Žraločí muž (TV film)

Žraločí muž

Horor / Akční / Sci-Fi

USA / Německo / Aruba, 2005, 92 min

• Jacinda

nevadí, že jsem viděla jen pár minut, že ne?(28.12.2012)

• HoneyBunny

Bizarní. Takhle nějak by natočil krvák zapálený studentík, který má rozpočet asi tak padesát dolarů, tudíž mu hlavního hrdinu musí hrát nehezký pupkáč, na monstrum taktéž nezbylo z rozpočtu, takže střihač používá mnoho "inovativních" prostřihů mezi záběry, které místy ani nenavazují (stylem Bob si sedne na zídku -- vidíme, jak se k němu kamera rychle přibližuje -- slyšíme výkřik -- hrdinka X se ptá: Kde je Bob? -- "Bob is gone..." Ale je to ještě horší, než to popisuji ). Většinu budgetu asi spotřeboval scénárista při nákupu haše či jiných omamných drog, protože jeho dílo je tak naivně jednoduchoučké, hloupé a béčkové, že bych ho z fleku nakopala do zadku (zepředu). Asi jsem masochista, ale tohle je opravdu jeden z filmů, který je tak špatný, že jsem se bavila.(5.3.2012)

• MM_Ramone

Šialený vedec doktor King sa utiahol na neznámy ostrov v západnom pacifiku. Vybudoval si tam supermoderné laboratória a najal malú súkromnú armádu. Tam sa mohol nerušene venovať svojim zvráteným pokusom. Za pomoci premeny kmeňových buniek stvoril zo svojho umierajúceho syna monštrum. Mutáciou ľudskej a žraločej DNA urobil z neho vraždiacu beštiu. Stvoril "Žraločieho muža". Keď bol s týmto projektom takmer už hotoví, pozval si na ostrov svojich bývalých kolegov a ich partnerky, aby sa im pomstil za to, že nemali pochopenie pre jeho experimenty. Vrcholom jeho snahy je to, aby jeho zmutovaný syn priviedol na svet potomka. *(1.12.2015)

• Djoker

Pokud se člověk rád dívá na tržené údy a hektolitry krve, tak je na správné adrese. Já už z této mánie vyrostl, ale v tomto případě jsem se alespoň mohl zasmát při několika směšných pasážích a psychopatických proslovech pana doktora.(4.12.2009)

• Pontius

:D(13.3.2012)