• KarelR

Překvapivě snesitelné. Jessica je sice celou dobu strašně zmalovaná a Luke Wilson to pravděpodobně točil jenom proto, aby se s ní mohl třikrát líbat, ale najde se i pár povedených fórů (kvarteto opilých norských knězů, zpívající na karaoke "Baby Got Back" rulez) a Larry Miller dokazuje, že by ještě rozhodně měl dostat šanci v nějakém lepším filmu. Normální člověk by se tomu měl samozřejmě vyhnout, ale až to za x let bude pravidelně běhat na HBO, tak si znova rád užiju ty guilty momenty, jako závěrečnou Wilsonovu jízdu na motorové koloběžce nebo ultimátní hlášky ala "Budu spát ve městě, které nikdy nespí!"(27.1.2008)

• Lucyane

Romantická komedie - žánr jak dělaný pro mě:-) I přes to mě tento snímek nenadchl. Byly tu vtipné momenty, které se ale často střídaly s trapnými...Film na motivy Pravé blondýnky s o dost nižší úrovní(opět krásná blondýna a kupodivu tentýž hlavní představitel mužské role jako u výše zmiňovaného filmu - že by zaškatulkovaný partner opuštěných blondýnek?). Tak nějak bez nápadu...(23.1.2009)

Jasně, je to blbost... Ale... Jessica mi tady přijde roztomilá... Navíc klasický scénář, hodná až blbá holka, přijde do velkýho města, tam jí oblíknou, dají příležitost a z ní se stane úspěšná a krásná žena, která navíc najde lásku, tak tahle sci-fi na mě prostě funguje... Takže za sebe jsem spokojená... Vtip, romantika a Luke... Jo! :)(15.5.2012)

Zase předsudky...jo? Že se to může líbit jen teenagerským děvčátkům?....já nejsem ani teenager ani děvčátko a líbilo se mi to! Náhodou příjemný film, neurazí, nijak zvlášť nenadchne, ale pobaví a tím podle mě plní svůj účel. Vsadim se, že drtivé většině se to líbilo, ale jednoduše to kvůli svému egu apod. prostě nepřizná a bude dělat "machry". No co, každý má nějaký názor....Já bych to ohodnotil jako čistý průměr, ale abych filmu trochu pomohl, tak dávám 4.(4.3.2008)

• rikitiki

Protivná bloncka se vyrovnává s nástrahami velkoměsta s rafinovaností dětských rodinných komedií. Naivně, průhledně a hloupě. Zloduchové jsou zákeřní na první dobrou a hodný mládenec v helmě se objeví jako záchrance hned na začátku. Dívka bez zkušeností a bez mozku pak získá prestižní post na základě jediného pohovoru a zfalšovaného životopisu a do firmy ji přijme nejhodnější zlý šéf pod Sluncem. Vlastně je to tak blbý film, až bučí. Zejména scény s norskými duchovními, kteří se odvážou v hospodě, byly nejenomže stupidní, ale urážlivé a americky přehlíživé. Nikdy více. SHRNUTÍ: Kterak najít svého prince v díře.(4.3.2019)

• - Ide už o druhý film, v ktorom si spolu zahrali Jessica Simpson (Katie) a Willie Nelson (Pap Paw). Tým prvým bol Vidláci na pretekoch (2005). (m.a.t.o.)

• - Evie Thompson bola obsadená do úlohy mladej Katie, no scény s ňou boli z finálnej verzie vystrihnuté. (m.a.t.o.)