Když mladý agent FBI Henry Durand (Colin Hanks) odjížděl na tajnou misi, jeho máma (Meg Ryanová) byla stejná jako jiné osamělé matky: obětavá a hodně závislá na svém synovi, nešikovná, trochu moc při těle a zcela bez zájmu o opačné pohlaví. Neviděli se tři roky a po návratu se syn nestačí divit. Doma najde mladistvě vyhlížející sexy ženu, která zjevně našla nejen sama sebe, ale i muže, do něhož se zamilovala. A Henry, přestože se mu do toho nechce, musí se svou snoubenkou (Selma Blairová) bydlet pod jednou střechou s mámou i jejím milencem Tommym (Antonio Banderas). Copak o to, láska přece kvete v každém věku a i zralá žena se může zamilovat jako puberťačka. Jenže Henry brzy přijde na to, že muž, který ji tolik okouzlil, je zřejmě mezinárodně hledaný zloděj uměleckých předmětů, po němž pátrá i FBI... Romantickou komedii natočil režisér George Gallo. (oficiální text distributora)

MickeyStuma

Ničím výjimečná komedie s kapkou romantismu, zlodějské nátury a špionáže. Příběh značně jednoduchý, skromný a bohužel předvídatelný. Svojí nenáročností a v komediálnosti netlačením na pilu vhodný leda jen pro televizní dopolední vysílání. Scénář je zpracovaný tak, že herci takřka nemají pořádně co hrát. Na to, že tu je A. Banderas a M. Ryan, je tedy co říct. Snímek postrádá určitou jiskru zaujetí, takže po shlédnutí dojde leda k okamžitému zapomenutí, že něco takového vůbec existuje. ()

Rathalos

Ja neviem,ale zase budem jeden z mala,co sa mu tento film pacil,no vazne som sa pobavil,dobry vyber hercov,fajn zapletka,taka prijemna krimi komedia,ktora sa vydarila...:-) ()

darkreider

Pekná romantická komédia s kriminálnym nádychom. Na filmový večer s priateľkou ako stvorené. Ona si tam nájde romantiku a muž sa odreaguje pri niekoľkých akčných scénach. Nechýba ani humor. Pri lúpeži som sa chvíľu bál, že tvorcovia vykradnú starý(ale veľmi podarený kúsok) Ako ukradnúť Venušu, ale vzali len trik s alarmom, takže žiadne pustošenie. Banderas je stále sekáč a Meg Ryan má postavu, ktorú jej právom môžu závidieť. Určite odporúčam ak neviete, čo si pozriete a hľadáte niečo neutrálne. ()

josieaddms

Ale jo, myslím že člověk dojde k náladě, kdy se na tenhle film rád podívá, Banderas je prostě dobrej typ, to je jasná věc, dobře se na něj dívá a pobaví. Film byl sám od sebe spíš hodně průměrný, ale jako oddechovka se to dalo. ()

filip289

Ak mám povedať úprimne, čakal som niečo ešte oveľa horšie. Ale i tak, film prakticky nestojí za reč, ak nemusíte, nepozerajte. ()

milwaukee

Americká slátanina. Colin Hanks asi prožil nejednu zkurvenou noc, když musel monitorovat šukající matku. Ale nakonec se hlavní padouch projevil jako kladná postava, takže všechno dobře dopadlo. Jediné plus tohoto filmu, že jsem u něho neusnul. 50% ()

Jerris008

Akční? možná trochu.. Komedie? Ano... Romantický moc ne a Thriller? Ani náhodou! Spíš trochu parodie na thriller... Přesto jsem to dokoukala díky Banderasovi a Hanksovi ()

mirkath1

Chudák Meg, tak milá osoba to byla. Taky se nechala takhle zmrzačit, co to s těma hvězdami je? Nehodnotím film, neviděla jsem celý, nedala jsem to. Nemohla jsem se soustředit na děj. Chtěla jsem vidět Hanse juniora, seženu jiný film. ()

infernet

Pohádka o tom, jak se ze sympatického záporného hrdiny v nejlepších letech, stane sympatický kladný hrdina v nejlepších letech. Tisíckrát použitá šablona za kterou by se nemusely stydět ani vystřihovánky v časopise ABC. P.s.: Ani Meg Ryan nemládne a tak si asi chtěla stárnoucí ksichtík trochu vylepšit, ale to kilo botoxu si mohla odpustit. Vypadá jak vosková figurína. ()

rytir1

Ze začátku se to tak krásně rozjelo, vtipná komedie, dobré téma pro námět k ní o hubnoucí matce..postupem se ale k velké škodě filmu vtip vytratil a tak sklouzává jen do průměru. Škoda, ,,Párty Márty,, mohla bejt o mnoho vtipnější komediíí. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Pythonator

Proč vidět tento zbytečný film s hnusně přestárlou a poplastikovanou Meg Ryan? No to je jednoduché. Selma Blair je tam v sexy spodním prádle. No a to je tak asi všechno. Ale abych nekřivdil, uznávám, že místy to bylo zábavné a i ta Meg Ryan jako matka prcající dračice docela pobavila. Antonio byl ovšem průměrně nezáživný a ten Colin Hanks stál jako hlavní postava úplně za hovno. ()