Když mladý agent FBI Henry Durand (Colin Hanks) odjížděl na tajnou misi, jeho máma (Meg Ryanová) byla stejná jako jiné osamělé matky: obětavá a hodně závislá na svém synovi, nešikovná, trochu moc při těle a zcela bez zájmu o opačné pohlaví. Neviděli se tři roky a po návratu se syn nestačí divit. Doma najde mladistvě vyhlížející sexy ženu, která zjevně našla nejen sama sebe, ale i muže, do něhož se zamilovala. A Henry, přestože se mu do toho nechce, musí se svou snoubenkou (Selma Blairová) bydlet pod jednou střechou s mámou i jejím milencem Tommym (Antonio Banderas). Copak o to, láska přece kvete v každém věku a i zralá žena se může zamilovat jako puberťačka. Jenže Henry brzy přijde na to, že muž, který ji tolik okouzlil, je zřejmě mezinárodně hledaný zloděj uměleckých předmětů, po němž pátrá i FBI... Romantickou komedii natočil režisér George Gallo. (oficiální text distributora)

Lord.Jim

Film to byl zcela nudnej, ale přesto jsem ráda, že jsem ho dokoukala. A to především ze dvou důvodů: 1) hrál tam Antonio. 2) [hlavní důvod]: viděla jsem, co dokáže udělat s poměrně sympatickou tváří jedna ne příliš zdařilá plastická operace. Protože Meg Ryan -, ta byvší milá křehká dívka - se změnila v bezvěké monstrum. Škoda. ()

Martin741

Nechapem ludi, ktori to nadhodnocuju, brutalne to v kinach zhorelo a je mi jedno ake zname drzky tam hraju. Prepadak, tento film musi mat brutalne komplexy menejcennosti, menejcenny film, podradny    : 5 % ()

bourec

Na začátku ještě byli scény,který se dali sledovat s úsměvem na rtech,ale postupně to spadlo až do podprůměru.50%. ()

Juto

Dobrá komédia s troškou akcie. Tento film bol mierne zábavný, nie urážlivý a mal niekoľko vtipných scén. Ak ako ja sledujete filmy, aby ste sa pobavili (na hodinku opustenia vlastného sveta), potom by tento film mal urobiť svoje. 6/10 ()

Tyny

Průměrný, nijak nepřekvapující, ale stále pohodový film, který se příjemně sleduje. Nenároční snímek, který neurazí. ()

farmnf

Strašná blbost, na kterou jsem se nedokázal dodívat, Major zeman a inženýrská odysea jsou proti tomuhle uměleckým dílem. ()

ecceHOMMO

Vtip, akciu ani romantiku v tomto snímku nehľadajte......a síce takého Banderasa a Meg nájdete ale bude to nanajvyš trpké nájdenie, vzhľadom na fakt v akom svetle sa vám bude javiť film......Nezasmial som sa, neusmial som sa, akciu? Tú som takmer nezaznamenal a romantika? Vlastne škoda reči..... ()

Wally

Marně se snažím přijít na to, proč se tyto filmy točí....není to vtipný, není to originální a nebaví to...jediný, co mne napadá je, aby staré vykopávky typu M. Ryan a A. Banderase měli ještě v čem hrát. To neznamená, že tyto herce nemám rád...Desperado, Samotář v Seattlu apod ukázali, že tito herci hrát umí... Bohužel o ně už asi není zájem a tak pak hrají v takových slátaninách jako tento film je. M. Ryan je to spíše trapná než roztomilá a Banderas už taky není ten macho jak býval... ()

Pavlík

23. 06. 2011 (218.); paní Ryan je tak hezká, že nechci věřit, že by měla nějakou operaci (plastickou), má ale určitě svoje umění již za sebou ()

