Hyenas

Horor

USA, 2011, 92 min

• LIVINGDEAD

To zase bylo něco. Tlupa lidí, kteří se měnili v chechtající hyeny. A vedly je, (chvíli černovlasá a chvíli blondýna), alfa samice. Pozoruhodné bylo na tom to, že jsme vždy již předem věděli, že se alfa samice budou měnit Jak? Dámy si vždy sundali podprdu a ukázaly cicky. :-) Celý příběh je veden vypravěčem, hnusným slizským černochem. Občas jsem si film musel pustit zrychleně, protože se ty shity nedaly poslouchat! ODPAD.(24.2.2011)

Tak tento horor sa asi nebude tešiť veľkej diváckej priazni. Dvaja lovci bojujú proti klanu "hyenoľudí", a samozrejme sa do toho zamotajú nevinní teenageri, ktorých treba zachrániť. Pri takomto horore sa najviac teším na efekty premien, ale žiaľ, boli dosť chudobné, miestami až smiešne. Najväčším tromfom hororu je hlavná záporáčka, ktorá vyzerala celkom k svetu a tesne predtým, než sa premenila, ukázala melóny. Nejaká tá akcia tam je, výber hercov nie je najhorší a zasmiať sa tiež dalo, tak dajme tomu že priemer... s prižmúreným okom. Len od toho veľa nečakajte, lebo je to riadne "béčko" (pre niekoho možno aj céčko).(16.1.2011)

• Campbell

Tohle je poměrně slabota. Klan hyen(ano tentokrát ne žádný satanisti či vlkodlaci) ale lidi kteří se proměňují v hyeny. Film zní poměrně debilně ale on i takový je. Já mám béčka rád ale chci na nich vidět aspoň trochu snahy, ale tady mi fakt přišlo že film je spýchnut na rychlo. Navíc je to technicky hodně špatné, a režisér si neporadil naprosto s ničím. No a najednou kouknu na profil režiséra a vidím Železný trojúhelník a Evilspeak. Dvě parádní béčka které mě překvapily, a ted na mě vytasí takovouhle slabotu? Velká škoda. Herci jsou příšerní a Mandylor mi přijde dost slizkej a nehereckej. Filmu dávám 2*, chtěl jsem původně 1*, ale za občasnou nechtěnou srandu dám ty 2*.(29.10.2012)

• ARI50

No celkem slušné dalo se to přežít, některé momenty super.(14.10.2018)

• pursulus

Neschopen.¬         "Hyeny" jsou hororem, jehož základní nápad, kdyby byl patřičně zpracován, by mohl dosáhnouti sledovanosti a úspěšnosti jakou mají ty lepší z hororů spisovatele S. Kinga; ač sám, po přečtení as dvou Kingových románů, nemám o úrovni jeho díla valného mínění, troufnu si říci, že proti scénáři "Hyen" E. Westona (taktéž režiséra snímku) je ten nejhorší Kingův román (který jsem nečetl) dírou do světa s náběhem na Nobelovku za literaturu. Jiní už se ve zdejších komentářích zmínili o špatně udělaných tricích a neoslňujících hereckých projevech, takže to (hihihi) nebudu opakovat (pouze jsem je ocitoval).¬                 Z mého pohledu je i na velmi špatných dílech nejhorší věcí ne ono zpracování, ale nuda. Vždyť jsou díla tak strašlivě špatná, tak hrozně upadlá, a přes to tak dobře dívatelná s určitou dávkou nadhledu a nálady; žel, tak daleko to E. Weston nebyl schopen dotáhnout.(18.1.2018)

• brasek

Mal som pocit pri sledovaní tohto lacného video hororu, že pre autorov je dôležitý počet vylisovaných dvd a ich nútený predaj v krajinách Latinskej Ameriky ako kvalita samotného snímku. Premena človeka na hyenu... niektoré triky boli nezvládnuté a prekryté hrozným strihom, iné sa vydarili ako tak, iné smiešne (v zmysle zabavenia sa), ale prvá premena potetovanej krásky bola vcelku pekná. Z celkového môjho pohľadu veľmi slabá záležitosť bez atmosféry a zaráža ma, že takýto snímok má aj svoju webstránku.(9.2.2011)