poster

Neviditelný cíl

 • Hong Kong

  Nan er ben se

 • Hong Kong

  男兒本色

 • Hong Kong

  Naam yi boon sik

 • anglický

  Invisible Target

Akční / Krimi

Hong Kong / Čína, 2007, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,599,143(6.9.2009)

 • Le_Chuck
  *****

  Ideálne namiešaný koktejl naivného patosu (ktorý ma na rozdiel od Flash Pointu neurážal, ale bavil), prevarených tém (zrada, korupcia, smrť blízkej osoby) a hlavne peckovej akcie. Film bez hluchého miesta a aj keď v polke akcia trochu uberie z plynu, pozonosť udržiava vďaka zaujímavému príbehu (veľké plus za myšlienková konfrontáciu dobra a zla). Hong Kong aký poznám, zo všetkým čo milujem. 90%(11.5.2008)

 • Divočák
  ****

  Další pecka z nové vlny hongkongské akční renesance. Omladina z filmové školy Donnieho Yena se poprvé sešla v kompletní sestavě společně před kamerou, aby si pořádně rozbili držky a ukázali svému učiteli, že to jde klidně i bez něj. Nicolas s Shawnem od "Dragon Tiger Gate" zaskočili k holiči, ale o chuť k nakopávání prdelí rozhodně nepřišli a i když je vidět, že ta choreografie je bez Donnieho taková chudší, nadšení se jim rozhodně upřít nedá a jejich vzájemná spolupráce je snad ještě harmoničtější, než tomu bylo u předchozího "DTG". "Babyface" Wu Jing se naštěstí po epizodě "z druhé strany", kterou si nešťastně zahrál ve "Fatal Contact", znovu vrátil na odvrácenou stranu zákona, a jako nekompromisní terminátor navrátivší se ze "Zóny smrti" znovu dokazuje, že v souboji jeden na jednoho ho v současné době dokáže překopat jedině Donnie a lepšího záporáka byste v současném Hong Kongu hledali asi jen těžko. Výrazným plusem je také kvalitní příběh, který neslouží jen jako vata mezi jednotlivými souboji, ale naopak je pro film základním nosníkem, o který se nemusí bát opřít ani ve slabších momentech. Hlavní eso "Invisible target" je ale i tak ukryto někde úplně jinde a nese jméno Jaycee Chan (což není nikdo jiný než syn samotného velkého Jackie Chana). Ten tady plní podobnou úlohu jako Louis Koo v "Invisible Target", tedy moc se prát neumí, ale naopak vyvolává emoce a přibližuje tak děj blíž k divákovi, ale oproti drsňákovi Kooovi působí naprosto bezbraným a odzbrojujícím dojmem a kupodivu je to právě on, kdo "Invisible target" posunuje o stupinek výš před Donnieho "Flash point" na trůn pro nejlepší hongkongský akční film roku. Jen to honelníkovo slavné otvírání piva riťou jsem bohužel asi nějak přehlédl...(20.10.2007)

 • kitano
  *****

  Presne tak by mal zacat kazdy poriadny akcnak - poriadnou exploziou! V tomto pripade naozaj nieje prilis co riesit. Bezchybny, skvelo obsadeny a zahrany akcnak, s vybornym pomerom akcie, napatia, emocii a humoru. Toto nieje ziadne kug fu, to je poctivy akcnak zo starej skoly. Povinnost pre vsetkych milovnikov serii Die Hard, Lethal Weapon a Police story. Ps.: Jackieho syn si to slusne nasliapol na kvalitnu karieru. Drzim palce:) (9/10)(15.11.2007)

 • EdaS
  ***

  Akce je vskutku parádní a je jí hodně, ale to mi jednoduše nestačí. Jakmile hrdinové přestávají skákat jako kamzící po střechách, prohazovat se skleněnými výplněmi všeho druhu a kopat se ze všech možných pozic do hlavy, nastává mučení diváka těmi nejklišovitějšími melodramatickými scénami, které prostě vůbec nefungují (a těžko říct, jestli by s kvalitnějšími herci vůbec fungovat mohly, jak jsou špatně napsané). A ani se mi nechce komentovat pětihvězdičkové nadšení některých hodnotitelů...(7.9.2007)

 • - Benny Chan požadoval, aby nebyli použiti žádní dvojníci, a všechny scény ponechal jen na hercích. (KucC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace