Organizm

(TV film)
všechny plakáty

Utajované monstrum... se probudilo k životu! Nezničitelné vraždící monstrum chystá PEKLO NA ZEMI... V dobách studené války pracovala armáda na přísně tajném projektu. Podařilo se jí vyvinout nebezpečný živý organismus, který dokáže zničit vše, co mu přijde do cesty. Vraždící monstrum získává energii z pouhého slunečního světla. Lidstvu hrozí katastrofa ve chvíli, kdy se tato dosud utajovaná armádní zbraň dostane na veřejnost a rozpoutá peklo na zemi. Učitel s tajemnou minulostí Frank Sears (Johnathon Schaech) se pokusí spolu s armádní specialistkou Carrie Freebornovou (Erica Leerhsenová) předejít katastrofě. (oficiální text distributora)

Guzo odpad!

Asi bych ani po dlouhém hledání nenašel nic pozitivního, neskutečná nuda s příšerně hrajícími "herci" a amatérskými efekty. ()

Kosmik 1

Na Tv film docela pecka, efekty nebyly úplně nejhorší. Bohužel špatný byl už samotný boj proti zhoubě. Ale neřekl bych, že sledování tohoto Organizmu je úplná ztráta času. Jsou i horší filmy, u tohohle se člověk alespoň neukouše nudou. 45% ()

bruceman7

Film s velikým potenciálem. Bohužel zazděný blbým scénářem, nelogičností a povětšinou děsivými efekty. Až se skoro divím, že dávám 3,25/10 ()

Hapretor

Na jedno podívání ne tak špatné. Triky jsou strašné. ale to odpouštím. Nápad to kompenzuje. Atmosféra taky neni nejhorší. ()

MickeyStuma

Televizní návrat k hrozbám uměle vytvořeného organizmu pro vojenské účely nemohl dopadnout jinak. Toto téma bylo in hlavně v osmdesátých letech a trochu výrazněji i v letech devadesátých, ale s něčím takovým přijít ještě po roce 2000 byla opravdu neskonalá odvaha. Nebo to měla být jenom taková připomínka? Na příběhu není nic originálního, nic překvapujícího. Prostě tohle tady už nejednou bylo tak co s tím. Televizní vizuální efekty nepatří sice k těm nejhorším, ale pecka to zrovna také není. Děj se, jak jinak, přísně drží už hodně dávno zavedené šablony. Jen se velmi často v tempu tlačí na pilu, jakoby to už tvůrci chtěli mít rychle za sebou. Na TV jinak standardní dílo, které mohlo dopadnout i daleko hůř. ()

helraiser

Horůrek o dalším tajným vojenským experimentu, který se vymkl z rukou. No co dodat snad jen to, že jsem viděl už horší, ale žádná sláva. ()

Newman_xf

Film spadá spíš do kategorie odpad, ale pokud si libujete v guilty pleasure B, tak bych to videl na takovy prumer, parkrat jsem se skutecne zasmal, jedna hvezdicka za indiana, co chce s rycem zachranit cely svet a generala, co se schovava v kuzelkarne WTF :D ()

Pitryx odpad!

Tohle mně nebaví, to je jako základní omáčka v kuchyni a pak dochucování. Vymyslí se větve, nebo jak to nazvat v PC se udělá "množení" a kolem toho se jen plácá a plácá. A pokud ten trik uděláte fušersky jako zde... 201209234500/0000/0000 ()

djbarrel

Film se mi zdál tak trošku nedotažený. Mnoho světlých míst se bilo s těmi temnými. Myslím, že napětí se pomalu plížilo od začátku filmu až do okamžiku kdy se otevřel tajemný barel, tou dobou napětí gradovalo, ale bohužel pak se začalo vytrácet a když člověk zjistil oč to vlastně jde, tak to postrádalo kouzlo a musím říct, že ve druhé půlce jsem se docala nudil a sledoval časomíru. Dobrý námět, ale trochu zabilý svým pojetím a zpracováním. Lehce podprůměr 46 % ()

honzic

Spíše než horor je to scifi. Hodně fantasmagorické. No ale budiž. Jen to ne moc věrohodné a logické ztvárnění a nízkorozpočtovost každým coulem, tomu moc nepřispěla. Hodnocení: 35 % ()

Scenixia

Nápad a námět dobrý, ale to je asi tak všechno. Jinak to skutečno za nic nestálo. Trapné levné triky a špatní herci nepřidali - škoda. ()

Eygam

Neskutečná nuda, nakonec jsem šel radši spát, takže mi uniklo, jak hrdinný hrdina zachránil svět protilátkama ze svý krve. Na filmu byla rozhodně nejlepší reklama na něj z Prima COOL....což je smutný. Na druhou stranu to občas mělo zajímavou kameru, ale rozhodně film nemohla zachránit. ()

numan

Vypadá to, že hitem sezóny se stává nas*aná vraždící zelenina, což by venkoncem nemuselo znamenat průšvih. Tohle "dílo" je ovšem ještě mnohem stupidnější, než Shyamalanův Happening. Občas jsem se u toho dost nachechtal, ale jenom kvůli tomu, jak je to neskutečně uhozený. ()