Criss Angel: Mistr magie

(pořad)
  • Česko Criss Angel: Extrémní magie (více)

Mistrovský iluzionista Criss Angel, v současnosti považovaný za nejvýznamnějšího člověka na poli magie, překračuje tradici a předvádí nám svůj svěží pohled na moderní mystiku. V novém exkluzivním seriálu na HISTORY®, Criss Angel: Mistr klamu, přenáší kouzelník své tajemství z jeviště do ulic a veřejně předvádí triky, které stírají hranici mezi realitou a iluzí. (History Channel)

111tom111 odpad!

Opravdu jste ho ještě neprokoukly ? :D Toto je velice ubohé ...tento mladík chce asi dosáhnout popularity jako david copperfield,mám ale pocit že se mu to nějak nedaří.Vše je tak okaté a úsměvné a několik triků,které jsem v tomto pořadu viděl sem znal už jako malý kluk.Nezbývá mi tedy nic jiného než se nad tím celým pousmát.Toto je magie?Ne toto je spíš podívaná pro naivní lidi a nebo pro dívky co se dívají na crisse jako na pěkného mladíka. ()

Plesna

Podmanivý psychotik. Hrdina pro srdce američanů. Podprůměrný iluzionista + omamující herec = průměrný mág ()

mackey odpad!

osa Luxor, Hummer, aneb ještě větší zmrd, než jsme doufali. tohle není magie, tohle je snůška naprostých výsměchů. ()

Elbarto08

je to takoý...že tam kecá 20 minut a potom udělá tři rychlé triky které každého ohromí. I mně. David Coperfield měl však styl a elán ()

Leleta

Show namachrovaného frajírka, který se rád předvádí. Jako osobnost je mi krajně nesympatická, ovšem jedno se musí nechat - Criss Angel zkrátka umí. Navíc přesunul magii z jeviště na ulici, do pouště, nebo do bazénu nějakého toho amerického zbohatlíka. Ať už jsou ti jeho "náhodní kolemjdoucí" zaplacení, nebo ne, show, kterou předvádí, vám vyrazí dech. Jenom škoda, že u toho musí on sám i jeho manažeři tolik přehrávat, i když je mi jasné, trocha divadýlka k magii patří. Ale vážný úraz hlavy, kvůli kterému musíte na týden přerušit natáčení, bych chtěla teda vidět... ()

BenderG odpad!

Jak to stručně popsat. Myslí si, že má drsnou znělku. Nemá. Myslí, že když ukazuje svou postavu, že vypadá drsně, nevypadá. Myslí si, že když do pořadu tahá neustále svou matku, že to na nás zabere. Nezabere. Myslí, že když napíšou ''Continuous shot'', tak jsme opravdu tak blbí a střihů si nevšimneme. Všimneme. Myslí, že když řekne: ,,O toto se nepokusil ani samotný Houdini'', že to z něj udělá něco víc. Myslí, že když používá podplacený komparz, že to nevidíme. Vidíme... ()

Alice02

Na mě občas až moc "tvrdé" a někdy moc zašmodrchané a zdlouhavé, ale neuvažuju o tom, že bych někdy tenhle magický pořad vynechala. Kouzla, mnohdy naprosto nadpozemská mě fascinují. A pak jen zíram a zíram... mimochodem, Criss je sexy :) ()

lxbch

Kouzla jsou na efekt velmi zdařilá, nicméně čarovník Kryštof Anděl je na hony vzdálen tomu, kdo by mohl býti zván sympatickým chlapíkem. ()

Dm1tr1j odpad!

Odpad, blbosť, extrakt nezábavnosti z vecí ako sú triky na ulici a udivený komparzisti. Každý komu sa to páči je natom s logikou a svojim zoradením hodnôt na veľmi biednych hodnotách. ()

emdvojka

Zaujimavé a iste aj zábavne bohužiaľ to nedokáže upútať moju pozornosť celých 30 minút. Nieje to veľa...a to ma na tom trápi... ()

candy_daze

Ano, jsem skeptickej a vybíravej parchant. Kdyby se na toho vystajlovanýho pozéra dalo aspoň koukat jako na chlapa, ale dámy, jestli vám tohle připadá sexy, asi do týhle doby opravdu nepatřím. ()