Lekce umírání

• USA The Deaths of Ian Stone (více)

Ian Stone je mladý muž, ktorý má problém. Nevie totiž, kým je. Každý deň sa prebúdza do novej skutočnosti, v priebehu ktorej ho vždy niekto zavraždí dosť brutálnym spôsobom. Jeho jedinou nádejou sú spomienky na vlastnú minulosť. (Mordenroth)

Cechyno4

Nevím jestli to je tím, že jsem film sledoval v horečkách. Ale mě se docela líbil. Film je jednoduchý, ale to mi nevadilo. Chudák Ian :) ()

djbarrel

Já nevím, nebylo to špatné, ale ani dobré. Moc jako horor to nebylo, spíš jako scifi. Nejdřív trochu zmatené a když se to rozjelo tak tomu něco chybělo nevím. prostě průměr 50 % ()

david666

Co se týče děje zas taková sláva to není. Zpočátku má film slušnou atmosféru, ale ke konci sklouzne ke klasickému modelu duchařského hororu. Velice pěkně jsou však vyvedeny přízraky, které hlavního hrdinu pronásledují. Navíc se jich nabažíme dosytosti, objevují se stále více takže si je můžeme pěkně prohlédnout a to jak v noci tak za dne. U současných filmů mi totiž vadí, že duchové, monstra apod. se objevují málo nebo ve tmě takže člověk musí napínat oči aby něco viděl. ()

MFZB

Pravdupovediac som čakal úplne iný typ hororu ako toto. Takéto vymyslené vtákoviny neznášam, spočiatku to ešte ako tak v norme vyzeralo, ale dopizdilo sa to. Keď nič iné, tak aspoň ženské hlavné hrdinky stáli za to... ()

Ondrew

Ale ano... ono by z toho mohol byt skutocne celkom slusny hororik. Lenze... LENZE! Vsetko je akesi polovicate, nic nie je dotiahnute do konca. Cakal som, ze sa o "priserkach" dozviem cosi viac, ale marne. Ludia umieraju, kreatury sa objavuju, ale preco vlastne? Ehm... davam 45% a aj to si este nie som isty, ci nejde o prilis vysoke hodnotenie. ()

wray

Podla popisu to znie zaujimavo - chlapik zomrie a zakazdym sa zobudi ako niekto iny, v inej realite. V skutocnosti je to vsak strasny nezmysel. A cim dalej, tym je to nezmyselnejsie. Na konci - uz ani netusim ako to vlastne skoncilo, ale urcite nic vynimocne. Proste slabe, asi by som to neodporucal. ()

moriero

Nápad je excelentní: Sympatický Ian každý den prožije strašlivou smrt, aby se hned na to probudil v paralelním světě s novou totožností, kdy hrozná smrt jeho bývalého já byl jen snem. Béčkovost horrorových scén mi ani tak nevadila (teda až na tu řezavou mašinu nad jeho nemocničním lůžkem jako z filmu Hostel), ale pointa celého příběhu mi přišla jako nepovedená epizoda ze seriálu Charmed. A pracné počínání démonky Médey bylo značně kontraproduktivní. ()

Adam76 odpad!

teď nevím, byl tohle film nebo pilot k seriálu. Možná to za nějakou dobu budou dávat na Nově jako čarodějky 2 ()

Adoshek odpad!

Nechápu ostatní hodnocení, absolutní hovadina a ztráta času. Nevím, proč jsem si misto těch 87 minut nepustil radši Gumídky, u těch bych se bavil určitě víc ()

morbido

Názov ma navnadil velmi a film si do polovice viedol dobre.V momente ked príde na pointu tak s z toho stane nudný thriller.Nevyužitý potenciál. ()

Chaospunx

Celkem slušný horror, pokažený českým dabingem alias Filipem Švarcem v hlavní roli! Takzvaný horror na druhou! Švarcova rezavá pila a jeho citoslovce mění film v parodii! ()

mansonn

Dobry napad, zaujimavy zaciatok, dobre herecke obsadenie.....film mal hlavu a patu a priniesol nieco nove.Videl som ho uz 3x a urcite sa knemu zasa vratim po case.Zaciatok je velmi dobry. ()

Unrealik

Váhal jsem mezi 2 a 3 hvězdičkami. Tedy ke konci. Na začátku, který je zajímavý, to vypadalo i na více. Jenže druhá půlka filmu, kde proti sobě bojují příšery, mi už moc dobrá nepřišla. Nicméně námět byl neotřelý. ()

Snakefinger

Těsně na pomezí odpadu a jedné hvězdičky. Zmatenost nad zmatenost. Až do poslední minuty člověk nevím o co tady vůbec šlo. Možná byl nápad dobrý ale totálně nevyužitý. Koza mezi bramborama skáče tedy o mnohé elegantněji. To si pište. ()

Podle_mne

...jak už bylo napsáno - námět neotřelý, začátek zajímavý, ale pak se zdá jakoby to tvůrce už nebavilo a chtěli to co nejdříve ukončit. Škoda. ()

draxxi

Ano, je to vazne blbost. Nastesti svizna a rychla. Trochu mi to pripada jako o neco lepe zpracovana epizoda Verte, neverte. 8/3/2023 50% ()

dc

Teď jsem to chtěl okomentovat, a zjišťuju, že jsem ten film už kdysi viděl... Byl mi nějak povědomý, ale v paměti nezůstal - to asi o něčem hovoří. ()

M@xo odpad!

slabe, nezáživné, odporne...strih uplne odvecy...dakedy som mal pocit že sa mi pustil druhy film...dej sa uplne dako pomimo vyvíjal...no tak toto teda nie.....................:O :O :O ()