Bleach: The Sealed Sword Frenzy

Norijuki Abe

Předloha:

Tite Kubo (komiks)

• Subjektiv

Bonus Bleache, který nikam neposouvá děj, žádný vývoj postav, nezajímavý příběh, nezajímavé souboje. Příběh spočívá v tom, že se odněkud vynoří silný zlý šinigami a je třeba ho sejmout. Dokonce do reálného světa vyrazí pár kapitánů, Yoruichi, Soi Fong, Renji... A to je vlastně vše. Ani rozumný fanoušek Bleache o nic nepřijde. Zarytému to stejně nerozmluvím. To Hitman: Účel jsem pochopil, ale nepřijal. Posunutí děje jsem neočekával a důvod toho, proč se o tom rozepisuji, spočíva prostě v tom, že by mě bylo líto někoho, kdo by ho náhodou očekával. Co jsem naopak očekával, byly skvělé souboje. Ale IMHO se mi jich nedostalo.(1.4.2007)

Velmi povedené OVAčko...badass záporák a navíc se do reálného světa podívá i ultimátní bitkař Kenpachi (sice toho moc...whatever). A Subjektiva fakt nechápu...jak může od OVA očekávat posunutí děje, když seriál v té době (i v této době) jede na plné obrátky...whatever na druhou (asi nepochopil účel OVA u těchto "nekonečných" anime).(10.1.2008)

Nechápu, proč by tahle OVA měla být hodnocena tak špatně. Podle mě splňuje narozdíl od té první všechno, co má. Příběh sice neposouvá - to by ani 'bonusová' OVA neměla, ale je dobře nakreslená, je v ní k vidění 5 kapitánů a 3x bankai o_O.(15.5.2007)

• SonGokussj

Všechno je v pořádku, objeví se záporák, Ichigo se mu postaví, ale prohraje, přijdou posily, posily se snaží, ale prohrají, Ichigo je tak zraněn, že skoro umře, prohodí "ještě nějakou sílu mám!", hodí Bankai a totálně přemůže protivníka, všichni jsou šťastní, konec... Typický DBZ děj. Akorát v Bleachi to nevypadá ani moc dobře... Ztráta času. 25%(16.6.2011)

Oproti první OVě jsem v tomto případě byl spokojen. Objevilo se tam několik kapitánů a pár dalších postav...z celé OVy je ale stejně nejlepší Ken-chan, jak utíká za rychlovlakem. :-D(1.12.2008)

• skretik

Ja mám Bleach fakt rada... Ale toto bola fakt blbosť... Neviem, nič mi to nedalo a ten dej stál fakt za houby...(22.2.2009)

Lepší než první díl a opravdu sem se bavil :) njn Toushiro je prostě nejlepší kapitán a rozhodně mě nikdy neomrzí :)(20.11.2010)

Classic... Prostě další doplňující částečka pro kult Bleache. + Zaraki Kenpachi! My the favourite one Keníček!(21.12.2012)

• Johannka

To bylo divné....a...k čemu to vlastně bylo...?(17.12.2008)