Reklama

Reklama

Srpen před bouří

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Příběh, líčený v nervním tempu, je situován na Manhattan do okolí Wall Street, kde se sebevědomý Tom Sterling, sugestivně ztělesněný Joshem Hartnettem, snaží udržet nad vodou svou a bratrovu kdysi prosperující společnost. Moc a úspěch se stále ještě zdají být tím nejdůležitějším, je srpen roku 2001. [43. MFFKV 2008] (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (45)

Mashak 

všechny recenze uživatele

Rád bych dal Srpnu lepší hodnocení, ale nemůžu. V tomhle tématu je velký potenciál a už se moc těším až udělá někdo biják o vzniku Facebooku nebo třeba CSFD! Ale tady ten potenciál byl autory pošlapán a vyhozen. Jak mám Joshe rád, tak se nemůžu zbavit dojmu, že tuhle roli trochu odflák. Skoro to vypadá, že se kouknul na Piráty ze S.V., okopíroval Noahova Jobse a měl vystaráno. No a příběh je taky špatný. Škoda. ()

Naslund 

všechny recenze uživatele

Co se mi na filmu líbilo byli herci a kamera. To je trochu málo na uspokojivý zážitek. Podle obsahu by se mohlo zdát, že půjde o krach velké firmy z pohledu vlastníků, doprovázený depresivními stavy všemožných postav. Překvapilo mě pak, že jediným problémem je, že se někdo nechce vzdát části své práce a jak se pracovní krize promítá do osobního života. Toto téma by mohlo být zapracováno do běžnějšího života, a tak by nelákalo k něčemu odlišnému, jako jsou "Chamtiví lháři", kteří se kupodivu odehrávají také v roce 2001 a nikdo od nich nebude očekávat rozebírání 11. září. ()

Reklama

1860 

všechny recenze uživatele

Jako abych řekl pravdu, tak jsem trochu v těch ekonomických termínech lítal, proto sem moc dobře nechápal, jak je někdo přebírá, ale věděl jsem, že to je špatné a jsou v problémech.. přišlo mi to takové o ničem, i když bylo zajímavé sledovat rodinné vztahy, ale jedno vim určitě - už ten film nikdy neuvidím.. ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Namachrovanej typek, co si nevidí do huby, to je role, která v tomhle filmu hraje hlavní roli. Hm, nesedlo mi to, asi to půjdu vyblít. Jediný, co chválím, tak povedenej soundtrack, kterej se skládá z poměrně samejch vybranejch kousků. Jinak je to fakt dost o ničem, člověk ani neví, čím se ta firma zabývá a oni tam řeší svoji finanční krizi. A když nevíte, tak je vám to vlastně všechno jedno. Čuměl jsem na to kvůli tomu, že jsem měl za to, že Josh Hartnett by v takové blbosti nikdy nehrál, ale hrál a tím mě srál. To takovej David Bowie, ten mě svou malou roličkou potěšil jako blázen. Ale taky to může být tím, že už dlouho nevydal žádnou hudbu a není ho moc vidět. ()

Dan9K 

všechny recenze uživatele

Tenhle film opravdu nemá se zářím 2001 nic společného, má ale něco společného se srpnem 2001? Nevím, pravda, v jednom záběru tam ještě dvojčata stojí. Dílko bych doporučil snad jen fanouškům Davida Bowieho, ovšem s nutným upozorněním, že si ho užijí asi minutu, Josh Hartnett hezky fuckuje, ale fakt, že August, ve kterém hraje, nemá co říct, nezachrání ani on, natožpak společná partička pinballu. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Rozpočet filmu byl 3,4 milionů dolarů. (Eldrick)

Reklama

Reklama