Prochy38

Mně to teda zase tak zlé nepřišlo. S. Blair i M. Ryan to tu moc slušelo. A. Banderas i C. Hanks v hlavních rolích příjemní a děj mi přišel i celkem nápaditý, originální. Vtipné, zdařilé, koukatelné a ještě to docela hezky skončilo. Nechápu. Po prvních 10 minutách jsem kroutil očima, ale film se hodně dobře změnil v pohodovou komedii a mně to fakt sedlo. ()

Marys

Plytké, nudné, lacné. Pre náročného diváka určite nie. Ak sa ale fakt nudíte a chcete vypnúť, tak sa na to dá pozrieť. ()

Gore

Je smutné sledovat zkomírající kariéry Banderase a Ryan v průměrné romanticko zlodějské komedii, kterých jsme již viděli mraky a ani zde neuvidíme nic nového nebo překvapivého, až na 100 kilovou Ryan v úvodu, i když jsem nepochopil, proč tam vlastně ta scéna byla a ňoumovitého Hankse juniora, kterej byl dost unylej a nevýraznej. ()

rotel

Dnes som to objavil v novinovom stánku za 5 €, a až po nejakej dobe som si spomenul, že som to videl. Potom ma napadlo,asi bolo lepšie, že som naň zabudol.Strach a hrôza. ()

Bozvav

Skvělá oddychová zábava. Thriller to není ani v nejmenším, ale lehce romantická komedie s trochou ujeté akce ano. Zvláště to, jak Meg hodili do kafe čtvrťák mne dostalo. příběh je sám o sobě jednoduchý, ale funguje, obsazení skvělé a hudba chytlavá. Žádné velké umění, ale sranda. Za mne 75%. ()

Olík

Mladý agent FBI Henry (C.Hanks) odjíždí na tajnou misi a zanechává doma svou osamělou matku (M.Ryan) v podobě obtloustlé popelky. Když se po třech letech společně se svou snoubenkou (S.Blair) vrací do rodného hnízda, nachází rozkvetlou princeznu, žijící lehce nekonvenční život plný akce a zástupu milenců. Posledním z řady „nových tatínků“ je exotický elegán Tommy (A.Banderas), v jehož prospěch nehrají záznamy FBI, v kterých je vedený jako mezinárodně hledaný zloděj umění. Mladý Hanks ještě pořád nevystoupil ze stínů svého otce (což se mu možná nikdy nepovede), Selma Blair pouze lehce přicmrduje, Banderasův význam pro kinematografii je v posledních letech pouze v hlase kocoura ze ságy o Shrekovy a téměř padesátileté Meg Ryan to sice opět sluší, ale nepovedené plastika je na ní vidět na sto metrů nemluvě o jejím příšerném přehrávání. A tak nějak vypadá i celá krimi-komedie – není to špatné, ale i k průměru něco málo chybí. ()

Luk Skywalker

Nečekal sem od toho mnoho a nakonec mě film překvapil. Já romantiku nevyhledávám, takže jsem rád, že tam téměř žádná nebyla, komedie to je, párkrát jsem zasmál, thriller to není vůbec (ne moc dramatický závěr) a střelby je tam málo, aspoň nějaký zvrat byl. Jelikož jsem měl něco na práci, tak jsem filmu nevěnoval 100 % pozornosti. ()

burton

Naneštěstí jsem to viděla s českým vulgárně žoviálním dabingem a ještě ke všemu Meg Ryan nemluvila úžasným hlasem Martiny Menšíkové, takže to byla těžká bída. A ještě ke všemu přehrávala jak prase. Co jste mi to s ní provedli? Rejžo! Takže to zrekapitulujeme. Meg přehrává, Banderas má taky ty psí oči moc, agenti jsou asexuální až bída..... řekla bych, že tu je tedy německé koprodukce požehnaně, tak tím to bude. Není to špatný příběh, jen je prasecky natočený. PS: Meg, co jsi mi to provedla? Vlastně co jsi si to provedla? Vždyť víš, jaký je ten botox sajrajt! Chjo, nic už nebude jako dřív..... ()