Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tři sestry zdědí po svém zesnulém dědovi v malém městečku hotel, když se vydají navštívit a zhodnotit majetek ještě se svými kamarády, nevědí jaké překvapení na ně může čekat. (Pumiiix)

Recenze (35)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

No hlavně to bylo hodně béčkový až amatérský (a to lidi kritizují Carver (2008)...). Hlavně já teda na originalitu v horroru nebo exploťáku fakt moc nedám a moc ji neřeším, ale co je moc, to je moc ... Tady jsem napočítal asi 20 filmů svýho druhu, který tento flick vyloženě vykrádá... To se mi fakt nelíbilo. Je to sice docela drsný, ale s "excht-explotation" brutalitami posledních let (francouzi i amíci) se to nedá vůbec srovnávat. Je to taková oddychovka a člověk se u toho ani moc "nezapotí". Hrají zde pěkný herečky, bohužel šukačka byla jen jedna a to znásilnění na větvi stromu (vykrádačka I Spit on Your Grave (1978)) ani nestálo za řeč ... Takže bych to nazval spíš takovej teenagerskej explotation, možná i drsnější slasher ... Nějaký ty gore taky byly, takže bavil jsem se, netvrdím, že ne... ()

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Poměrně nevýrazný horor, který není napínavý, nemá atmosféru a ani děj není nikterak poutavý. Příběh o velké ujeté rodině je dost roztržitý a chvílemi je to až stupidní. Na druhou stranu mě podobné přírodní thrillery dokáží vždy zaujmout a i když to mnohdy není žádná sláva, právě jako v tomto případě, tak se dokážu na film dokoukat až do konce, kdy se to většinou pokazí ještě víc. Ale co už, mám prostě pro podobné filmy slabost. Ale přece jen jedna věc je tady pětihvězdičková a to naprosto luxusní ženské herecké obsazení. 40% ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Tři sestry by si rády užily dědictví, leč cesta k němu nebude jednoduchá. Buranský horror, jakých jsou spousty, vrší jedno klišé za druhým. Dominantní matkou počínaje, přes dementy, les, jezero a několikerým honem konče. Naštěstí se scénárista rozhodl, že nenechá utíkat oběť jen po cestě, když ji pronásleduje auto, zato zaběhlé klišé, že žena v krajní situaci bude místo mlčení ječet, si neodpustil. Několik příjemných gore a občas napínavá atmosféra společně s obstojnou kamerou a hudbou jsou jediným důvodem (kromě pohledných dívek, které se však až na výjimku neodhalí) proč se na film podívat. Žádnou originální bombu však neočekávejte... ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Film se mi rozhodně více líbil, než dobře hodnocený "BORDERLAND". Příjemní herci a téma incestu se v horroru často objevuje a vždy mne pobaví. DVD cover : Tři sestry a skupinka přátel se chystají do opuštěného motelu, který kdysi patřil dědovi sester. Jak se ukazuje, jejich děda zemřel za velice podivných podmínek. A sestry o své rodině vůbec nic nevědí. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Průměrně špatná buranská vyvražďovačka, která od začátku do konce jede v dávno vyjetých kolejích, nepřekvapí ani náhodou a nikdy nevykoukne z průměrných vod. Jedná se o napodobeninu Texaského masakru, Domu voskových figurín nebo Pachu krve, přičemž z každého si bere něco, ale všechno zpracovává hůře než tyto filmy předešlé. Vraždy navíc nejsou vůbec nápadité, ale eliminace prvního vidláka je tak zcestně vtipnou záležitostí, že se divák může aspoň trochu pobavit. Lake Dead je prostě nevýrazný teenage-slasher, jehož sledování vám sice nijak neublíží, ale ani nic nedá. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama