Existuje život po životě? Můžeme obelstít svou smrt? Odpověď na tyto otázky zná Anna (Christina Ricci – Addamsova rodina, Zrůda), hlavní hrdinka tohoto záhrobního příběhu. Na cestě ze schůzky se svým milencem se zabije v autě. Navzdory všem fyzikálním zákonům se však znovu probudí, v prostorech pohřebního ústavu. Ocitne se v jiné realitě, někde mezi životem a smrtí. Seznámí se zde s jediným člověkem, který ji slyší, majitelem ústavu panem Deaconem (Liam Neeson – Star Wars, Letopisy Narnie). Je on bájným Cháronem, naším průvodcem do říše mrtvých? Nebo je to nakonec všechno úplně jinak? (oficiální text distributora)

JerryPilsen

Promyšlená žánrovka,která celo dobu dobu lavíruje mezi nadpřirozenem a psychopatismem.A to včetně konce!Věřící i nevěřící si přijdou na své. ()

darazoda

pokracujem vo vybere filmov s liamom neesonom. a opat dobra volba hoci zaver deja mozno predpokladat a absentuje gradacia. zaujimava myslienka. ()

FanynkaFilmu

Absolutní zklamání, film jsem si pustila už kvůli hereckému obsazení, těšila jsem se na zajímavou zápletku, ale bohužel kdosi zatloukl potencionál nápadu. Film by byl výborný, kdyby byl děj košatý a rozvedený.... tady je bohužel zamrzlý a strašně se táhne.... Propadák :( ()

Wafs

Veľmi dobrá nezvyčajná myšlienka. Niektoré filmy sú také, že hneď po 3 minútach viete, ako skončí film, ale v tomto filme to je nejasné. Bolo tam však aj niečo nelogické(do tela jej pichal injekciu, lenže tá injekcia sa už nemôže rozviesť po tele, pretože už jej nefunguje krvný obeh)... Ale inak veľmi dobrý, nepredvídateľný film ;) ()

Aresko123

Jeden z najlepsich filmov poslednej doby !!!!!!!!!!!! Skvela Ch. Ricci a ako vzdy perfektny Liam ! Otvorena otazka na konci nechava kazdeho na vazkach............... ()

-krusty-

EHF: Tento film mě lákal, protože na "obyčejný horor" má příliš hvězdné obsazení. A on to taky nijak "obyčejný" film není. Tedy....vlastně ani nevím co to je. Horor? Thriller? Psychologické drama? Kriminálka? Částečně od každého trochu... Je to snových 100 minut balancování mezi dvěma různými názory na zápletku a vůbec na život a smrt nebo život po smrti. Přestože myslím, že šlo rozpravy mezi ne-mrtvou Christinou Ricci a vynikajícím majitelem pohřební služby Liamem Neesonem ještě více vyšperkovat, tak se jedná o relativně jedinečný námět a zpracování. Přiznám se, že do poslední chvíle jsem si nebyl jist, že vím, jak by měla celá zápletka dopadnout - a nutno dodat, že dopadnula asi nejlépe jak mohla (velice jsem se bál sladkého amerického konce!!!). AFTER.LIFE je snímek, který Vás možná donutí se na moment zastavit a zamyslet se nad naším počínáním...a k tomu všemu dopomáhá zmíněný Neeson a jeho role precizního fanouška pohřebnictví, chladné a honosné interiéry a vůbec barvy a tóny, díky kterým se snáz přenesete do Deaconova ústavu. Přiznám se, že nevím úplně přesně , zda jsem vše pochopil tak, jak bylo zamýšleno...ale mám rád nejasné filmy s otazníkem :-) Fajn záležitost! ()

Hansolo35

Zajimavy ducharsky thriller. Sexy mrtvolka, uchylny pohrebak a jeste uchylnejsi ucednik. Jen nejsou uplne vysvetleny nektere jevy. Jak to, ze mrtvola zamlzi dechem zrcadlo? Proc musi dostavat podivne injekce? No i tak dobry film. ()

janececek

Na tento film jsem narazil náhodou, když jsem bloudil po Youtube a snažil se najít nějaký dobrý film ke shlédnutí .. narazil jsem právě na tento. Název mě zaujal a když jsem po sléze zjistil, že v tomto filmu hraje aj Liam Neeson, byla to jasná volba. Výborný, opravdu výborný film, který vede k zamyšlení, jak to teda je po smrti? .. naprosto skvěle provedené, prostředí pohřebního ústavu velice zajímavé .. celkově příběh velmi originální a poutavý. Film , který mě přivedl k zamyšlení .. 75% ()

Lonnan

Jsem nejzbožnější ateistkou. Protože věřím, že je spousta tajemství mezi nebem a zemí, u tohoto filmu mě to nahrálo, takže lepší čtyři. ()

LeaFF

zajímavé kolikrát se dá použít ve filmu slovo mrtvá/mrtvý.. že mě to nenapadlo spočítat. dost morbidní ()

Minikax

Cely film ke taky o nicom . 1* je tak akurat . Da sa to dopozerat ale nenadchne a preco je to horror nechapem. Skor sa zlaknem ked si prdnem 😝 ()

Vyjola

Možná to není nejlepší film, má i pro mne trochu nepochopitelná místa, ale něčím mne velmi oslovil. Takže jsem se dívala opět na večerní i dopolední opakování a nemohla přepnout jinam. Tolik za mne a můj pocit z filmu. ()

kinoholik

Nebyl to erotický film, přesto ho Christina odehrála většinou nahá. Asi aby odlákala pozornost od mnoha nelogičností. ()

ZuziBoss

Tak tento film mě totálně dostal!!! Dle mého je neuvěřitelně podceňován. Rozhodně stoji za shlédnutí! Film jsme si další den pustili znovu a do teď se o tom bavíme... skvělá ponurá atmosféra, skvělí herci! Film mi naháněl husí kůži a strašně mě bavilo, že každých 5 minut si myslíte něco jiného. ()

Thane

Ja vlastne nevim. Ma to moc pekny momenty napady i provedeni ale neco tomu proste chybi. Chtelo by to dotahnout. Prislo mi ze autori dost utekli z konce a snazili se z nej vylhat divnou obezlickou. Stejne tak vubec nevysvetlili neco co tam dvakrat zduraznili. Kdyby to zvladli lip tak bych nad ctyrma hvezdama nevahal. Takhle ale spokojenej nejsem. Rozhodne si ale nektery myslenky a otazky v hlave udrzim a budu o nich premyslet.. "Vy lidé.." ()

Dedincan

Netypicky spracovaný príbeh duše po odchode jej telesnej schránky. Možno mierne morbídny, doplnený o viac či menej klišovité filozofické úvahy, najmä od hrobára Liama. Námet rozhodne zaujímavý, spracovanie sa však nemusí páčiť každému. ()

Liam Neeson je hrobník

Liam Neeson je hrobník

21.10.2008

To není narážka na aktuální akční oldschoolovku 96 hodin, v níž buldozer Liam také pošle pod hlínu pěkných pár parchantů. Funebráka v doslovním významu slova si zahraje v psychologickém hororu After… (více)