Reklama

Reklama

Boxerka Monita se dozvídá, že ze zdravotních důvodů bude muset na nějaký čas svou sportovní kariéru přerušit. Při hledání nové práce potkává podnikatele Martína... (oficiální text distributora)

Recenze (67)

K4sum1 

všechny recenze uživatele

Proč tak negativní komentáře a hodnocení jen kvůli tomu, že je to telenovela. Dle mého je to jedna z nejlepších a nejvtipnějších, spolu s Divokým Andělem a Ošklivkou Betty. Poprvé jsem to viděla když mi bylo asi 13 a o 7 let později, jsem se kvůli nudě rozhodla podívat znovu a nebyl snad jediný díl, co by mě nerozesmál. Ač záporná postava Constansa, tak naprosto geniálně zahraná. A snad i tím mi byla místy sympatická. Dále Debbi.. Kdo by neměl rád tu úžasně praštěnou Debboru a spolu s Lalem ještě úžasnější.. Za vtipnost, sympatické postavy, Natalii a Facunda a místy vzpomínky na Divokého anděla dávám 4 hvězdy. Jednu ubírám proto, že je telenovela až příliš zdlouhavá a nemá vlastně žádný pořádný příběh. ()

Dr. Hawkeye odpad!

všechny recenze uživatele

K tomuto "dílu" jsem se přimotal náhodou a nestačil jsem žasnout, jaké hrůzy je možné vytvořit. Nesmyslný seriál, stupidní postavy (snad jen Kike připomínající obskurní parodii na Quentina Tarantina stojí za pozornost) a naprosto zoufalý děj. Navíc český dabing jdoucí často naprosto proti temperamentní gestikulaci herců vytváří z tohoto počinu něco otřesného. Fujjj ()

Reklama

aileen.bp odpad!

všechny recenze uživatele

Nejsem jako ostatní a nedávám tomu odpad jen proto, že je to telenovela, aniž bych viděla ani jeden díl. Viděla jsem toho dost, abych si byla jistá, že tomu nemůžu dát ani o hvězdičku víc. Nesledovala jsem to pravidelně, ale pokaždé, když jsem měla to "štěstí" kouknout se na tento počin, dělo se to samé- nějakou kamarádku N. Oreiro unesli a zbytek jejich babince se rozhodl převléknout do šílených kostýmů a osvobodit ji (tohle jsem tu viděla snad 5x), navíc tam byla nějaká asi retardovaná Debbie, která působila jako chovanec Jedličkova ústavu. V Argentině se opět snažili být vtipní a opět jim to (bohužel) nevyšlo. ()

Kri-kri 

všechny recenze uživatele

Tato telenovela má několik kladů, ale i mnoho výrazných záporů. Pravdou je, že je velice vtipná, ovšem v mnoha ohledech přespříliš trhlá, skoro bych řekl až parodická. Ve druhé polovině seriálu už je vidět, že scénáristům začaly docházet nápady, snažili se tam nacpat absolutně vše možné i nemožné a velmi rychle se uchýlili k trapným absurditám dvojčat Falucha a Quiqueho, dvojníků Martína a Monity a podobných volovin. Snadno proveditelné a opakované jsou útěky z psychiatrie či vězení, zpronevěry a pokusy o vraždu nebývají vyšetřovány, natož aby byli viníci potrestáni. Absolutně vše se pokaždé zamete pod koberec, takže trojice záporáků Miguel, Falucho a Constanza mohou beztrestně spřádat jednu sviňárnu za druhou, což po čase už začne poněkud nudit. Vadí mi, že v posledních deseti dílech je několik epizod složených ze sestřihů dřívějších událostí, čímž je to uměle natahované. Moje oblíbená postava je Debi. Líbí se mi na ní, jak je naivně hloupoučká, přesto ale na rozdíl od jejího bratra čestná. Ty její originální myšlenkové pochody nemají chybu a jak pokaždé, když vyslechne nějaký podraz, ihned ho běží vyslepičit, načež ti padouši ji pak nahánějí po celém Buenos Aires se mi na ní líbí, tím mě v celém seriálu rozesmívá nejvíc právě ona. Dále mě pobavil vztah Alfreda s Mercedes, u ní její výřečnost (skvěle nadabováno Sylvou Talpovou) a u něj to jak když se rozčílí dělá ksichty jako při mrtvici. Naopak strašně mi leze na nervy nesympatický machistický hulvát José a promiskuitní Quiqueho sestra Pochi. Některé scény byly vyloženě okopírovány z Divokého anděla, zejména ta v níž Barbara unesla Martína, což je jasná předělávka únosu Iva bláznivou Pilar. Závěrečný díl se společným porodem byl hotový nesmysl vzhledem k tomu, že "mumie" byla dozajista naprcaná mnohem dřív než Monita. Docela by mě zajímalo, jestli nějaký ostražitý divák dokázal spočítat, kolikrát se Quique zeptal Martína, jestli mu může tykat. Pozorní diváci si možná všimli, že pokaždé, když je v domě Quesadových puštěna televize se v ní objeví nějaká reklama. Rozhodoval jsem se mezi 2 a 3 hvězdičkami. Faktem je, že za ty nesmysly a trapnosti ve druhé polovině seriálu bych měl dát spíš 2 *, ale přece jen je tato telenovela velice vtipná, často jsem se pořádně zasmál, takže se přece jen přikloním ke třem. 50% ()

argentina 

všechny recenze uživatele

Porovnání, jak se SMV líbilo v Polsku, kde novelu kvůli úspěchu vysílali dvakrát, a teď natáčí svoji vlastní verzi: http://www.filmweb.pl/serial/Jeste%C5%9B+moim+%C5%BCyciem-2006-277919 - Taky z vesela dávám 80%, tohleto byla čistá komedie a všichni, kteří jsme to sledovali v originále, jsme se pobavili jako u ničeho jiného. Češi, jako obvykle, jsou schopni vnímat jenom děj - který tady byl blbý (schválně) nebo vůbec nebyl, a ne pak už interpretaci herců. Říkám schválně, protože nějaká dějová linka sloužila jen k tomu, aby se mohly vytvořit ty geniální postavy, ve kterých se herci předvedli na 200%. Dialogy, vtipy a všechny nápady jsou tak mistrné, že jsme nad uměním tvůrců opravdu kroutili hlavou. Češi a Slováci pak řeknou, že tvůrci museli být dementní, no tak tady máte dobrou ukázku dvou odlišných názoru.:D Scénka s anglickými titulky, abyste porozuměli - "dobrá Enrique, bon voyage, arrivederci, au revoir..." - "miluju, když na mě mluví anglicky":)) http://www.youtube.com/watch?v=Hbh_-OvMXrU ()

Galerie (34)

Zajímavosti (21)

  • S obrovským úspěchem se setkaly také epizody 100 a 101, kdy hlavní postavy Monita a Martín jedou do Německa a fandí Argentině v zápase na světovém šampionátu ve fotbale 2006. Tyto scény se natáčely na skutečném mistrovství světa. (Rosalinda)
  • Natalia Oreiro a Facundo Arano společně hráli už dříve a to v seriálu Divoký anděl. (ČSFD)
  • V seriálu se také objevují v drobných roličkách některé známé osobnosti (mj. Julieta Venegas, Marcela „La Tigresa“ Acuña, Chayanne či Ricky Martin). (Rosalinda)

Reklama

Reklama