• Chermy

Petr Čtvrtníček má věru dar. Jako jediný ustál tuhle pokleslou filmovou břečku se ctí. Jen díky jeho plkům neodsuzuji Poslední plavky do odpadu, kam ale asi beztak patří! Josefa Poláška si ani nevšimnete, Jiří Lábus je slizký, že se tomu nechce věřit(dialogy psal idiot) a Rudolf Hrušínský se hrát vůbec nesnaží, jeho projev je bezmála imbecilní!(14.7.2009)

• darkrobyk

Vlastně nevím, proč hvězdu dávám. Blábol strašlivý, ve kterém nezaujme nic. Asi na pošesté jsem konečně viděl téměř celý film. Tolik skvělých herců a tolik neuvěřitelné nudy. Já jsem člověk trpělivý, který zvládne ledasjaký experiment ( hlavně 60.léta se v nich vyžívala), ovšem tohle? Velebnosti, du blejt...(11.3.2011)

Sem to sledoval tak na půl, protože recenze nebyly zrovna příznivé, ale nakonec z toho nemam nijak špatný pocit. Je to sice taková hříčka, ale proč ne. Čtvrtníčka a Gynekologii 2 mám rád, a tohle se trošku nese v tom duchu. Prostě mi kolikrát přijde vtipný už jen ten způsob, jakým se Čtvrtníček vyjadřuje, že kdyby ty repliky povídal někdo jinej, tak je to trapný, ale on to poví takovým způsobem, že se nakonec třeba i zažulim. Ale dost chvály. Samozřejmě žádný umělecký počin roku to není, ale dalo se to(26.3.2009)

• qualkalim

Zcela vážně jsem se ze začátku bavil (jsem jeden z těch dvou lidí na světě, kterým připadá Čtvrtníček vtipný i v Kinoboxu), ale s postupem času už všechno šlo do kopru a nebýt slečny po mé levici, odešel bych už v půlce filmu... Úchylná záležitost pro ty, co chtějí trpět, podruhé už to nikdy vidět nechci, leda pod silným vlivem alkoholu či jiných podpůrných látek... Petře, dneska si "dobrý kačer" strč za klobouk!(10.11.2007)

• choze

Takový pěkný rybník a tak slabý film... Dějově odvážně řiďounké a vtipově vycházející naprázdno, ale nedá se říct, že by mě to vysloveně nudilo nebo dokonce nasralo. Líp než Hrušínský ml. hrál i docela povedený monstrsumec Lojza, ale jak se říká, dobrý závěrečný výbuch, všechno dobré. Těším se na CRASH ROAD.(7.4.2008)

• - Jiří Lábus při natáčení hodně improvizoval. (Fenk)

• - V improvizovaném bufetu Tropikana teklo z pípy nealkoholické pivo, které bylo díky teplému počasí nepoživatelné a rychle se kazilo. Proto herci pili pivo lahvové. (Fenk)