Mladý poctivý policajt přišel o život během přestřelky a policejní oddělení to označilo jako náhodný násilný čin. Ale to je veliká chyba. Mladík má totiž otce, který náhodou prošel výcvikem u zvláštních sil, zažil si pouliční rvačky, má ocelové nervy a chce spravedlnost. Kvůli tomu, aby nalezl vraha svého syna, se Simon Ballister (Steven Seagal) stěhuje do té nejhorší části města. Uvítání od členů místního gangu příliš přívětivé není, ale Ballister se nenechá snadno odradit a kvůli dopadení vraha se nezastaví před ničím. Gangsterů je víc, disponují větší palebnou silou, mají policejní ochranu, jsou neohrožení a nebezpečně bezohlední. Nebude to na Ballistera příliš? (oficiální text distributora)

Boudyy

Jedna z lepších seagalovek. Steven za ta léta, kdy již není moc v kurzu, natočil množství ohromných hovadin, které jsem já, jako jeho fanoušek nemohl překousnout, ale toto bylo fajn. Je to sice další z jednoduchých příběhů o pomstě, ale tentokrát to v sobě mělo něco víc i díky Seagalovu herectví. ()

borohub

Ani nenadchne ale ani nezklame. Je to taková průměrná seagalovka, kdo tohoto herce dobře zná asi ví co od něho čekat. ()

johnsnow

Tak aj som sa bál že Seagal už nebude mať lepšie než 3* filmy ale má.. Síce to na plných 5 úplne nie je ale po tých 3-kách je tento film celkom fajn, má krvavé prestrelky, drsné súboje ktoré majú trošku horší strih ale nevadí, a celkom dosť toho Seagal zrobí sám. Príbeh tiež fajn a prostredie gangsterského L.A. mi pripomenulo trošku GTA san andreas. Jo a ešte musím podotknúť, že aj tá autonaháňačka bola super, len tý gangstri mohli počas nej držať papule. ()

Brano

Ďalší béčkový akčný film so Seagalom v hlavnej úlohe, ktorý jediným úderom likviduje jedného gangstra za druhým. Síce na príbehu si autori záležať veľmi nedali, ale ak človek trochu vypne, tak sa to pozrieť dá. Na môj v kus príliš jednoduché a miestami trochu nelogické. Hlavne ten záver bol trochu prehnaný a celkom som sa pri ňom aj nudil. ()

Suplo

pripajam sa k tomu, ze nemam rad ludi ktory film hodnotia bez toho aby ho videli, a skutocne je to dobra seagalovka, hlavne v porovnani s tymi za poslednych par rokov. Chcem len podotknut, ze u nas ten film je pod nazvom RENEGADE JUSTICE ()

Miloško

Klasická segalovka,tentokrat s černošského prostredia o pomste za smrť svojho syna. Nič viac,nič menej. Pre mňa slabé. Bitky-o ničom,záver- o ničom.... ()

Prubner

Konečně Seagal zase natočil film, v němž je dost akce i aikido soubojů. Zákon ulice se může přiřadit k filmům, které Seagal točil počátkem 90. let. ()

smrtubohem

Zde se Steven dal trošku do kupy, pere se víc a někdy i v přímém záběru kamery, dokonce může zvednout nohy do výše pasu, což se nám v poslední době moc nedařilo, no ale zase je to celý zkažený, střílení do nikam, miliony nábojů, velmi umělá krev, k tomu samej negr, rap a dokola se opakující strohé a tupé hlášky typu fucking shit, man, nigger, piece of shit, son of a bitch. Jakmile se ve Stevenově filmu objevuje moc negrů, film je na devadesát devět procent vyloženě špatný....Snímek přece jen o něco lepší než Síla úderu, Černý úsvit nebo Dnes zemřeš. ()

Odpocivadlo odpad!

