poster

Servírka

 • USA

  Waitress

 • Slovensko

  Servírka

 • Velká Británie

  Waitress

Romantický / Komedie

USA, 2007, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dezorz
  ****

  Pekvapivo sviezi obsah! To je to,co americky indie film moze, ba priam musi ponuknut, ak chce byt zaujimavy a tak malo indie filmom sa to dari. Aj napriek formalnym a niektorym obsahovym nedostatkom (je to len indie film): jednoduche, vtipne, mile a pritom nezabuda byt aj to, co je na sucasnom americkom umeni typycky, frustrujuce. ano, frustracia este nebola nikdy tak zabavna.(26.11.2007)

 • Patrik200s
  ***

  Prekvapivé že tento film síce skončil happy endom ale nie očakávaným. Navzdory nepresvedčivým hereckým menám v titulkoch bola táto romantické komédia celkom pozerateľná. Myslím že aj keď nie som žena veľa ľudí nežného pohlavia sa s servírkou Jennou či už svojou neverou, svojim psychopatickým mužom Earlom , stereotypnou prácou alebo zo životom osamelej kolegyne alebo kolegyne s rôzne opadnutými prsníkmi stotožňuje.(27.2.2011)

 • imf
  ****

  Ne-závislé, ale nikoliv ne-snesitelné. Keri Russell umí ty nejlepší koláče na světě, vypadá skvěle v běžném i jiném stavu a spolu se dvěma kámoškami válcuje svými myšlenkovými pochody všechny chlapy v okolí, včetně Andyho Griffitha (ten chlápek co hrál kdysi dáááávno Matlocka a už tenkrát vypadal, že se nedožije další epizody). Hlavní hrdinka je momentálně v pěkném průšvihu a i když se režisérka a scenáristka Adrienne Shelly snaží její příběh vyprávět v hořkosladkém tónu, mrazení neustává ani během hrátek s hudbou a obrazem. Možná proto, že osud měl pro autorku přichystané ty nejtemnější možné odstíny. Je to velká ztráta, protože Servírka má na rozdávání nejen dostatek koláčů a Adrienne jistě čekala plodná kariéra. Film jsem dokoukal před pár hodinami, ale už teď vím, že tahle tragicky zesnulá autorka mi bude chybět. Nejsem fandou podobně osobních komentářů, ale v případě podobně autorského filmu to zkrátka oddělit nejde.(2.4.2008)

 • Aknah
  ****

  Tak za prvé, samotné vymýšlení koláčů je nápadité a zábavné :) Za druhé Keri Russell je pro tu roli jak stvořená. Skvěle rozpačitý vztah mezi doktorem a pacientkou, je prostě kouzelný. Pokud se jedná o atmosféru a život s manželem, tak s ní opravdu soucítím a přidává to na vážnosti. Ale jinak mě to vůbec nenudilo... bylo to příjemný film s neutrálním příběhem... Jedním slovem - MILÉ :)(17.12.2008)

 • femme fatale
  ***

  Celý film jsem se v podstatě bavila...a i když je jde o klasický (dobrý) průměr, trošičku jsem podvědomě vnímala odlišný přístup ve scénáři, než v "obyčejných komediích" tohoto typu - i když v jádru to komedie až zase tak úplně není - protože je tam pár zvláštních scén, které mají decentní nádech nezávislého filmu, což se mi vlastně i líbilo.(15.1.2011)

 • - Nápad na pětiminutová rande, kterých se zúčastňuje Dawn (Adrienne Shelly), vychází z režisérčiných zkušeností. (Matty)

 • - Adrienne Shelley napsala scénář během vlastního těhotenství. Batole hrající Lulu v posledních scénách filmu je její dcera, Sophie Ostroy. (Matty)

 • - Adrienne Shelly byla krátce po premiéře zavražděna. (slatkac)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace