• asirtes
  odpad!

  Blahoželám. Excelentne nevtipné.(18.8.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $7,325,461(11.9.2010)

 • Pragrik
  ***

  Už samotný název filmu mi byl podnětem ho zhlédnout....možná jsem od toho očekával až příliš. Jedno se ale musí uznat. Je zde velice dobré herecké představení, ale to propletení jednotlivých postav se mi jevilo až moc umělé...(30.1.2008)

 • Jaromír
  ***

  Film nemá spád. Připadá mi uměle složený se spoustou zbytečných a přehnaných scén. Ale nápad je fajn. 7 můžů si navzájem dává nakládačku (pijí, jedí, zpívají, tančí,...) a probírají, proč jednomu utekla žena z kostela od svatby (a pak další věci), jeden spí opilý na záchodě a dvě ženy jim mezi tím, za zpěvu, dělají jídlo :D. Klasické téma. LOL "všechny ženy jsou kurvy! Kromě našich matek, našich žen, našich..., jsou všechny ženy kurvy." :D LOL "Nie, Nie vudki ne, vudka škodí"" Takový mírně nedotažený, a překombinovaný, svéráz národního lovu. "Tylko klamalam.", "Samice šimpanzů provokují sexuálně samce jen proto, aby jim ukradly maso :D" a desítky dalších hlášek.(22.6.2008)

 • NALBERTik
  *****

  M A S A K E R :-D Nebojte se, neni to zadna sraczka ve stylu Prciček nebo tak... je to neuveritelne zábavná střeštěná komedie o mnoha důležitých věcech....řehtal sem se nonstop.... jsou to všechno SUKY !!!! Třinecké filmové léto rulezzz :)(16.9.2007)