• darkrobyk

Vlastně nevím, proč hvězdu dávám. Blábol strašlivý, ve kterém nezaujme nic. Asi na pošesté jsem konečně viděl téměř celý film. Tolik skvělých herců a tolik neuvěřitelné nudy. Já jsem člověk trpělivý, který zvládne ledasjaký experiment ( hlavně 60.léta se v nich vyžívala), ovšem tohle? Velebnosti, du blejt...(11.3.2011)

• Psema

Králičí nora vede do rybníka. Krajnák dokazuje, že Kotík není jediným Edem Woodem českého filmu a Čtvrtníček s Poláškem zase proměňují svou vtipnost z krátkých spotů a divadelního Ivánka do trapných hlášek o nedůvěře v DPH. Aby toho nebylo málo, přijede se na plac podívat i Jirka Lábus s mrožím knírem, zasloužilý rybář Rudolf Hrušínský, a v neposlední řadě také senilní Lubomír Lipský. Tahle pekelná kombinace eskaluje s každou minutou čiré demence a mě jenom napadá, kam natekly sponzorské finance. Do plastového sumce asi těžko.(9.11.2007)

• Karlos80

Děs, bída a utrpení..Celé to bylo nějaké toporné, film plný doslova nudných dialogů a zbytečně siláckých řečí, celkově tedy značně nezábavné, spíše nuceně vtipné abych byl přesný ale hlavně bez dejě..! Čtvrtníček sám jistě není dobrou zárukou kvality a osvědčené srandy ale to si zřejmě režisér nemyslel:-) Podstata a smysl filmu tedy skoro žádný...Hodně nepovedená záležitost, češi jsou v poslední době opravdu velcí mistři na hovadiny velkého formátu:-( Ta jedna hvězdička jen za postavu šíleného Rudolfa Hrušinského ml., který to však sám neutáhnul. Film drahej za pětku, dývko bych nevzal ani zadarmo:-)(4.7.2009)

• D.Moore

S Petrem Čtvrtníčkem, Jiřím Lábusem, Josefem Poláškem a Magdalénou Sidonovou je u vody docela legrace a ta řádka povedených scén Posledních plavek se povedla jen díky nim. Nicméně opravdový film to zkrátka moc nepřipomíná (natožpak dobrou komedii) a čím blíže je konec, tím silnější má divák pocit, že se může stát úplně cokoliv a bude to jedno.(17.7.2016)

• choze

Takový pěkný rybník a tak slabý film... Dějově odvážně řiďounké a vtipově vycházející naprázdno, ale nedá se říct, že by mě to vysloveně nudilo nebo dokonce nasralo. Líp než Hrušínský ml. hrál i docela povedený monstrsumec Lojza, ale jak se říká, dobrý závěrečný výbuch, všechno dobré. Těším se na CRASH ROAD.(7.4.2008)

• - V improvizovaném bufetu Tropikana teklo z pípy nealkoholické pivo, které bylo díky teplému počasí nepoživatelné a rychle se kazilo. Proto herci pili pivo lahvové. (Fenk)

• - Jiří Lábus při natáčení hodně improvizoval. (Fenk)