Criss Angel: Mistr magie

(pořad)
  • Česko Criss Angel: Extrémní magie (více)

Mistrovský iluzionista Criss Angel, v současnosti považovaný za nejvýznamnějšího člověka na poli magie, překračuje tradici a předvádí nám svůj svěží pohled na moderní mystiku. V novém exkluzivním seriálu na HISTORY®, Criss Angel: Mistr klamu, přenáší kouzelník své tajemství z jeviště do ulic a veřejně předvádí triky, které stírají hranici mezi realitou a iluzí. (History Channel)

BreHas26

Tenhle chlap je máááááááág je prostě super nemohu si pomoc lepší jak nějaké jiné triky ach někde bych ho chtěl potkat !!!!!!!!! ()

Camulator odpad!

Bylo by to na hvězdičku, kdyby si aspoň odpustili ty komentáře publika/najatých herců/podplacených. "Bylo to neuvěřitelné, byl tam a najednou tam nebyl a najednou bum! A byl přímo vedle mě. Je to skutečně mág!" ()

Mortemiss odpad!

Obyčejný trotl, který má rád sebepoškozování jako jeho happy rodinka emoušů z USA. Všichni zavřete oči, protože přichází pravý hrdina, který se nechá zapálit a ještě u toho ztíhá komentovat, no co dodat, ti amíci jsou čím dál větší machři!! ODPAD! ()

arcticsky

Poměrně běžně vídané triky v dosti pitomém barnumsky reklamním obalu. Mnohem slabší než Copperfield|! A ani ten se mi nějak zvlášť nelíbil. ()

lardko

Je celkem vtipný jak si Chriss Angel hraje na velkýho kouzelníka. Stačilo se podívat na Magie kouzla zbavená , a půlku jeho kouzel odhalily :-D :-D ( Jako třeba chůzi po vodě atd. ) ale dívat se na to dá. 50 %. ()

RedHot

Polonahý metalista, který má řetězy provlečené snad i v nose, udělá nějaký trik, kucí ze střižny to nasekají na několik desítek krátkých a nepřehledných záběrů, komparzistům (vlastně náhodným kolemjdoucím) popadají čelisti a následuje nepřetržité vřeštění fanynek, zatímco se mladý kouzelník obnažuje. --- Mně je pořád sympatičtější Houdini než Jackass. ()

Hyger odpad!

Já bych Kryse Andžela zase tolik nezatracoval. Někdo třeba věří v Boha, druhý v Alláha, jiný zase tomu, že Krys je opravdu mág. Podle mne je to spíše zakladatel sand-metalu (na konci tam ukazuje ty svoje svaly na poušti a řve bláboly). Jo, a oficiální text distributora o jeho "kouzlech" mluví za vše: Toto je sestřih těch nejbláznivějších a nejneuvěřitelnějších momentů. ()

ElManiacus odpad!

Nevím proč, ale nechápu jak se to někomu může vůbec líbit, nikdy jsem na kouzla nebyl a tohle fakt sledovat nemusim nechci a nebudu a Criss už mi leze na nervy - 10% ()