Hořkosladká komedie o průzkumu lásky všech variacích, věku a stádií... Jedné noci probudí muže noční můra a on se rozhodne trošku projít. Na hřišti zahlédne dva milence a v tu chvíli narazí na Bradleyho Smitha... Ten mu začne vyprávět zvláštní příběhy o lásce a jejích spletitostech. Setkáváme se s Kathryn, Bradleyho první ženou, která ho opustí kvůli jiné ženě. A Dianou, Bradleyho druhou ženou, která se hodí spíš na milenku než manželku. Seznámíme se s Chloé a Oscarem, kteří sní o společném životě daleko od své dřívější bolesti. Potkáváme Esther a Harryho, jejichž láska ke ztracenému synovi přetrvává přestože on jimi opovrhuje. A následujeme Bradleyho na cestě za manželským štěstím. (oficiální text distributora)

mirkaaa

Spíše průměrný film, ale ne nejhorší co se romantických filmů týče. Nijak zvlášť mě nenadchnul, ale ani nenudil. Nejlepší výkon podává herecký „veterán“ Morgan Freeman. ()

DannyBoy80

Celkem solidní oddychovka o různých formách lásky k bližnímu. Nic víc nelze čekat, nic víc ani nedostaneme. Herecky průměrné. ()

tterez

Chuť lásky - sladká nebo hořká? No někdy až nesnesitelná, s tou vší bolestí, kterou sebou nese.. Nenásilný nákres vývoje lidských životů, s veškerou jejich krutostí, či naivitou. Prostě v tom nebylo nic přehnaného, ale ani nic na co bych vyloženě nemohla zapomenout. Takže lepší průměr romantických komedií - cca 65%. ()

Pájusha

Mluvím za sebe, ostatně jako vždy, mě se to líbilo, je to neuvěřitelně přátelská koláž příběhů pár lidí. Je to milé, nevtíravé, tak jako procházka podzimním parkem kdy vám k nohám spadne pár zlatých listů. Neděje se tam nic prazvláštního, jen je to prostě kus života, polemizování o smyslu, příčině, následku ... vy to občas neděláte? Osobně nepotřebuju mít v každém filmu to něco ... tady mi stačila ta laskavá atmosféra, která mi vykouzlila úsměv na rtech ... ()

rotel

Film má v prvom rade pobaviť a to sa tomuto celkom podarilo. Ja som bol spokojný, považujem to za dobrú oddychovku. ()

jane1106

Katastrofa, která na 60% nedosáhne ani omylem. Nevím, kterým průšvihem začít dřív. Zcela nepatřičným sentimentálním soundtrackem (Falling Slowly)? Nenápaditým a místy absurdním scénářem ("ukradený" pes)? Trapnými dialogy? Nesympatickými postavami (Radha Mitchell)? Překvapivě odvážnými a dost podivně sestříhanými erotickými scénami (že by náhrada za kvalitní děj)? Navíc Morgan Freeman v rolích "moudrých starců" už unavuje a upřímně nechápu, proč jeho herectví i v takovýchto filmech lidé vyzdvihují, vždyť ten člověk hraje pořád to samé a pořád stejně. Greg Kinnear je tu za prvotřídního pitomce a slabocha, takže jeho postava mi také byla komplet ukradená. Navíc je takové nezvyklé, že na plakátu jsou Bradley (Kinnear) a Diana (Mitchell) za osudový pár, vzhledem k tomu, jak to s nimi ve filmu dopadne. Nebudu to prodlužovat, zkrátka to stálo za bačkoru a hotovo.:) Bohužel se nejedná jen o další tuctovou romantickou komedii, která nenadchne ani neurazí, ale o opravdu špatný film. ()

hazaba

Docela milé, světlé okamžiky se psem a s komentářem Morgana Freemana. Trochu mě překvapila ta přehršel milostných scén, ale člověk si časem (asi) zvykne. Rozhodně to není film, který by si člověk dlouho pamatoval. ()

