Intimní tajemství

• USA Teeth (více)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiální text distributora)

Jimbopepo

Nejako mi uniká zmysel podobných filmov - chvíľu sa to tvári vážne, chvíľu ako groteska, označenie horor je však určite prazvláštne. Výsledný dojem je veľmi zlý. ()

honzic

Film s bláznivým námětem, spíše šíleným, ale celkem realisticky natočeným, dobře fungující kamera, příjemné romantické okamžiky střídané s hororovými a komediálními potěší, místy nelogičnosti ve scénáři, což je škoda. Přesto jde o průměr a dá se na to koukat. Hodnocení: 50 % ()

Ltblue

Vagína,ktorá útoči a číha v nutrí tela mladej tínedžerky.Ale škoda že ju nebolo vidiet,rád by som si ju pozrel aj vyskúšal či to je ozaj pravda :-) ()

djbarrel odpad!

Cudnost ... cudnost ... cudnost ... OMG ... film naprosto o ničem ... teda pokud si nelibujete v trapných teen filmech, které jsou o NEšukání a pokud jo, tak ptáci opravdu lítaj, ale na zemi do tratoliště krve ... Ani jako horor a ani jako komedie to nefunguje. Snad jen finální scéna s tím slizkým dědulou byla trochu vtipná. Ale za to hvězdy nedávám. 5 % ()

klichem odpad!

Ach jaaaaaaj tak toto uz fakt vrcholi zo sialenstvom - natocit film o zubatej vagine! a este to ponat ako horor - to je uz ake sústo! Pochybujem ze by niekto z takejto kraviny dokazal vytlct nieco viac -- no toto je pre mna katastrofa. Keby to bolo ponate ako komedia pocas celeho filmu mozno by som pouvazovala aspon o tej jednej hviezde! Ale takto ak to mam brat vazne... tak to je skutocne dno filmoveho priemyslu... ()

Lijanka

Tenhle film je prostě neuvěřitelnej :D Už jen to, že ho znám pod názvem "Zubatá vagína". V tomto filmu je snad všechno špatně. Špatný "herci", příšerný scénáře, debilní zápletka. Dvě hvězdy sem tomu dala za ten konec,ten jediný se mi líbil :D ()

katule1992

Nevěděla jsem, jestli se mám dříve smát nebo brečet nad tím jak to bylo hrozné.. Jak horor se tohle dílo nedá vůbec nazvat, ale jako komedie na nějakou party by to šlo :DD ()

Nikitoss95

na zvrácené lidi moc slabý, a na jiné lidi slabší povahy hnus; navíc uboze natočenej, stupidní průběh, jedna hvězdička za černě vtipnou scénu, kdy chlap co chce znásilnit onu holku se zubatou p*čou, přijde o péro ()

Citera_Mor

"Je to pravda, vagina dentata! Je to pravda!" ... Takže. Kuchařka pro dnešní den: Ve třetině filmu odhryzneme penis, aby mohl pořádně uležet v navlhlé jeskyni, a až se po něm budou procházet krabi, vrátíme se pro něj. Příběh "Hledá se Tobey" již ve dvou třetinách dospěje ke konci, začíná nový příběh "Hledá se lidský kříženec mihule a paryby". Ten ale asi konce již mít nebude. A kdyby někdo pochyboval, tak psi prostě penisy rádi. A je jedno jaké! Chroupy chroup. (Bonusová hvězda za dědka na konci) ()

david666

Opravdu hodně ujetý motiv. Tomu odpovídá i značně uchylný film. Ovšem některé scény jsou pěkný natural a jako na chlapa na mě teda zapůsobily, že jsem jenom zíral s otevřenou pusou. Jak říkala jedna z obětí "Sex jsem neměl od Velikonoc" - no já asi naopak žádný nebudu mít do Velikonoc, než opadne strach(pozn. psáno 25.3.08):-) ()