ten výběr filmů co dávaj na COOLu oni sou to vždycky takový správně blbý béčka :D no ale nebylo to zas tak strašný abych řekl pravdu :D ()

Legi36 odpad!

Možná se budu opakovat,ale horší film jsem snad ještě neviděl!Hrozný herci a o scenáři nemluvě!Tak špatný filmy se netočili ani v 80 létech! ()

Mr.Lordi

Musím uznat, že tento film se povedl. Efekty byly kupodivu propracované a finální likvidace a řešení celého problému ideální. Nenudil jsem se, zejména všude čišící debilita armády mě velmi zatahovala do děje. Našlo se i pár vtipných momentů, které oceňuji společně s příběhem a zbylými faktory na 40% ()

Filatov

Začátek filmu byl hodně slušnej a jel si na docela dobrým tajemnu na kvalitu TV filmu. Byl tu docela zajímavý námět a i pár slušných lekaček při otevírání oné komory nebo krypty, ale co Organizm sráží jsou opravdu žalostné efekty jak u rostoucího organismu, tak u ohně ale i u vrtulníků u kterých jsem se musel jenom smát. Nebýt tak špatných triků sáhl bych asi i pro trojku, takhle jenom za dvě a ještě že hereckej tým byl docela sympatickej. ()

GlaDOS

Hloupý příběh, hloupé dialogy, špatné speciální efekty, některé scény byly až neuvěřitelně trapné (pomazávání Carrie krví). I přesto má film některé dobré momenty. Na zabití nudy, pokud ho chytnete v televizi postačí. Jinak ale ruce pryč. ()

Deadmaus

Možná můžeme očekávat nějaké volné pokračování po 5 letech, kde se dozvíme vyhrocení situace? Virus pohltil jeho krev a začal se sám od sebe požírat? Buďto jsem nevnímal (o čemž pochybuju), nebo režisér neměl až tak skvělý nápad. Hudba byla strašná. Jednu hvězdu dávám za vojáka, který se snažil nacpat do kuželkové dráhy, i přes svou ,,dobře" stavěnou postavu. ()

vrch07256732

Musím trochu nadhodnotiť. Na to že sa jedná o TV Film nečakaná kvalita: slušná výprava, zvládnuté triky (čo už dnes sa dá na digitále posr...) aspoň základná idea Organizmu originálna ... Jasne že dej a zvyšok sú úplne naivné, priamočiare atď...ale presne tento účel mal film splniť - pobaviť a zaujať na jeden večer ... nik to netočil za účelom vytvorenia kinematografického míľnika. A to ešte musím uznať že na TV film to má dosť dynamický dej. Stále sa vraciam k myšlienke že filmy čo sa točili a točia v tomto subžánri boli oveľa väčšie sračky ako toto tu - a to myslím vysoko propagované kino trháky (nebudem menovať, nechcem sa dotknúť nikoho vkusu). Každopádne tento film ak ho beriete s tým účelom za akým vznikol je jeden z tých vydarenejších. ()