Jsou tři hodiny a sedm minut po půlnoci a dvě dívky utíkají prázdnou londýnskou ulicí. Joanne se řinou z očí slzy a má potrhané šaty. Kellyina tvář je potlučená a začíná otékat. Duncan Allen leží na podlaze v koupelně a nezastavitelně krvácí. Nachází ho jeho syn Stuart a žádá odpověď, co se stalo. Kellyin pasák shání svoji „ovečku“, protože je mu jasné, že když ji nenajde, bude to on, kdo za všechno zaplatí. Že se bude zabíjet. Kelly a Joanne musí začít bojovat o vlastní existenci ve světě, kde nejsou přátelé, morálka ani zákony. Ve světě lidské nízkosti, v němž vítězí jen ti nejhorší a nejbezohlednější. Ve světě, kde by nikdo z nás nechtěl žít, ale někteří tam prostě skončí a nemohou ven. To vše v drsném a syrovém, šesti různými festivalovými cenami ověnčeném thrilleru Paula Andrewa Williamse, který rozhodně není pro slabé nátury… (oficiální text distributora)

jafuska

toto je opravdu hodně drsný film od začátku do konce a řekla bych do 15 let naprosto nevhodný, ale bohužel i toto je realita dnešního světa, nic mě nemohlo tolik překvapit, protože toto se bohužel děje běžně, divák se nechá strhnout dějem každou vteřinou, protože tento film nemá o napětí nouzi, tento film není jen tak pro běžného diváka, a člověk k tomuto filmu potřebuje mít silné nervy, a žaludek, aby tento film vůbec ustál, no nevím , jestli zrovna toto by mělo být dáno do kin, je to na hraně. ()

Deadmann

Syrový, rychle odsýpající thriller, z něhož se však dalo vytěžit mnohem, mnohem víc. A co měl k čertu znamenat ten závěr? ()

gu-staff

Jednoduchej, přímočarej, syrovej film z prostředí londýnských kurev a pasáků. Film si to míří rovnou za nosem, žádný zdržování, sympatická délka v záplavě dnešních 2 - 3 hodinových tlachání o ničem, slušný herci. Dlouho se mi tu válel, a neprávem, je to fakt solidní podívaná. 85% ()

veverysiak

Nič nového pod filmovým slnkom, ide síce o trhákovú tému, slabšie nátury a rodičia násťročných žubrienok možno vyronia slzu, možno ich to citovo zasiahne, ale nás mimo tieto skupiny to až tak nerozhádže, má to myšlienku, dramatičnosť, spád, akčnú kameru, realistickú výpravu, ale niečo tomu chýba, takže 60%. ()

@nthr4X

Povedený krimi-thriller s temnou a krutou atmosférou. Velké napětí, soucit s oběma hlavními hrdinkami a závěr tomu jen přidaly. Nicméně nějakou dobu ho vidět opravdu nemusím... ()

StinkingPooh

Film na jedno kouknutí. Není to žádná drsňárna ani moc thriller spíš takový "špinavý" drama o tom, jak je ošklivý podsvětí v Londýně. K dobru mu je krátká stopáž a ničím nenatahovaný přímý děj, takže film odsýpá. Slovo, které nejvíc charakterizuje ten film je asi-zbytečný. Nic to ve mě nevyvolalo. A konec mi přijde dost nelogickej, aspoň z mýho pohledu. ()

podoustev

Velmi povedený film, při kterém naskočí mráz na zádech o první minutě a nesleze dřív, než po závěrečných titulkách. Kombinace krimi a krutě syrového dramatu. Obojí věcné a realistické, atmosféru dobře podtrhuje střídání dlouhých a krátkých záběrů a stroze výstižné civilní dialogy. Film drží diváka v napětí do poslední minuty. Téma bije do očí varovným poselstvím - aneb Zákony ulice neberou ohledy na věk. A jsou krutější než Chamurappiho zákoník. ()

Grázl83

Velmi spatna rezie, hlavne chvejici a rozostrena amera me srala. Scenar hloupy, kdy chovani postav nedava zadny smysl. Videno v TV, tak celkovy dojem zhorsil i priserny dubbing. ()

Mildik789

Tak to bylo opravdu něco, zkaženost a hnus londýnského podsvětí podán velice originálním a zajímavým způsobem, který se Vám s nastavajícími minutami postupně zadírá pod kůži. Prosím více takových filmů. ()

Sakashi

Co říct..ještě asi 10 minut po dokoukání jsem se cítila "špinavá" a "flustrovaná". Viděla jsem horší snímky, mnohem drastičtější ale nikdy mě tak neoslovily jako tento. Musím říct, že přijít s tímhle námětem (v Londýně), mě šokovalo ještě víc. Londýnské podsvětí je špinavé jako všude jinde a možná trochu víc zvrácené, než jinde. Byla jsem zvědavá, jak se role zhostí Gee Groome a musím říct, že na svůj věk (v roce 06) předvedla opravdu věrohodný a obdivuhodný výkon..věřila jsem jí v každém momentu. Osud k ní byl krutý, a přesto se na svůj věk se umí protlouct ulicí. Ale sakra 11 let..co to je? Joanin charakter je tak reálně vykreslen..stala se pouze obětí, obětí špinavé hry, ze které se těžko uniká. Hranice mezi špatným a dobrým je tak tenká, a když se dostane na samotné dno..tahle hranice pro vás přestane existovat. I přes morální pohnutky Kelly, co je a není dobré pro její přežití, se mi nakonec líbil přístup se kterým se snažila Joan ochraňovat..starší sestra z ulice..to na mě udělalo dojem..tak nějak by to v reálu fungovalo. Ženský instinkt, který říká..je to sice dítě ulice, je to šlapka ale pořád je to jen dítě..a děti se mají ochraňovat. Co bych ve filmu ještě ocenila, by bylo alespoň krátké shrnutí životního příběhu Kelly. To, jak se na ulici dostala a proč..možná je to zřejmé ale zapadlo by to víc do kontextu.. Syrový, hrubý, šokující, špinavý a nikdy nekončící..tak bych celý film popsala. To, jak skončil považuji za mnohem horší, než smrt. Žít po zbytek života s cejchem šlapky..chápu. Ale s doživotním psychickým traumatem a v dětském věku..to je silný kalibr. Rozhodně výborný film, podívám se na něj určitě znovu ale nedoporučuji slabším náturám.. ()