Jsi můj život (TV seriál)

• Argentina

Sos mi vida

Rany z lásky

Telenovela / Komedie / Romantický

Argentina, 2006, 230 x 50 min

• Flego

Neustále skákanie si do rečí a tým vytváranie dramatična, opakovanie replík ako v jazykovom kurze, monológy postáv pre dokreslenie ich pohnútok čo pomáha chápať dej aj debilnejšej časti konzumentov, šialené tempo opakujúcich sa scén, ktoré nič nehovoria ( teda, ja som ničomu nerozumel ), herecké výkony na zvracanie... vyslobodenie prišlo prvým blokom reklám, kde malo odrazu všetko logiku a obrazy či dialógy ( monológy ) mali zmysel...(29.8.2007)

Ano, je to telenovela a to už samo o sobě je obvykle velkej problém. Na druhou stranu, tahle je celkem netradičně originální a s nadsákou i celkem vtipná, některý postavy jsou jsou sice dost ujetý (respektive hlavně jedna), ale hraje tu zpěvačka Natalia Oreiro, takže i hudba je příjemná. Myslím, že v tomhle "žánru" nic moc lepšího asi není a přežít se to dá bez újmy na zdraví... (Pokud přistoupíte na to, že koukáte právě na telenovelu)(13.1.2016)

Najlepsia a najvtipnejsia telenovela aku som doteraz videla. No priznam sa, ze pri zhliadnuti prvych casti som si len poklepala po cele, co je to zas za blbost. Ale ked som nahodou videla aj dalsie casti, zacala som svoj prvotny dojem prehodnocovat. A uz je uplne prehodnoteny. Mam pocit, akoby to bola akasi parodia na telenovely, s velmi humornym nadhladom. Pri tejto telenovele vzdy miniem povinnu dennu davku smiechu :-D Ved si spomente na tie ostatne telenovely, z ktorych dycha pochmurnost, je vyvrazdenych polovica postav az to pripomina nejaku krimalnu dramu a po troche vtipu ani stopy. To rovno mozem pozerat namiesto toho vecerne spravy...............Ale tato telenovela je ina, taka odlahcena, naozaj na zasmiatie a odreagovanie sa od beznych neprijemnych veci kazdodenneho zivota. A take su vlastne vsetky telenovely s Nataliou. Je tu plno absurdnych situacii, nad ktorymi az rozum zastava, ale su podane tak skvelo, ze je to velmi mile a vtipne a vobec nie trapne. No a priznavam sa, na mojom hodnoteni ma podiel aj to, ze tu hra najsexi herec vsetkych telenoviel Facundo Arana. Je jednoducho neodolateny. S Nataliou im to fakt sekne, to napatie medzi nimi ma velmi bavi a vzdy aj pobavi. :-)(19.11.2007)

• Mr.Hawkeye

K tomuto "dílu" jsem se přimotal náhodou a nestačil jsem žasnout, jaké hrůzy je možné vytvořit. Nesmyslný seriál, stupidní postavy (snad jen Kike připomínající obskurní parodii na Quentina Tarantina stojí za pozornost) a naprosto zoufalý děj. Navíc český dabing jdoucí často naprosto proti temperamentní gestikulaci herců vytváří z tohoto počinu něco otřesného. Fujjj(7.7.2007)

• Dagoussek

Já vím, je to hrozná kokotina a jsou tam samí pitomci :-D, ale po shlédnutí telenovely Divoký anděl, jsem byla zvědavá na toto. Taky tam hraje Natalia, která je stejně pořád praštěná a Facundo, stále lamač srdcí :-*, takže jsem se zkrátka občas dívala, dost se zasměju, ale někdy je to tak debilní, že to ani tak nevypnete,hahaha(29.1.2016)

• - Seriál získal tři ocenění a dvě nominace Premio Clarín Espectáculos 2006, což je argentinská obdoba tuzemské ankety Týtý. (Rosalinda)

• - V seriálu se také objevují v drobných roličkách některé známé osobnosti (mj. Julieta Venegas, Marcela „La Tigresa“ Acuña, Chayanne či Ricky Martin). (Rosalinda)

• - Do roku 2007 divácky nejúspěšnější pořad v celé historii Canalu13. (Rosalinda)