Úplný odpad, Steven Seagal je možno drsný ale určite nie akčný herec. Toto je neuveriteľne slabé, jeden stary chlapík s útočnou puškou postrieľa zhúlených náťročných černochov s devinami. Nechapem ako sa na toto môže niekto pozerať a ešte tomu aj fandiť. 0% ()

Stanmi

Steven Seagal jako Simon Ballister přijel do LA s jediným cílem: najít a zabít toho, kdo zastřelil jeho syna - policistu. Toť vše, k příběhu není nic víc, co dodávat, prostě přímý, jednoduchý děj o pomstě, bez zbytečných komplikací. A ono to funguje! Především je dobře, že v ději nejsou žádné extra odbočky a divák si může bez rušení užívat Stevenovo běsnění, které sice není tak dobré jako za starých časů, ale rozhodně je jedno z nejlepších od Lovce policajtů. Svůj díl na tom určitě má také režísér a kameraman v jedné osobě Don E. FauntLeRoy, pro kterého to byl třetí a poslední film se Stevenem. Škoda, protože jejich spolupráce měla na rozdíl od jiných režisérů, jasně vzestupnou tendenci kvality. Kromě Stevena se tu moc známých hereckých tváří neobjeví, ale aspoň se tu mihne Danny Trejo a sem tam i povedeně zahláškuje Eddie Griffin. Ale to co také film posouvá nad ostatní Stevenovy filmy té doby je jasně americké prostředí Los Angeles ( i když, se taky natáčelo v Novém Mexiku, no nevadí), které jepro Stevena stokrát přirozenější než Bukurešť. Zákon ulice se v mých očích jednoznačně povedl a všechny své konkurenty z let 2002 - 2007 překonává rozdílem třídy a ukázal, že když se chce, tak Steven dokáže ještě natočit solidní snímek. ()

lobo87

Tradičný Seagal po roku 2000. To je ale smutné konštatovanie. Slabučký scenár, akcia zámerne neprehľadná, aby nám Steven neukázal, čo všetko už nedokáže. Griffin ako záporák na smiech. Napriek tomu ten príbeh nebol zlý, Seagala mám stále rád a film mal len 95 minút, takže som ho bez problémov dopozeral. Bohužiaľ, v Stevenovej filmografii sa nájdu aj horšie kúsky... 45% ()

sus

Jako velký fanda Seagalových filmů musím říst, že po velkém fiasku ve snímku Attack force se nám Steaven zase vrací v celé jeho kráse. Fakt slušný akční film s prvky aikida jak to od Stevena známe už z dřívějška. ()

till85

Vcelku solidní Seagalovka oproti předchzím kouskům.I když ty mocné tryskance krve při zásazích mi přišly opravdu vtipné! ()

Innos

3 a pol* videl som už aj horšie filmy od legendy Seagala ktorý tu ma celkovo fakt silný "anti fan club" , ktorý fakt zavádza a odrádza ľudí čo si pozrú hodnotenie skôr ako film a potom si pozriete film a poviete si veď to vôbec nebolo až také zlé. ANTI SEAGALOVCI keď sa vám Steven tak nepáči, tak to nepozerajte!!!!!!!!! a dať filmu hodnotenie odpad a vidieť z neho 5 minút je úbohosť. peace ()

kanalek

Film jsem viděl náhodou v autobuse cestou z Brna do Prahy.Nemám moc v oblibě Seagala, ani tenhle filmový žánr, takže jsem ani nic jinýho nečekal.Za zmínku stojí snad jen krásny Chrysler, ve kterym se Seagal proháněl a jeho celkem pěkný hnědý, kožený sako. ()

trinan_kop

Objektívne hodnotenie je za 2 hviezdičky, ale ja mám pre štefana slabosť. Ale keď si zoberiem krivku kvality jeho filmov, tak toto je signál na jej zdvíhanie sa s úplneho dna. Pri súbojoch sú ešte pomáhajúce prestrihy, ale už to nie je úplny odpad, ako veľa jeho filmov z rokov 1997 - 2006. A jeho nasledujúci počin, Pistol Whipped - to je ešte lepšie ako toto. Ďakujem štefanovi, že konečne myslel na nás, jeho fanúšikov a zdvíha sa s filmového dna. ()

CID7

Tady je už bohužel za svým zenitem a stále se snaží, ale bohužel už to nejde, ale za snahu sem přidal hvězdu jinak by byly jen 2. ()

Tomulka odpad!

N euž ne končím s vyhledáváním filmů s Steven Seagalem. Todle byl poslední film, který jsem si účelně sehnal, protože v něm hrál Steven Seagal. Bohůžel Stevene každá hvězda jednou vyhasne, je to jen otázka času :( ()