Smrtící temnota

• USA The Cavern (více)

Skupina amerických speleologů se vypraví na průzkum neznámé jeskyně, ale podivná síla zavalí vchod a všechny uvězní smrtící temnota. Bestie, která postupně zabíjí jeskyňáře v temné pasti, nemusí být duch ani zvíře. Skutečnost je však ještě strašnější... (oficiální text distributora)

StrikerJC odpad!

No tak ani nevím co k tomu napsat.. Snad jen větší blbost jsem v TV ještě neviděl. I když fakt, že kdyby tu bylo hodnocení do 10 tak tu 1 tomu dám, protože Megapirani nemůže konkurovat. ()

JP84

Dávám * za to,že se tvůrci vykašlali na happy end.Jinak tenhle film stojí úplně za nic a přiznám se,že jsem se skoro celou stopáž musel smát. ()

brasek

Ďalší jaskyniarsky horor... Hra s tieňmi a svetlom nepriniesla požadované napätie a neustále pobehovanie dokola v tme začína postupne nudiť. Do polovice filmu je však pointa zaujímavá a potom už je to len šialenosť. Aspoň som sa dozvedel, že Yeti je pôvodne Rus Peter a žije v Kazachstane. ()

Didon.pipi odpad!

Děcka, teď jsem se dodíval a úplně se stydím za to, že jsem se vůbec díval a dodíval. Nikdy jsem nic horšího neviděl. Kamera byla zřejmě připevněná na záda režisérova psa, jenž mu házel piškotky, při čemž si pes i s kamerou občas lehl na záda a chtěl podrbat na bříšku. Při hlášce: "Dýchejte potichu!" jsem si musel nalít a jen doufal. Po chvíli se zdálo, že pes kameru ztratil a tma na obrazovce byla v tu ránu úžasné vylepšení celého filmu a já jen doufal, že se kamera nenajde a film skončí. Nedávno jsem viděl Ducha podzemí a myslel si, že vede v odpadních filmech, ve srovnání s tímhle je to oskarový zážitek. Při takovýchto filmech potřebuji další stupeň hodnocení: Kafilérní! ()

ill

To opravdu nejzajímavější přišlo až na konec. Totiž vizuální zpracování závěrečných titulků, které jsem vydržel sledovat celé. Jako vhodnou alternativu k této libůstce doporučuji Tunel smrti. ()

filipm odpad!

Hodně nepovedený film, zápletka jednoduchá - rozehraný příběh nedohrán, konec nedořešen - jen morbidita, krev a násilí... Ztráta času. ()

blackmag

Ano, je to odpad. Já tomu filmu ale musím dát hvězdičku! Není to za absolutně mizerné dialogy, ale za závěr filmu, u kterého jsem se málem po****** smíchy. Jediné, co se dá brát ve filmu jako plus je hudba, která se mi vcelku dost líbila. Naopak kdyby se vzdali trapného konce a skončilo by to zatažením obětí zpět do jeskyně.. mohl by film mít tu hvězdičku právem. Takhle je to jen díky mému pobavení. ()

Dufaq odpad!

Australský horor Smrtící temnota názorně ukazuje, až kam může špatný film zajít. Nenajdu nic, co bych filmu pochválil (možná závěrečné titulky). Snímek disponuje plytkým a naprosto předvídatelným dějem, který je navíc snímaný roztřesenou kamerou, zabírající pouze tmu a tu a tam záblesk baterky či šílený výraz některého z herců, kteří taktéž odvedli naprosto otřesnou práci. Nic horšího jsem snad nikdy neviděl. ()

Terezka_9 odpad!

Tenhle film mě opravdu přilepil do gauče a nedovolil mi odejít od televize, protože jsem si celou dobu pokoušela namluvit, že taková hovadina přece musí mít nějaký hlubší smysl. Prvních asi 20 minut se povede filmu vyčerpat veškerá klišé B-čkového hororu, ovšem teprv po vstupu "expedice" do jeskyně začíná pravá sranda. Následující změť trhaných záběrů, kde je chvíli tma a chvíli řev + sem tam nějaký prapodivně nasvícený záběr kdy než se stihnete zorientovat co vlastně vidíte tak je zase tma, mě opravdu pobavila. Obzvlášť skvělá scéna byla "vrtání do šutru z pohledu šutru" při tom jsem měla záchvat smíchu a chtěla jsem za to i dát jednu hvězdičku, ale ten opravdu bizardní konec si nic jiného než odpad nezaslouží. ()

sarah605 odpad!

Největší blbost, jakou jsem kdy viděla. Výkony herců jsou přímo amatérské a scény, které tam naznačují útoky monstra, které tam ani není zobrazeno, jsou přímo nedokonalé. Tento film se nedá nazvat hororem. Je to neoriginální, nezáživné a šíleně přehnané. Tento film mě po 30 minutách donutil přepnout program... ()

TupeOne odpad!

Právě sem to dokoukal v televizi a musim uznat, že mně nikdy film tak neskutečně nevytočil! Celou dobu neni vůbec nic vidět, jenom problikávání baterek a ohně, z čehož by někteří jedinci mohli dostat i epileptickej záchvat, bez legrace! Neskutečně tupý osazenstvo, absolutně nepodstatný záhady (magnetismus jeskyně, dědek šaman, ohořívání ksichtů atd.) a to finále! TO FINÁLE PROBOHA!!!!!! Blbější konec a rozuzlení sem v životě neviděl! Takhle mně nasralo snad jenom Lost. Cejtim se, jako by mně celou dobu někdo jenom zabavoval karetnim trikem a mezitim mi vykrádal byt! Pana Olatunde Osunsanmi bych zlinčoval a zapálil a pak hodil do nejhlubší JESKYNĚ, kde by ho proháněl zmutovanej blonďák s ohořelym ksichtem a při tom by se všechno třáslo, blikalo a ještě by mu jeskyně zmagnetizovala hoďinky!!! Urážka každýho, komu je to vodkuďkoliv promítáno! ()

Pollini

Mě to až tak nudné nepřišlo. Docela by to bylo i zajímavé, jen kdyby nebyla opomenuta podstata filmu a sice, že na film se má člověk dívat. Ale tady je všechno rozmazané, pořád tma, asi šetřili na obraze, jenom samé lezení, které je hodně špatně vidět, příliš hysterie, a nejhorší je konec, který ač zajímavý, nikam nevede. Škoda. ()