Vřesový trůn (TV film)

Pohádka

Česko, 2006, 58 min

• gudaulin

Studiová pohádka, které schází opravdu všechno, dokonce i ta pohádková atmosféra. Režisér Troška (a s tím pánem souhlasím opravdu málokdy) zcela správně uvádí, že aby klasická pohádka fungovala, musí být zasazena minimálně do rokokových pozic (čest několika vyjímkám, vesměs komediálního ražení). Moderní pohádka zase vyžaduje opravdu nápaditý, chytrý scénář, který Vřesový trůn vážně nemá. Celkový dojem: 25 %.(17.8.2008)

• KatRi

Kam kráčíš, česká pohádko? Tudy opravdu ne...(20.8.2008)

• honajz

Jak se tam někdo už potřetí nebo počtvrté sápal po zlatém dudlíku, bylo mi jasné, že tohle pohádka mého srdce není a nebude. Klára Sedláčková je sice čupr holka s dobrou mimikou, ale jen ta to nezachrání. Zlatý voči!(18.1.2015)

• cariada

Podivná pohádka o hledání ztraceného zlatého dudlíku. No někdy nestačím žasnout co že se to dnes točí za pohádky. A jak málo stačí ,aby někdo napsal takový blábol.(17.8.2008)

• RonaMidu

pohádka?blebleble....a tady ani není uvedeno,že tam hrála Naděžda Prchalová Vicenová(15.6.2013)