Terkel má problém

Terkel in Trouble

Animovaný / Komedie / Drama / Muzikál

Dánsko, 2004, 77 min

Předloha:

Anders Matthesen (rozhlasová hra)

Mette Heeno

Bo Rasmussen
  • Slarque

Moje představa o humoru se diametrálně odlišuje od toho, co pod tímto pojmem zřejmě rozumějí tvůrci tohoto filmu. Sprostý a slangový slovník dětí už dnes nestačí. Příběh o šikaně kombinovaný s nejpřiblblejšími klišé vyvražďovaček také není zrovna cool nápad. A animace byla prostě divná – ale ne zajímavě divná jako třeba u South Parku nebo Distriktu.(18.11.2009)

Českej dabing se jednou za čas povede a tady je to hlavní výhra. Marek Eben je luxusní. Ujetina u který se ale bavim.(2.5.2008)

Neskutečně debilní prkotina, ale splnila svůj účel-pobavila :)(4.12.2011)

No, South Parku to nesahá ani po pytel, ale něco dobrých hlášek se tam najde a píseň o Kwnogovi je celkem fajn :)(20.3.2008)

Sledujete příběh o jednom klukovi jménem Terkel. CITÁT - Sedíte pohodlně?......... Příběh opravdového mača (to se tak říká) nebo velkého vola (to se taky říká). To je fakt soda, peklo vole, síla.... Debilní hudba, strašná kresba, idiotský dialog, no příšerný, jak to někoho může zaujmout? Děti prý ne. CITÁT - Jste ready?........ Měl jsem s tím velký problém.(18.4.2013)

• - Refrén ústřední milostné písničky v překladu říká: "Prosím tě, už táhni, jsi šeredná a tvoje máma je na nic." (HappySmile)

• - Ve filmu zazní slovo "ču*ák" 1x, "hovada" 2x, "pí*a" 3x, "zm*d" 4x, "m*dá" 4x, "vopí*at" 4x, "ku*va" 8x, "p*del" 16x a "nas*aný" apod. 24x. (Gnoma)

• - Ve svatebních scénách je jedním z hostů Adolf Hitler. (Gnoma)