Terkel má problém

Pozor – tento film není pro děti!!! Bláznivá komedie o tajné lásce, ”psychovrahovi”, železných tyčích, kanapi a přátelství na zkoušku. Terkel je žákem základní školy. Trochu slaboch, ale jinak ok. Terkel nemá snadný život. Jeho psychopatický strýc Stewart právě napadl dva ostré hochy z Terkelovy třídy, Nigela a Saki. A co uděláte, abyste odvedli jejich pozornost z myšlenek na pomstu? Začnete si dobírat ošklivé děvče z vaší třídy, Tlustou Doris.... Ale kdo by si pomyslel, že ona vyskočí z okna? Že začnete dostávat smrtelné výhrůžky, že nový učitel a milovník zvířat, Justin, nemá tak úplně čisté svědomí, jak by se čekalo, a že vlastně nic není, jak se zdá? Alespoň ne pro Terkela... (oficiální text distributora)

Dixiee

Neamerický animovaný počin, který překoná řadu animáků, které studia poslední dobou chrlí. Přesto, že se střídá jedno sprosté slovo za druhým, nepůsobí film odpudivě, možná bysme se divili, jak současná mladá generace ve škole mluví. Řada scén je originální a řada hlášek je až kultovní. Prostě neotřelé, neokoukané, vtipné a rozhodně NE PRO DĚTI!!! ()

Burdock

Původně sem tomu chtěl dát jen tak do prvních dvaceti minut na zkoušku. Jenže se mi to nějak zalíbilo - ten styl vyprávění a hlášky jsou fakt supr. A nečekal bych, že to někdy řeknu, ale dostal mě především ten českej dabing. To se moc nestává, aby se na něco nadabovanýho po roce 1990 dalo koukat (samozřejmě Červený trpaslík jest výjimkou :) ()

Knowho

,,Aspoň že ta tlustá kráva nespadla nikomu na hlavu" ,,Jdi se vopíchat, jsi šerednej jak prdel a tvá máti za bůra mrdá" ,,A vy 2 kokoti si vyhulte čuraaaky!" ,,Pojď, teď dáme do huby fotrovi!" ,,Rád zabijíš nevinný zvířátka, ty úchyle?" ,,Tati potřebuju pomoc!" ,,Neee" 9/10 ()

vorry

Animovaný film, ale pro dospělé. Je fakt výbornej. Myslím, že se Dánové docela vyrovnali South Parkům. Fakt zajímej příběh se spoustou hlášek. Mně se osobně nejvíce líbily ty písničky a hlody Terkelova strejdy. ()

J*A*M*A*L

Když se jdete koukat na sprostý a teď už i trošku krvavý animák, je jasné, že se bude jednat o blbost roku.Ovšem já mám blbosti docela rád a Terkla jsem si docela dost užil.Nebo se mi spíš líbil, hlášky sice hodně sprosté, ale jak neustále posloucháte slovo "kurva", tak se tomu po chvilce začnete smát a já z toho umíral smíchy.Terkel má problém je film, který dokáže šokovat víc jak REC, ovšem to asi ještě neviděli South Park: Peklo na zemi.Terkela si dost možná pustím i víckrát, protože to ani není nějak extra dlouhý a já se rád pobavím. ()

Pablinho

Příjemně strávená hodina a čtvrt. Zpočátku se mi sice vůbec nelíbila animace a některý hlasy (viděno s českym dabingem). Ale to se postupem času změnilo, když jsem pochopil, s jakym humorem bude tenhle animák pracovat. A pravda, že jsem se ke konci přistihl, že mě opravdu zajímá, jak to dopadne. Rozuzlení mě trošku překvapilo :) ()

Weider

Nevěděl jsem co mám od tohoto dánského animáku čekat. Když jsem četl "Pozor - tento film není pro děti!!!" čekal jsem od toho víc. Tento animák se mi zdá spíš jako pro děti jelikož je tam zbytečně moc takových přehnaných "dětských" ponaučení, který rozhodně do animáku pro dospělý nepatří. Sice je tam hrozně sprostých slov a krve, ale to je asi tak všechno. Je to spíš pro teenegery, kteří to násílí vídí pořád v jiných filmech a takle sprostě v dnešní době mluví normálně. Rozhodně tento film dětem nedoporučuji a ani teenegerum. Jinak je to celkem zábavný animák plný černého humoru a krve - 55% ()

sona123

Předně se tu mluví hodně sprostě, ale opravdu hodně sprostě. Je to brutální, tím, že je to 3D, je to daleko drsnější, než South Park. Ale jinak nevím...Hodně mě bavil dabing, zejména Kotek a Eben a co oceňuji, to byly rapové songy. Nebyla jsem fanoušek South Parku a tohle je z podobného ranku, takže možná je mé hodnocení né úplně zasvěcené. Přesto dávám 3,5 hvězdičky. ()

Ricky_CZ

Nemůžu přijít na to, pro jakou cílovou skupinu tohle vytvořili. Animace vypadá nehezky, což by prošlo možná na Minimaxu. Příběh je mírně ujetý, což se dá pochopit, berou-li lidé hodně drog. A použitý slovník asi není vybírán pro malé....Nerozumím...Na druhou stranu, texty písniček byly opravdu skvělé, objevilo se pár zajímavých hlášek a dabing se vydařil... 57% ()

kritiklon

Taková dánská analogie na South Park, Family Guy a podobné animované sprosťárny. Je to dobré, nechybí tomu kvalitní humor ani překvapivá pointa. Jako rozporuplný hodnotím pouze český dabing. Kato je třeba dobrej ale takovej hlas Marka Ebena se do role učitele Gunara příliš nehodí. A až na rapujícího Terkela alias Kato, ani zbylé písničky nic moc. Jestli jsou zdařilé dvě možná tři? Ale když pominu to a k tomu možná také slabší rozjezd, tak je to jinak odpočinková zábava kterou můžu s klidem doporučit. 3* za 65% ()

Hepy13

Já problém neměl a bavil jsem se. I když Ebena vůbec nemusim, tak jeho dabing mě náremně bavil po celou dobu filmu. ()

Johny303

Pořádně drsná, brutální a zábavná animovaná jízda! Fakt hustej animák, škoda, že takových je jen málo a i proto přidávám hvězdu za originalitu... Prostě ,,nikdy nevíš, kdy se ti může železná tyč hodit!" :P ()

Brasi odpad!

(only 18+ allowed to read this) Kurvapičamrdatprcatšukatcumlatlulatčuratčurákkokotdebilblbeckryplidiotkreténděvkaděvkařmetařstříkačprdelfrndamrndahajzlcajzlpajzl.... - na film se podívejte jenom pokud ste odvázaný z týhle nesmyslný demenťárny. Je to jenom tupá sprostá nuda. ()

dvd-L odpad!

Velice kladně hodnotím a vážím si absence jakéhokoliv morálního podtextu. Marek Eben ve své životní roli. ()