Žraločí muž (TV film)

Sharkman - Schwimm um dein Leben

Žraločí muž

Horor / Akční / Sci-Fi

USA / Německo / Aruba, 2005, 92 min

Celý tenhle film je jedno velké klišé. Všechno tak typické, co znáte z ostatních filmů, nacpal režisér sem. I když k němu mám celkem dost výhrad, nemůžu dát méně než 4 hvězdy, protože mě film svým způsobem dostal. Užiju si ho i bez hodnocení a komentářů ostatních, ty pro mě nejsou motivačním měřítkem. Pravdou ale je, že snímek stál nejspíš tolik, kolik má bezdomovec v kapse, protože jsem se těšil na pořádnou příšeru, ale kamera se vždy buď odvrátila stranou nebo přišlo zatmění.(10.1.2013)

• JimmyMadison

Při vyjádření k tomuto filmu nevím co zmínit dřív, jestli jeho nepochopitelně nudné zpracování děje, amatérský výkon většiny herců, nebo bizarní zhotovení žraločího muže, Přitom námět na film není vůbec špatný, docela si dovedu představit tento snímek v rukou lidí jako např. Guillermo del Toro, Bryan Singer a jiných režisérů akčních filmů. Je smutné, když si uvědomíte že jediné co na filmu za něco stojí je jeho obal na dvd. Pro mě jednoznačný odpad,,, tímhle filmem bych si nepodložil ani hrnek s kávou.(6.10.2013)

Není to zase tak zlý.Občas se u toho (docela dost) i zasmějete hlavně při přestřelce komanda žoldáků proti jednomu postaršímu boháči,jednomu pupkatýmu a jedné hezké ženské kdo asi vyhrál? Rambo by se za to stydět nemusel. Jestli čekáte , že postavou je onen krasavec z obrázku budete zklamáný on vypadá úplně jinak. Někdy máte pocit ,že tam není jen jeden. Téměř vše se odehrává za bílého dne ,tak že je to v celku dobře koukatelné ,ale zase nečekejte žádnou hororovou atmosfétu. Prostě průměrný béčko ,když nemůžete spát.(13.1.2008)

• maverick10

Tlustej "ajtak", kterej odehral dost levelu Counter Strika, aby sam zlikvidoval celou armadu vojaku . . . . je toho moc u ceho se potrhate smichy, inu tohle je snimek, ktery dokazuje, ze sen kazdeho, kdo by rad natocil film, neni tak vzdaleny. Kdyz to dakazal i pan Michael Oblowitz bez talentu a s pomatenymi smysli, proc by to nedokazal lepe prumerny clovek bez talentu?(1.9.2010)

• zeres

whahahaha...tak asi takto by som zhrnul tento určite jedinečný kúsok. S nápadom klonovania žralokov a ľudí som sa už stretol tiež vo vydarenom filme Netvor, taktiež skutočný skvost! Otrasná kamera!!! Príšerné herecké výkony!!! Scenár, že moja babka by napísala lepší!!! No jednoducho krása!! Smial som sa od začiatku po koniec. Takéto filmy si vždy s vervou pozriem, je to lepšie ako tá najlepšia komédia!!!(26.3.2010)