• ivishka

Petr Čtvrtníček a Josef Polášek u mě nepatří mezi nudné patrony. Ale sluší jim spíše hraní v divadle nebo jiné komediální kousky. Velká snaha o nezávaznou komedii se opravdu netrefila do mého smyslu pro humor. Nebaví mě sledovat životy ztroskotanců v českých filmech, jelikož ony samotné jsou už tak trochu tvrdý oříšek. Tento film teda rozhodně nebude patřit mezi mé favority na českém bitevním poli filmu.(17.6.2014)

Silena kokotina, ale dokaze to pobavit. Pribeh je na jednu stranu celkem originalni, ale zaroven dost kokotskej a jednoduchej, ale dava prostor jednotlivejm postavam, ktery obcas sehrajou nakou vostrou scenku nebo hodi dobrou hlasku, navic vyber hercu se fakt poved a krome hlavni dvojky Ctvrtnicek, Polasek potesi hlavne Hrusinsky. Akorat mi prislo, ze kdyby se tam dalo vic navstevniku, ktery by mohli mistni prudit, byla by to daleko vetsi sranda, takhle to je vicemene jen na par postavach, ktery nemaj misty co hrat. Je to sice blbost, ale jelikoz jsem se docela bavil a film si na nic nehraje a chce jen pobavit, tak to na ty 3* bude.(20.4.2008)

• kajda.l

Mé antipatie vůči panu Čtvrtníčkovi se po zhlédnutí tohoto "filmu" dostaly na samotný vrchol. Ani moc nevím co psát, pač toto je opravdové vyvrcholení české filmové žumpy posledních let. Kdyby Farkašová alespoň ukázala kozy, tak bych nad hvězdou možná zapřemýšlel, případně, kdyby to celé trvalo cca 15 minut ( a bylo tam dáno těch pár, jakžtakž slušných fórků), ale takto nezbývá nic jiného než sáhnout po nejnižším hodnocení, pač tento paskvil si nic jiného nezaslouží..(14.4.2009)

• Hismael

Osobně jsem doufal že to bude mnohem lepší. Něčemu se zasmějete, něčemu vůbec. Navíc vtipných míst je zde opravdu hodně málo. Vše se točí jen kolem dřevěné boudy a rybníku. Kdo má rád situační komedie a spíše lehce "složitější" humor,bude možná spokojen. Celkově to vše ale působí prázdně. Bez Čtvrtníčka by film opravdu za moc nestál. Navíc ohořelé prkno které má vypadat jako že samovolně spadne, je přivázané na jasně viditelný vlasec aby za něj někdo po chvíli zatáhnul a prkno spadlo,to si mohli autoři odpustit. Jedni z těch nejlepších komiků v čr dostali příležitost v podprůměrném filmu, který se snaží zachránit.(13.12.2007)

• KarelR

Co říci... kde nic neni, tam ani smrt nebere. Jde to z bodu A do bodu A přibližně tři hodiny (odhad protrpeného času), přičemž to nevypráví vůbec o ničem, nikdo v tom rozumně nehraje a není tu ničemu rozumět. Dokonce mi přišlo, že se to snaží redefinovat význam slova katarze a vykrádat bayovské čtvrtoblety. Vzpomínat budu maximálně na památný soundtrack ("Oba dva muzikanti, harmonikář i dirigent, dělali co mohli...") a fakt, že Čtvrtníčkova dcera nevypadala nejhůř.(9.11.2007)

• - V improvizovaném bufetu Tropikana teklo z pípy nealkoholické pivo, které bylo díky teplému počasí nepoživatelné a rychle se kazilo. Proto herci pili pivo lahvové. (Fenk)

• - Rybník, u kterého se natáčel defakto celý film, se jmenuje Kotlíky a leží u města Pezinok na Slovensku. (sator)

• - Jiří Lábus při natáčení hodně improvizoval. (Fenk)