Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  **

  Jediné, na co se tvůrci zmohli, byl celkem originální teaser. Zato hra na nové Rozmarné léto s podivně slátaným scénářem, nesourodou tlupou herců (ze kterých mě nakonec zaujala pouze Kristina Farkašová a nikoli nějakým hereckým výkonem) a roztěkanou režií nevyšla ani omylem. Sázka na Čtvrtníčka, Poláška a Hrušínského nevyšla prostě proto, že z té ospalé letní nudy nemají čím diváka vytrhnout (30%).(30.8.2009)

 • maverick10
  odpad!

  Tento filmovy opus zustane u me navzdy nepochopen. O cem to bylo? Za cely film jsem nezaznamenal jediny vyraznejsi humorny moment. Dialogy vsech zucastnenych jsou k uzoufani pitomy a jediny inteligentni monolog mel snad sumec Lojza, ktery si svuj scenar jmenem Oda na ticho nastudoval profesionalne. Nezaznamenal jsem v celem filmu zadny naznak pribehu, ktery by nekam smeroval. Jen rada nesmyslnych skecu, radoby vtipnych scen a nic nerikajicich frazi. A v neposledni rade nam dokazal Josef Polasek v plnem svem potencialu predvest roli dementa, ktera je mu tak vlastni. Doufam ze posledni plavky budou opravdu posledni.(12.7.2009)

 • kingik
  ***

  No nebudu nic předstírat. Poslední plavky jsou sice kravina, ale na rozdíl od všech těch kravin, je to blbůstka milá, příjemná, prostá všech ambicí a nepostrádající originální pasáže a charakteristický Čtvrtníčkův humor. Sice samotný scénář působí jakoby vznikal teprve až na place, ale tentokrát to bylo spíše ku prospěchu věci, navíc Čtvrtníček se ukazuje jako velký tahoun a utáhne i slabší chvilky, tak jako monstrsumec Lojza v závěru utáhne Rudolfa Hrušínského na rybářském prutu. Ostatní se mu snaží nenápadně sekundovat a vynikne především Jiří Lábus v mírně záporné roli lačnící po senzačním úlovku, stranou nezůstává ani Josef Polášek, zajímavě působí i Rudolf Hrušínský, kterému solidně hrábne a v závěru to s ním dopadne zle nedobře. Jedná se tedy o vyloženě odpočinkovou záležitost, která je nevtíravá i originální, z níž neodolatelně sálá letní atmosféra.(16.4.2009)

 • 666teen
  odpad!

  Komedie? Tohle dílo je stejně vtipné jako sekaná z novorozenců. Je mi jasné, že i herci musí z něčeho žít, ale dělat ze sebe trotla u rybníka za dvě krabice montážní pěny, to snad nikdo ze zúčastněných nemá zapotřebí. Sumec Lojza se zařadil do galerie nezapomenutelných monster hned vedle žraloka Bruce z Čelistí a Godzilly. Troškův trůn se třese, this is really SICK!!!(20.5.2008)

 • Psema
  *

  Králičí nora vede do rybníka. Krajnák dokazuje, že Kotík není jediným Edem Woodem českého filmu a Čtvrtníček s Poláškem zase proměňují svou vtipnost z krátkých spotů a divadelního Ivánka do trapných hlášek o nedůvěře v DPH. Aby toho nebylo málo, přijede se na plac podívat i Jirka Lábus s mrožím knírem, zasloužilý rybář Rudolf Hrušínský, a v neposlední řadě také senilní Lubomír Lipský. Tahle pekelná kombinace eskaluje s každou minutou čiré demence a mě jenom napadá, kam natekly sponzorské finance. Do plastového sumce asi těžko.(9.11.2007)

 • - V improvizovaném bufetu Tropikana teklo z pípy nealkoholické pivo, které bylo díky teplému počasí nepoživatelné a rychle se kazilo. Proto herci pili pivo lahvové. (Fenk)

 • - Jiří Lábus při natáčení hodně improvizoval. (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace