Tish a její známosti na jednu noc, Jen a její internetová láska, zamilovaný Priestly, který se bojí pozvat svou vysněnou dívku na rande, a Piper, hledající svou ztracenou dceru. To jsou lidé pracující v jednom malém bistru, které vlastní Trucker, starý hippie se svým tajemstvím. Romantický film, který dýchá přátelstvím a pohodou. (ZsuZska)

Tred2

Taková klasická televizní romantika s několika příjemnými prvky. Krom běžné naivní romantiky to má i koule (aspoň části filmu) a několik cool inovací. Bohužel ve finální části to spadne do patosu jako jiné filmy z této kategorie a tak zůstane ve výsledku u průměru. Ale celkově je to pohodová záležitost s moc sympatickými herci. V rámci žánru doporučuju. ()

atmen

Cítím, jak se chvíle ztrácí - Ztrácím cestu, ty ztrácíš víru - Hledáš tu jedinou osobu - JSEM TAKOVÝ JAKO TY? - Jak se cítíš, když nesvítí slunce? Jak se budeš cítit, když příjdou temné mraky? Jak se budeš cítit, když zůstaneš sám? JSEM TAKOVÝ JAKO TY? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Děkuji Canis za titulky, v nichž jsou přeloženy i texty písní. Film tak zaujme hned od první minuty. Co je na něm tak zajímavé? Pro někoho to budou originální trička Priestlyho ( opravdu vede zachraň strom, sněz bobra ), pro někoho krása Elisabeth Harnois, pro někoho přátelství hlavních hrdinu v restauraci, kde pracují a pro mě je to všechno dohromady. + Je potřeba vidět pozitvní náhled na svět, ve kterém není místo pro podrazy, ve kterém je přátelství a láska stále důležitější než moc peněz... Bod srážím za nudy svatbu a změnu image Priestlyho... ()

Heroine

Myslím že problém je v přílišné sentimentalitě, a ne vždy vtipném humoru. Taky ne všechny kladné postavy jsou sympatické, a závěrečný happy end není tak docela (podle mne) ideální. S tímhle tématem by se dalo ještě rozpracovat trochu víc příběhu, ale myslím že by stačilo jenom trochu víc vkusu, a hned by byl film lepší. Jinak je tam pár vtipných míst, a hlavně člověk občas rád vidí, že i totální loser může skončit dobře podle jeho představ. Především ale nemusel Priestly na konci rušit svojí punkovou image, a stát se tuctovým "sladkým hochem", to se mi na konci nelíbilo :-( ()

Blaogranas

Na tomhle perfektním a superpohodovým filmíku mi vadila jediná momentka, a to "Tuckerovo karate", ale tahle drobnost mi rozhodně nijak nekazí dojem z jinak výborné podívané. Už dlouho sem si nepřál, aby film ještě nekončil a nabídl mi ještě něco, protože u Ten Inch Hero si člověk odpočine od všeho a příjemně se pobaví. Výborné ve všech směrech. ()

maciii

Od teď vím, že na každého znás někde čeká ta pravá láska, a je uplně jedno jak vypadáme, jak jsme na tom s inteligencí, jak moc jsme ušlápnutí, nebo jakou tragédii jsme v minulosti prožili. Svět je krásny ... s teebou ()

the.emef

Příjemná oddechovka. Jen kdyby nebylo hned od začátku úplně jasné, jak to skončí. Hnidopišsky ještě musím poznamenat, že nechápu, jak může v jednom bufetu, kam chodí 3 lidi denně pracovat tolik lidí, kteří tak nemají nic jiného na práci než tlachat o životě. Do toho se zjeví blondýnka, nakreslí sluníčko, je přijata a na první směně si vybalí vodovky. Je tam těch nesmyslností víc,ovšem za pozitivní pohled na život a vztahy za 3*. ()

jafuska

úplně obyčejný romantický film o strastí lásek několika lidí, jedna hledá adoptovanou dceru, druhá neustále naráží na podivné chlapíky, kteří to s ní nemyslí vážně, ale ani vlastně ona ne, a třetí která je bez sebevědomí, a čeká na tu pravou lásku, bylo pěkné se na to koukat, ale pro mě moc jednoduchý příběh ()

