Hořkosladká komedie o průzkumu lásky všech variacích, věku a stádií... Jedné noci probudí muže noční můra a on se rozhodne trošku projít. Na hřišti zahlédne dva milence a v tu chvíli narazí na Bradleyho Smitha... Ten mu začne vyprávět zvláštní příběhy o lásce a jejích spletitostech. Setkáváme se s Kathryn, Bradleyho první ženou, která ho opustí kvůli jiné ženě. A Dianou, Bradleyho druhou ženou, která se hodí spíš na milenku než manželku. Seznámíme se s Chloé a Oscarem, kteří sní o společném životě daleko od své dřívější bolesti. Potkáváme Esther a Harryho, jejichž láska ke ztracenému synovi přetrvává přestože on jimi opovrhuje. A následujeme Bradleyho na cestě za manželským štěstím. (oficiální text distributora)

Luciee113

Mám ráda filmy o životě a lásce a tento film ukazuje hned několik náhledů na něj. Zvlášť když je tam neutrální postava, která téměř vše pozoruje a má určitý nadhled. Morganovi sedla tato role dokonale. Moc se mi to líbilo. ()

cinema_cz

Bentonova (Místa v srdci) vztahová mozaika, která oslavuje lásku, zůstává i v tragice hladce líbivá, až strnule povrchní. (Ondřej Novák, Ci 06/2008) ()

Miloško

Citové vydieranie na tému vzťahy tu drží len výborný M.Freeman.Inak je hanbou čo američania natáčajú.Úplne súhlasím z prirovnaním jedného recenzenta,že tento film je soft porno.A ešte k tomu výsledok je taký,že to je správna vec,ked sa ti nepáči jeden partner,ihned ho podrazíš s druhým.A všetko pozlátené uvedomelými rečami,a veľkou americkou súdržnosťou.Nie,ďakujem ()

Allia

Celkově na mě tenhle film zapůsobil... možná je to proto, že jsem od něj nic nečekala, neměl mě jak zklamat. Nekoukala jsem na něj kvůli žádnému herci (i ten nejlepší může občas zklamat... jako zrovna mě Freeman ve Wanted), ani kvůli romantice (co si budeme povídat - některý romantický filmy mi způsobují migrény ;o)). A co na mě teda udělalo dojem? Reálné vylíčení vztahů tak jak jsou, možná ne až úplně do detailu a do hloubky, ale se vším podstatným, co k tomu patří. A možná i ta lehká naivita, důvěřivost a hlavně naděje, se kterou všichni skáčou do vztahů. Freemanovi role mentora tentokrát sedí perfektně (ne jako ve Wanted... neodpustím si poznámku), není vševědoucí, nemá radu na všechno a nakonec i on má slabou chvíli, kdy zapadne do beznaděje a ztratí tu důvěru ve správné uspořádání světa, což ho dělá mnohem reálnějšího a člověku tak nějak bližšího. Jen jediná věc mi vyrušila celkový dobrý dojem z filmu a tou byla absolutně nevhodý podání Falling Slowly od Frames... ()

sirrgulo

Ani slušně hrající parta známých herců v čele s pravidelně skvělým Freemanem nezařídí filmu úspěch. Oni jsou to sice zajímavé příběhy jednotlivých párů, které se nezapomínají prolínat. Ale není to nic převratného ani originálního. Párkrát jsem se sice zasmál, docela jsem se i bavil a závěr dokáže dojmout, ale film má i své zápory. Například mi přišly zbytečné ty, jak moje máma ráda říká, postelové scény, bylo jich zbytečně moc. ()

bonovox

Skôr slabšie 3 hviezdy. Herci sa síce snažia ale réžia a spracovanie je príliš mdlé, nezáživné a ani odhalené hlavné predstaviteľky to všetko nezachránia. ()

misul96

Popravdě řečeno, když jsem viděla romantický film a Morgana Freemana, mého nejoblíbenějšího herce, tak jsem se trochu zděsila. Ale ve skutečnosti si nedokážu představit nic víc procítěnějšího a na lásce založeného, jako právě tohle. Všechny ty příběhy, jak byly propojeny a mezi tím vším ta láska, ta pomoc kvůli beznaději. Na krajíčku jsem měla celý film a ve finále mě to příjemně překvapilo. Člověku hned dojde, jaký život má vlastně cenu. :-))) ()

Sitar1

Film si na nic nehraje, je jednoduchý v celé své složitosti. Někdo tu psal o depce, co na něj po skončení dopadla a já to chápu, i když to asi bylo tím, že se mu to trefilo do bolavého místa. Donutilo mne to opět přemýšlet o věcech, o kterých jsem si myslel, že už v nich mám jasno. ()

Lucyane

Možná to bylo pouhé plitké zamyšlení se nad láskou, ale mně se to opravdu líbilo. Není tu sice nic překvapivého, ale způsob, jakým celým dějem prochází Margan Freeman, vyzdvihuje jinak průměrný film...Taková malá výpověď o formách lásky, kde si člověk i zaslzí...:-) ()

Tominko12

Dostal som viac , ako som očakával. Prvá polovica filmu sa rozbieha síce pomalšie a možno sú tu hluché miesta, ale ten koniec na mňa zapôsobil. Z romantiky sa stala dráma...iba škoda, že niektoré myšlienky sa nedotiahli do konca. Inak to hodnotím ako nadpriemerný film a len tak na neho nezabudnem. Nedá sa nespomenúť Morgana a jeho ďalší skvelý herecký výkon. ()

Mates Hradecky

Jsa nalákán níže publikujícími recenzenty z lidu na americkou verzi soft porna a hereckým ansáblem, šel jsem do toho. Lidičky, víc erotiky má i Anna proletářka! A můj oblíbenec Morgan Freeman? Trochu zde připomíná dědečka Hříbečka z Mrazíka.Vždycky se objeví mezi dějem,každého vyslechne,každému poradí,všechno mu je jasné...moudře kývá hlavinkou,pouze v závěru nakrátko procitne z tohoto katatonického stavu a jednou si bumsne do opilce s kudličkou. Konec dobrý-všechno špatné. ()

andy60

Už jen podle názvu jsem čekal něco mnohem horšího. Řekl bych, že romantika, drama, sex i humor jsou dávkovány v optimálním poměru, což činí film příjemným a nikoli nudným. Nejvíc mě pobavil dialog..."To je ta, co tě na hřišti vyautovala?" "Jo, a teď vyautovala i tebe". ()