Všichni milují Mandy Lane

• USA All the Boys Love Mandy Lane

Stredoškoláčka Mandy Lane (Amber Heard) sa cez jedno leto zmení z nepekného dievčaťa na krásku. Tým sa okamžite zvýši záujem o jej osobu u populárnych deciek zo školy, ktorí ju nakoniec pozvú na víkendovú párty na odľahlom ranči. Ako však zábava vrcholí, účastníci začnú za nejasných okolností miznúť. (ČSFD)

syphoon

Hororové béčko doprovázené tragickým dabingem. Všechno je tak předvídavé až je to trapné. Jediné čeho jsem se bál bylo, že budu zklamanej. No, podařilo se! 35% ()

Alouette

Taková normální puberťácká vyvražďovačka. Občas mi to malinko zavánělo parodií na tyto filmy a bylo zřejmé zesměšňování mládeže z USA. Film je kanadský, tak se to dalo možná i čekat. Ale jinak jsem se nenudil a v pohodě jsem dokoukal do konce. ()

Kariya

Dosti amatérský pokus jakéhosi scénáristy Jacoba Formana o originalitu.... Film je neprve dobře rozehraný, tam ale jeho kvalita končí.... ()

LukeSharp

Nejpředvídatelnější horor filmové historie. Od první do poslední minuty tušený závěr je to co film mocně sráží do kolen. Navíc je tu až příliš dlouhý a celkem i nudný začátek,kdy sledujeme bandu nadržených teenagerů ( slovo nadržený tady dostává nový význam,protože tady chce šukat snad každý s každým. V jeden den!! ) jak se jednou na ranč ztřískat jak hovada. K tomu si připočtěte Mandy Lane,která působí jako zakomplexovaná lesba,která většinou jenom blbě čumí a nenechá na sebe ani šáhnout a výsledkem je celkem podprůměrný ''killing spree'' na který se velmi rychle zapomene. I don't give a fuck about Mandy Lane!! 40% ()

Pitryx

Tenhle film byl naprostá blbina, ale Amber Heard je v něm nádherná. Jenže to je asi jediné plus. Děj se vleče jako šnek a navíc, když už se pak něco semele, je to potmě, takže čtvrt filmu divák kouká na sem tam šmouhu. Vůbec je celý film tak divně kontrastován, nevím, zda úmyslně, nebo jsem měl jen špatnou kopii. Občas je také vidět, že si někdo hraje na umění. Sem tam ve snímku zazní hezká hudba. Nu dobrá to je vše tak na deset procent. A já se na něj možná v budoucnu ještě budu chtít podívat, už jen kvůli hlavní protagonistce. Tak co s tím? Uvidíme příště. 201409098207/8636 ()

asader

Tomuto filmu bych dal jednu hvězdičku,ale protože se tento horor lišil od vyvražďovaček,které sem v poslední době viděl a dokonce sem i na chvíli přemýšlel,kdo je vrah.Sice sem to o 5 minut později zjistil což je škoda,že hned ukázali kdo je vrah tak ke zvratu na konci stejně došlo i když sem to nečekal,že už se ještě něco stane.Ale film bohužel jinak prakticky nemá co nabídnout a bohužel tu jsou i scény,které nedávají smysl např.naleznou mrtvolu a políbí se to sem absolutně nechápal. ()

tremors

Pro mě lehce nadprůměrný slasher a to především díky dějovým zvratům. Ač byly čekané, tak mě potěšily. Naopak vraždy byly naprosto bez nápadu, zastřelení brokovnicí a ubodání nožem už nikoho nemůže překvapit. Pochválit taky musím výběr herců, kteří byli sympatičtí a smrt jsem jim nepřál. ()

moviefan4

Veľmi príjemný slasher ktorý má naozaj bavil a ani n chvíľu som sa pri ňom nenudil. Herecké obsadenie bolo super, kamera na B-čko dobrá. Niektoré kills nápadité a finálne rozuzlenie prekvapujúce. Za mňa je tento film super dobre B-čko pri ktorom sa dá dobre odpočinúť s pivom v ruke. ()

halberdier

Podprůměrný a nezajímavý slasher s nudnými postavami a trapným zabijákem. Film jsem shlédl pouze díky celkem pozitivním hodnocením tady na ČSFD. Jediným kladem filmu je, že se odehrává na odlehlém ranči, který je stejně po hříchu málo využitý. Pointa se dá odhadnout celkem brzo po začátku filmu. Amber Heard nevýrazná a určitě ne okouzlující. ()

Sidder

Musím se přiznat že u tohohle filmu mně až dokonce udržela jen Amber Heart potažmo Mandy Lane. Snad jediná hlavní hrdinka se po většinu filmu chová celkem racionálně. Sice jsem chápal proč všichni chlapci Mandy milují, ale jejich tupé chování už nikoliv. Blonďákovi z bazénové párty jsem smrt přál snad už po první jeho pronesené větě. Přiznám se že k tomu silně přispěl jeho český dabér Mr. AZ kvíz. A pointa? Ta byla opravdu stupidní, to už jsem snad lépe zkousnul konec Noci s nabroušenou břitvou. A rád bych, aby mi nějaký režisér amerických (ať si říká kdo chce co chce, v tomhle případě mezi kanaďany a jejich početnějšími hvězdnatými sousedy není rozdíl) teen slasherů vysvětlil, proč se v každém z nich musí bezpodmínečně ukázat alespoň jedno ženské poprsí. Né že bych byl proti tomu, ale přijde mi že jejich tvůrci to mají snad jako povinnost. ()

Smashed

Tenhle horor dokonale klame. Má to takovej ten nudnej začátek, kde jsem si říkala, co jsem to zase pustila, co z toho vyleze. Pak se to rozjede v dokonalou rančovou vyvražďovačku. Konec je na tom asi ze všeho nejlepší. Z hlavní hrdinky se nestane dle očekávání oběť, ale spolupachatel. Prostě super horor, kde do poslední chvíle není nic jasný... ()