MDesign

Možno príjemný pekný príbeh, ale na môj vkus až príliš presladený, predvídateľný a o otravnej hudbe ani nehovorím. ()

gidziga

Najväčší megasladák aký som videla, ktorý mi vždy zdvihne náladu, keď si ho pozriem. Síce je trochu naivný, ale v tomto prípde je všetko odpustené! Navyše krásny a úžasný Jensen! ()

Erichy

Ať už dvě krásné herečky Elisabeth Harnois ( Piper) a Danneel Harris (Tish), pohodovej děj, parádní soundtrack, příjemné prostředí nebo každodenní Priestlyho střídání účesů a originálních triček " Zachraň strom, sněz bobra " dávají tomuto filmu neobyčejné kouzlo, které si lepší 4 hvězdy zaslouží. Dal bych i plnej počet hvězdiček, kdyby nebyl tak velkej happyend. Ale opravdu mám z tohoto snímku o hledání velké lásky velice dobrej pocit. ()

Katy19

Je to sladké a předvídatelné, ale ke konci jsem měla vlhké oči. Partička lidí, s kterou by chtěl asi každý pracovat nebo se alespoň přátelit. Ta 4.hvězda je za Jensena, který je se svým účesem a nápisy na tričkách originální a k tomu je i krásný. Jen mi vadila scéna s karatem a nahatá svatba na pláži, ale vše ostatní bylo OK. ()

imaginer21

Když tenhle film se netváří, že by měl být v něčem výjimečný. A přesto nakonec je. Ackles a jeho tolik komentovaná trička - takovou přehlídku fakt jinde nenajdete. A jeho logická proměna? Lépe nekomentovat (ale hádám, že pod tím sakem nějaký tričkový skvost stejně schovával). A Elisabeth Harnois byla tak krásná a milá, že jsem v krátký okamžik fakt věřil, že takové holky po světě chodí... A vůbec všechno bylo tak krásné, milé, příjemné, trefné... To prostě víc slov nepotřebuje. Malý rozpočet, ale velké srdce v příběhu. Díky za něj. ()

Monika22

Na mě je ten film až moc pohodový a strašně snadno se tam všechno vyřeší. Je to spíš podrůměrný než průměrný romanťák. Neurazí ale ani si z něj nic neodnesete. ()

kikin01

Trošku mi to připomělo Café s JLH, ale toto bylo teda o hodně lepší. Strašně příjemný, sladký, možná až moc, ale to je jedno... ()

Ioanne

Pro mě moc příjemný způsob, jak zabít volný čas a trochu si zvednout náladu. Rozhodně se neztotožňuji se všemi názory, které film prezentuje, nicméně myšlenka, že každý člověk je jedinečný a cenný, to vyvažuje. Život je tu krásný, zábavný a zajímavý i přes to, že postavy si sebou nesou tíživou minulost nebo řeší trable každodenního života... Z hodně sladkého bývá člověku špatně, ale Tench Inch Hero jsem se zatím nepřejedla :) ()

Vala

Mě se to líbilo moc! :) Rozhodla jsem se pro shlédnutí kvůli Jensenu Acklesovi,kterého znám ze Supernatural a trochu i kvůli jeho ženě Danneel,abych ji trošku "poznala" skrz filmovou roli. Nečekala jsem nic extra,ale výsledek překvapil,bylo to super,vtipné,nenudilo to a hlavně,po shlédnutí má člověk takovou opravdu příjemnou náladu... :)) Jensen samozřejmě nezklamal,byl výborný,jako vždy a Danneel a zbytek taktéž. Moc se mi to líbilo. 5* ()