Bažina

Claire Holloway (Gabrielle Anwar) je mladá vzdělaná autorka řady úspěšných knih pro děti. Její osobní život se však pohádce nepodobá. Claire neustále pronásledují vize násilí a smrti. Ve snaze zbavit se zlých myšlenek dává Claire na radu svého doktora a vydává se na studijní dovolenou. Rozhoduje se pro venkovskou farmu Růžová bažina, jež ale až příliš připomíná dům, který se jí zjevuje v hrůzných snech. Jen chvíli po příjezdu je Claire rozrušena sérií stupňujících se nevysvětlitelných událostí. Ocitá se v děsivém světě ovládaném duchem desetileté dívky – té dívky, kterou Claire viděla již tolikrát ve svých snech. Proto na farmu přijíždí šarmantní a pohledný vydavatel místních novin Noah Pitney (Justin Louis) a specialista na paranormální jevy Hunt (Forest Whitaker nominace na Oscara, 2006), aby jí pomohli najít rozumné vysvětlení podivných událostí. Podaří se jim společně odkrýt temné tajemství vesnice a zbavit Claire jednou provždy bezesných nocí? (oficiální text distributora)

Rochester

Nepatřím k těm divákům kteří se rádi bojí u filmových hororů, ale film jsem se zaujetím sledovala až do konce. Je toho hodně co si lidé vysvětlit nedokáží a rozhodně ne "návštěvy z druhé strany". Ti, kdo už podobnou zkušenost zažili jistě pochopí a všichni míváme svá vlastní déjà vu. ()

Heroine

Hezký pokus s rozvedením zápletky, ale jinak je to nuda, je to nestrašidelné, neoriginální, logika pokulhává, a hlavní hrdinka je hnusná. ()

Olík

Hrůzné sny, duch malého děvčete, venkovská farma, bla bla bla…..každý už to 100x viděl - každý ví, jakou cestou se příběh vydá – každý vám po první minutě může říct, jak to celé skončí. Takže máte rádi podobné schémata? Tady máte neškodný průměr. Chcete něco originálního? Je nám líto, přijďte zítra. ()

Leoric

Jelikož mám opravdu rád duchařiny a viděl jsem i daleko horší, musím hodnotit průměrem. Slovo průměr zkrátka přesně vystihuje tento film. ()

helraiser

Nic nového pod sluncem, ale v podstatě standartní duchařina která nenudí a celkem i pobaví, navíc ztvárnění duchů je slušné a dobře se na to kouká. Na zabití dlouhé chvíle naprosto dostačující. ()

Maw

začátek je nuda, pak nuda, následuje pár blbostí, pak rádoby strašidelné scény, které mají děsit, ale spíš nudí, pak zas nuda, potom zase pár nesmyslů a na závěr GrandNuda!!! Fakt to nestojí za shlédnutí. ()

Pitryx

Poměrně slušný psychohoror, jen se mi to zdálo trochu rozvláčné. Hlavní představitelka mi také zrovna nesedla. Ale jinak na slušné úrovni, masky nepřeplácané a slušné, efekty v mezích průměru. 201111257550/7819 ()

mai

Dopředu předvídatelné vše co se stalo, míchání všech možných dějů dohromady, strašidla jsou spíše k smíchu než ke strašení, lekaček se nebojíte, protože prostě víte, že se něco stane...slabota. ()

djbarrel

Bez mučení se přiznám, že jsem si od filmu nic moc nesliboval. Nicméně první polovina se zdála být po duchařské stránce celkem povedená. Ne, že by se mi tak líbili efekty či masky, ale lekačky a atmosféra byla good. Ve druhé polovině film přitlačil na pilu, zrychlilo se tempo, ale myslím, že to bylo ke škodě. Triky se ukázali v celé své nahotě, a upřímně řečeno, nic moc. Vše bylo moc přehnané a jednoznačné. Bohužel si myslím, že druhá polovina film totálně zazdila. Navíc se mi hlavní hrdinka, opravdu, ale opravdu nelíbila a tak jsem se o ní ani nemohl bát. Suma sumárum, spíš podprůmněrná duchařina, která ovšem nenáročného diváka sice nijak extra nepotěší, ale ani neurazí. 40 % ()

keyzar

Film mě neohromil ani nenudil. Dalo se na něj dívat, ale znovu bych si ho určitě nepustil. Líbil se mi především konec a pár lekavých momentů. Ale celkový nápad o !SPOILER! oddělených dvojčatech, která se po letech našla, by šel ztvárnit určitě poutavěji a lépe. ()

Vitex26

Tak tohle byla vážně slabota. Lekačky v první polovině šly úplně mimo mě, jenže co to, druhá polovina byla snad ještě horší. Co v takovémto béčkovém "skvostu" pohledává Forest Whitaker je mi mnohem větší záhadou, než celý příběh Bažiny. ()

EnneX

Průměrný snímek který by si zasloužil dvě hvězdy ale hraje je zde Forest Whitaker a díky němu dávám hvězdu navíc. Nechápu scénu, kdy v krámě prodavač umírá a ona jen kouká trošku zvláštní. Víc věcí, který mi nejdou na rozum, ale občasné scény stojí za pozornost. Nehrát tam Whitaker dal bych tak 40%, ale on to zvedá. ()