Dlouhá bílá stopa
Hrají
Stanislav Aubrecht
Československo
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Dlouhá bílá stopa (1982) (seriál)
Případ pro zvláštní skupinu (1989) (seriál)
Tomáš Karger
Československo
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
Laskavý divák promine (1994) (seriál)
Oktopus (2023) (seriál)
Michal Pečenka
Nejlepší seriály:
Dlouhá bílá stopa (1982) (seriál)
Vladimír Machoň
Nejlepší seriály:
Dlouhá bílá stopa (1982) (seriál)
Blanka Křížová
Nejlepší seriály:
Dlouhá bílá stopa (1982) (seriál)
Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)
Velitel (1981) (seriál)
Václav Kotva
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Pavel Trávníček
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Svatopluk Skopal
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Sylva Žáčková
Československo
Nejlepší seriály:
Dlouhá bílá stopa (1982) (seriál)
Start (1979) (seriál)
Jana Žáčková
Nejlepší seriály:
Dlouhá bílá stopa (1982) (seriál)
Vladimír Brabec
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Regina Rázlová
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Ochránce (2021) (seriál)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Jana Boušková
Československo
Nejlepší seriály:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Cirkus Humberto (1988) (seriál)
Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)
Stanisław Mikulski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Svatopluk Matyáš
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Ctná paní Lucie (1972) (seriál)
Válka volů (1987) (seriál)
Gabriela Vránová
Slovenský stát
Nejlepší seriály:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
F. L. Věk (1970) (seriál)
Jiří Kodet
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Libuše Geprtová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)
Karel Hlušička
Československo
Nejlepší seriály:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Petr Skarke
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)