Příběh, líčený v nervním tempu, je situován na Manhattan do okolí Wall Street, kde se sebevědomý Tom Sterling, sugestivně ztělesněný Joshem Hartnettem, snaží udržet nad vodou svou a bratrovu kdysi prosperující společnost. Moc a úspěch se stále ještě zdají být tím nejdůležitějším, je srpen roku 2001. [43. MFFKV 2008] (oficiální text distributora)

Trailer

milka

Totálně nudný film o ničem. Režisér nevěděl asi zda chce natočit drama nebo romantiku, takže tam strčil od každého kousek. Nefunguje ani jedno a člověk si celou dobu řiká, o čem že to vlastně teda je. O situaci před 11. zářím, jak se snaží zblbnout název, rozhodně ne. Aspoň, že ten Josh Hartnett opět hraje dobře a minirolička Davida Bowieho taky potěší. Jinak ale nuda a šeď. ()

Fiftis

Na filme sa mi páčili herci a ich výkony a to bolo asi tak všetko. Nebol to bohvieaký filmový zážitok. Táto téma je už pre mňa tiež ohraná a režisér toho tiež veľa nenatočil. Režisér Austin Chick nevedel asi či chce natočiť drámu alebo romantiku, takže tam naložil od každého kúsok. Nefunguje však ani jedno a človek si celý čas hovorí, o čom že to vlastne teda je. Ja som si myslel že tam bude viac o 11.septembri 2001, poster tiež všeličo naznačil, ale nestalo sa tak. Pre mňa celkom sklamanie a na priemer to vytiahli herečky ako Naomie Harris a Robin Tunney. ()

Dan9K

Tenhle film opravdu nemá se zářím 2001 nic společného, má ale něco společného se srpnem 2001? Nevím, pravda, v jednom záběru tam ještě dvojčata stojí. Dílko bych doporučil snad jen fanouškům Davida Bowieho, ovšem s nutným upozorněním, že si ho užijí asi minutu, Josh Hartnett hezky fuckuje, ale fakt, že August, ve kterém hraje, nemá co říct, nezachrání ani on, natožpak společná partička pinballu. ()

Ant

Nadprůměrný napád v průměrném zpracování. Chyběl mi v tom nějaký prvek, který by dokázal vtáhnout do děje. Ale je třeba vyzdvihnout výkon Joshe Hartnetta v roli mladého podnikatele, který dělá všechno možné, aby firmu udržel nad vodou. Taky bez hudby by byla atmosféra sotva poloviční. Bohužel scénář zůstal stát v polovině cesty. ()

Pluhy

Josh Harnett? USA? Příběh o kariéristovi, kterému se rozpadá podnik? Říkal jsem si, proč jsem na to vůbec chodil ale kdyby mě tři předchozí aspekty lákali, byla by to pro mě naprostá bomba. Film je natočen ve strhujícím tempu a doplňuje to ryzí holywoodské zpracování (dokonce přijde i David Bowie aby na vás zamrkal svými duhovými očky). Zkrátka pokud vlhnete při pohledu na Joshe Harnetta nemůžete si tento snímek nechat ujít, v opačném případě se mu raději vyhněte. ()

• Rozpočet filmu byl 3,4 milionů dolarů. (Eldrick)