Terkel má problém

Pozor – tento film není pro děti!!! Bláznivá komedie o tajné lásce, ”psychovrahovi”, železných tyčích, kanapi a přátelství na zkoušku. Terkel je žákem základní školy. Trochu slaboch, ale jinak ok. Terkel nemá snadný život. Jeho psychopatický strýc Stewart právě napadl dva ostré hochy z Terkelovy třídy, Nigela a Saki. A co uděláte, abyste odvedli jejich pozornost z myšlenek na pomstu? Začnete si dobírat ošklivé děvče z vaší třídy, Tlustou Doris.... Ale kdo by si pomyslel, že ona vyskočí z okna? Že začnete dostávat smrtelné výhrůžky, že nový učitel a milovník zvířat, Justin, nemá tak úplně čisté svědomí, jak by se čekalo, a že vlastně nic není, jak se zdá? Alespoň ne pro Terkela... (oficiální text distributora)

vojtaz odpad!

Až do nedávna jsem netušil, k čemu použít manuální vypínání na televizi. Když dávali tento film, tak jsem to zjistil - je to totiž jediná záchrana (v případě když vám dojdou baterky v ovladači) před skokem z okna z důvodu že v televizi běží film (s výstižným názvem) Terkel má problém ()

chelsea17

Super hlášky a celkem solidní dabing. Na druhou stranu, ta animace se mi moc nelíbí a celkově příběh takovej nijakej. Občas mi vadil některý song. ()

Chundys

Asi kdybych to viděl v té době, tak ok, ale to byla katastrofa! Totálně infantilní humor, kterej vůbec nefungoval, ale mě se nikdy nelíbil ani South Park, takže co já vím… jediné plus, že jsem to viděl s dabingem a nemohu jako vždy zapomenout na vynikající dabing Marka Ebena. Bohužel jsem musel schodit vaší třídní a zabít jí, aleee takový je život. Ty si zabil Yvone! Anooo. Ty seš magor! Sem, ale nemučím zvířátka Terkele :D ()

gootchy

Seveřani jsou krutoři. Jak jinak si vysvětlit tenhle uhozený animák ? Připouštím, že inspirace Southparkem je zjevná, ale vykrádá se dnes a všude. Ještě než jsem ho viděl poprvé, nic jsem si o něm nezjišťoval, a to je nejlepší co můžete udělat, abyste si ho náležitě užili. Zůstanete překvapení a pobavení. Rozhodně to není film pro děti, tak rodičové, bacha na to!!!! ()

Olík

Upoutávky, recenze, reklamy – všichni nám lhali!!!! Pár sprostých slov vložených do naprosto nezáživného příběhu. Někteří neznabozi měli dokonce tu drzost přirovnávat Terkela k South Parku – tak to sorry, ale fakt ne!!! ()

CrazyLom

Míra černého humoru stanovena hodně vysoko, což je skvělé! Zbytek trochu slabší, pointa o ničem, hlavní hrdina vyloženě nesympatický, otravný vypravěč a písnička se mi líbila hodně jak která...ale na trojku to stačilo s přehledem. ()

Larsis

Překvapuje mě to dobré hodnocení. Odporná příšernost, 1* za Ebena, občas fajn hlášky a song o motherfucking víle. ()

RedDuck

První dánský animák? Všechna čest, i když je pravda že kvůli drsnosti bude spíše pro specifické publikum. Vtipná animace se mi líbila a černý a cynický humor mi nevadí, naopak ...U animáků je vždy český dabing první jakosti, tady však už je esenciální součástí hodnocení - je jednodušše geniální. Ty písničky si asi pustím podruhé... ()

aslavey

Je trochu šerednej a jeho máti za bůra mrdá, ale na druhou stranu pár dobrejch forků se tam najde. Pár. Opravdu jen málo. Jinak je to blbost na ententou. Viděno s dabingem a Eben mě fakt teda dostával svým slizáctvím :) ()

Author

Znalci tvrdí, že tento dánský muzikál si člověk nejvíce vychutná po jednom pětipivu s partou podobně postižených kamarádů. Velmi nevyvážená hovadina, která ovšem nabízí i několik potenciálně kultovních momentů ("To je buzna!"). 60% ()

Llinwen

Hvězdička dolů za první 3 debilní písničky (zbylé 3 jsou skvělé). Mimochodem český dabing se výjimečně vážně povedl :) ()

Ydrosten

Špatná animace a hodně slabý scénář, tomu ublížily natolik, že se z toho vyklbuala nudná story o problémech nějakýho pablba, které mi byly úplně šumák. Sem tam dobrej vtípek to sice vytahuje z nižššího hodnocení ale stejně se jedná o slabý film. Na poli animáků je to propadák. ()

kohut

Zlahka zbytocny film, ktory nie je vtipny ani po stranke gagov, ani po stranke situacnej, o satire alebo parodii sa tu hovorit neda, popravde netusim, cim si tento film ziskava priaznivcov. Prirovnal by som to k programu na stuzkovej. Clovek by sa aj zasmial, ale ked tak zufalo niet comu.... ()

Jerryy

Skvělé hlášky , neméně dobře zpracované postavy(po grafické stránce) , ale i tohle je filmu uplně k ničemu , když postrádá nějakej děj. 75 minut naprosté nudy , kdy čekáte jestli se tam něco stane , jenže namísto příběhu vás čekají titulky.Nápad i potenciál to někde v koutku schovaný určitě má , ale rozhodně to zůstalo nevyužito.Velké zklamání! ()

chemicquei

Očekával jsem kravinu, to jsem taky dostal. Ale tak dobrou kravinu jsem teda vůbec nečekal. Úplně a zcela mě dostala postava jménem Arne, a pak taky zápletka :-D Mazec prostě, mazec! --- "Mluví jak z prdele, ty vole, že bych jí nejradši poblil" :-D ()