crha

Spoiler! Přesně co píše sta časové úseky šly absolutně mimo mě... jednou si dva řeknou, že se vezmou, potom leží ženská v posteli s milencem, kterej jí vynadá do kurev, protože by si neměla brát slušnýho chlapa a kazit mu život, ještě jí na cestu nabije a hrc - stojí před oltářem. Pak je ženich v šoku, když mu večer po svatbě ona řekne, že vlastně děti mít nechce (to je jasný, tyhle věci se řeší až po svatbě). Když zjistí, že má parohy a jeho žena se kurví, tak si imbecil uřízne prst a uříznul si ho prosím pěkně proto, aby cítil stejnou bolest, jako cítí v srdci. Na to zabere doktorka, co mu fáčuje ten malíček... a hrc a už se s ní vede na nějáké jiné svatbě a libujou si jak jim to klape...no kokotina, kterou ani Morgan Freeman nemůže zachránit. 30% ()

Puol

Morgan Freeman v ulohe profesora-pozorovatela ľudských vzťahov, ktorý všetko vidí, a všetkému rozumie a veru trochu tie jeho prupovídky i lezú na nervy. Aspoň že sa ta krajšia časť hereckého obsadenie občas odhalí viac ako je zvykom. ()

charmin

Asi som divna a mam divne filmove oko, ale men sa te film po A pacil, po B si myslim ze mal nejaky zivotnu vypoved(aj napriek dementnemu typickemu am. spracovaniu, kt. som poctivo ignorovala a snazila sa tam najst len same krasy), po C kvoli hudbe, kt. bola fenomenalna, po D kvoli Oscarovi a Chloe a ich pribehu a po E kvoli slzam kt. s ami na konci (aj vdaka Oscarovi a Chloe, ale aj Morganovi) kotulali jak keby som bola krokodil. 70 per. ()

piotro

Asi som väčši romantik za akeho sa pokladám, ale podľa mňa to nebolo až take strašné ako sa tu hovorí. 66,6%, ale aby som trochu zvýšil priemer dávam 4* :) ()

VeeDee

Proč tak nízké hodnocení? Film má slabší místa, ale nepřišel mi prázdný... vzala jsem si z něj to, co jsem zrovna potřebovala... vztahové filmy mám prostě ráda... ()

mimozakon

Film o láske, vzťahoch a zase láske, celkom fajn herecké obsadene, Morgana môžem a moc. Ale. tento film bol doosť nudný. Neoslovil ma. ()

Šňůra

Recenze film příliš nechválí a vytýkají mu, že je až příliš sladkobolný. Možná ano, ale mě se přesto líbil a byla to příjemná podívaná o tom, že láska má mnoho podob a mnoho chutí. A že pokud se člověku splaší hormony, nemá příliš smysl s tím bojovat a bránit se. Konec konců, láska je dar, jeden z těch nejlepších, co mohou být. ()

DadysGirl

Morgan jako moudrý a laskavý pán odvedle, zmatený mladý pár, který neví co by, a bačkora Bradley, který stejně má svůj happy end... Několik podob lásky s více méně štastným koncem... ()

jojoping

Ľudia, vy ste tu ale zlí na tento film. Nie je to nasladlá hollywoodská romantárna, ale film zo skutočného života, so všetkými výhrami a prehrami, s ktorými sa môžete v realite stretnúť. Určite aj ja by som si tu našiel niečo s čím by som nesúhlasil, ale zaraďovať ho medzi podpriemerne shity ho určite nebudem. ()

Kreins

Aj mne sa to páčilo, v pohodke nezhliadol som tam žiadne nedostatky, Morgan je super - keď zostrihame vsetky sceny z jeho filmov je to ta ista osoba - skúsený, múdry, starší pán :) Takže všetko fungovalo tak, ako malo. Len život je ešte viac realistickejší... ()

Fanak

Než tento film vidět podruhé, to si raději pustím Rosamunde Pilcher, jejíž výplody jsou sice brak, ale alespoň ctí pravidla svého žánru a na nic si nehraje. Zde se naopak za maskou umění ukrývá tak ubohý scénář, že ani oskarový herec v každé roli (včetně psa) by výsledný dojem nezachránil. Jako drama k smíchu, jako romantický film nuda. ()