Když Jenna (Keri Russell), servírka ze zapadlé jižanské restaurace, zjistí, že je se svým nemilovaným mužem těhotná, není to zrovna důvod k radosti. Mateřství nikdy neplánovala a její nemajetný, žárlivý a dětinský manžel Earl (Jeremy Sisto) pro ni sám o sobě představuje už dost velkou zátěž. Jenna má zpočátku pocit, že je všechno ztraceno a její sny o lepším životě jsou v troskách. Pak ale do města přijede pohledný doktor (Nathan Fillion) a zamíchá kartami. S podporou a láskou kamarádek a kolegyň (Adrienne Shelly a Cheryl Hines) z restaurace Joe's Pie Diner se Jenna rozhodne předvést své pekařské umění, které ocení především sám majitel podniku - Joe (Andy Griffith). Poté sebere odvahu k tomu, aby se osamostatnila a začala žít podle svých představ. (HBO Europe)

Trailer 1

Slarque

Mám z toho poněkud rozpačité pocity. Na jedné straně Keri Russell, díky níž byla hlavní hrdinka v každém okamžiku naprosto přesvědčivá. Krásná, sympatická a všechny ty koláče, co ve filmu peče, bych s chutí ochutnal. Ale pak je tu vztah s manželem, který je jako z nějakého úplně jiného filmu. Nebo přítel nejméně zajímavé kolegyně z práce (kterou hrála režisérka osobně), který vypadl také z úplně jiného filmu, ale na opačném konci žánrového spektra. Není to špatné, jen je to upečené jak od pejska a kočičky. ()

Dexter1

Po remeselnej stránke veľmi amatérske a po dejovej nezáživné. Avšak medzi zlatunkou Keri a charizmatickým Fillionom to iskrí viac ako len skvelo. Aj keď sa film tvári ako romantická komédia tak miestami príde k depresívnym životným výjavom. Aj keď je koniec príbehu celkom originálny tak je spravený veľmi narýchlo a nemá takú údernosť akú by si zaslúžil. Servírka je proste len filmom s nevyužitým potenciálom. ()

Martin741

Definitivne posledny film reziserky Adrienne Shelly a fajn romanticka komedia, nijak zvast moc sladka. Zarobilo to na seba perfektne, casnicka nikdy neplanovala haranta, ale cosi sa kdesi zomlelo, este sa aj na hovno vydala za akusi nemajetnu bielu socku, ktoru hraje Jeremy Sisto /Wrong Turn/, no a zenska ma pocit ze sny o lepsom a krajsom zivote su uz asi v hajzlu ..... ale hovno! Teda pardon, chcel som napisat, ze sa nastastie mylila, vela veci sa na dobre obrati a zivot jej ukaze aj pozitivnu stranku : 77 % ()

Spooner

Příjemný a sympatický nezávislý film, který rozhodně nešíří moc optimismem a má všechny složky na správném místě. I tak se z něj dalo ukuchtit něco víc. Celé se to totiž snaží hrát na emotivní stránku, ovšem nějaká silnější scéna, která by je ze mě vyždímala tu chybí. Působí to proto trochu odtažitým dojmem. A když už měla nějaká scéna určitý náboj, tak to bylo zapříčiněno spíš tragickou událostí po natočení snímku, která těm scénám dala úplně jiný rozměr. Herci jsou ale bezvadní. Nathan Fillion hraje dobře vždycky a Keri Russell obrovsky překvapila. I tak ale mohl být výsledný koláč malinko šťavňátější. ()

Ilhan

Tak tomuhle říkám opravdové utrpení. Ještě nikdy jsem neměl pokušení film po 20 minutách poslat do odpad. Ohromná nuda, co se týče scénáře nic nového, všechno stokrát omleté a lépe. Herci šílení a ani Nathan to nezachrání. Nejhorší filmový porod v dějinách. Nedávám odpad ze tří důvodů, i když za celkový dojem bych to udělal s chutí. Zaprvé závěr byl stravitelnější než většina filmu, Nathan Fillion a to, že film nesplňoval zcela moje kritéria odpadu, avšak nikdy víc, málem jsem u toho umřel. ()

• Cheryl Hines ve filmu kouří, ve skutečnosti je ale nekuřačka. (slatkac)
  • Natáčení zabralo pouze 20 dní. (Matty)
  • Film byl do kin distribuován do kin pod falešným názvem Broken Dishes. (slatkac)