Silena kokotina, ale dokaze to pobavit. Pribeh je na jednu stranu celkem originalni, ale zaroven dost kokotskej a jednoduchej, ale dava prostor jednotlivejm postavam, ktery obcas sehrajou nakou vostrou scenku nebo hodi dobrou hlasku, navic vyber hercu se fakt poved a krome hlavni dvojky Ctvrtnicek, Polasek potesi hlavne Hrusinsky. Akorat mi prislo, ze kdyby se tam dalo vic navstevniku, ktery by mohli mistni prudit, byla by to daleko vetsi sranda, takhle to je vicemene jen na par postavach, ktery nemaj misty co hrat. Je to sice blbost, ale jelikoz jsem se docela bavil a film si na nic nehraje a chce jen pobavit, tak to na ty 3* bude.(20.4.2008)

• darkrobyk

Vlastně nevím, proč hvězdu dávám. Blábol strašlivý, ve kterém nezaujme nic. Asi na pošesté jsem konečně viděl téměř celý film. Tolik skvělých herců a tolik neuvěřitelné nudy. Já jsem člověk trpělivý, který zvládne ledasjaký experiment ( hlavně 60.léta se v nich vyžívala), ovšem tohle? Velebnosti, du blejt...(11.3.2011)

• SOLOM.

Určitě souhlasím s většinou komentářů, že tahle komedie moc povedená není. Čtvrtníček a Lábus se sice snaží slabý scénář okořenit množstvím hlášek, ovšem vzhledem k přehnanému a hlavně místy dost trapnému ději, to bylo jako mlátit vyschlou slámou do vody (aby to občas „zašplouchlo). Zbytek osazenstva nic moc, snad jen Polášek se ještě snažil, co mu jeho talent dovolil. První polovina filmu se ještě dala, ale hlavně ten konec už stál vážně za hovno. Byla tu však vhodně zvolená píseň, která zcela jasně odpověděla režisérovi (Michal Krajňák), že je KOKOT…(13.10.2015)

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +ústřední opakující se hudba, s větším množstvím kamarádů docela zábava -jo trošičku občas vázne děj, to kolem toho sumce je fakt zbytečný/// Hodnocení jsem viděl, přesto jsem se na film tešil a přestože to není pro mnoho uživatelů film na úrovni, mě prostě bavil. Když jsem se na něj díval doma sám, tak o něco méně, ale v praci s kolegy (kamarády) to byla jinačí zábava. Asi nejsem na zábavu náročnej, prostě spokojenost./// Celkem 60%///(8.2.2009)

• troufalka

První pokus jsem vzdala asi po 15 minutách s tím, že tohle opravdu vidět nemusím. Dojmy z druhého kola: Na buranský humor musím mít náladu. Hlavní problém není až tak scénář, ale spíš to, že si Čtvrtníček uval celý prostor pro sebe, doslova se kochal sám sebou. Tohle si měl režisér uhlídat. Když už mám takové obsazení, snažím se využít celý potenciál a ne si to nechat převálcovat jedním hercem. Protože ta jednoduchá kostra mohla být nosná. Našly se i zábavné momenty, ne že ne. Ale žádný břchopopadák ... Jako amatérský film bych to brala, ta dokumentární kamera by k tomu krsáně sedla. Ale jako celovečení film určený na velké plátno? Tohle není jen problém sestřihu, ale základního materiálu.(27.2.2018)

• - Jiří Lábus při natáčení hodně improvizoval. (Fenk)

• - V improvizovaném bufetu Tropikana teklo z pípy nealkoholické pivo, které bylo díky teplému počasí nepoživatelné a rychle se kazilo. Proto herci pili pivo lahvové. (Fenk)

• - Rybník, u kterého se natáčel defakto celý film, se jmenuje Kotlíky a leží u města Pezinok na Slovensku. (sator)