Hrdinou americké komedie, kterou režíroval Andrew Black, je mladý ambiciózní Rick Robinson (Ben Gourley), řadový asistent v prestižní právnické firmě v Miami, který sní o tom, že se jednoho dne stane firemním partnerem. Zatím jen kopíruje akta a představuje si, jak by si vedl v klání před soudním dvorem. Ve snaze přiblížit se k naplnění svého snu nabídne pomoc se stěhováním firemnímu právníkovi Maxwellovi McAllisterovi (Rutger Hauer), aniž by tušil, kam se stěhuje. A tak se pár dní před zkouškami, které mají rozhodnout o Rickově přijetí do advokátní komory, ocitne na cestě do Los Angeles. Spolu s ním jede i McAllisterova neteř Michelle (Milla Kunisová) a bude to cesta, která mladíkovi ukáže, co je v životě nejdůležitější. (oficiální text distributora)

megajalec odpad!

Moja žena to vystihla: niektoré filmy sa nemuseli ani natočiť a svet by o nič neprišiel. Zbytočný kúsok, ktorý prekvapujúco nevytiahne ani krásna Mila. ()

chiara

Chceli s toho urobit zabavnu "road movie" komediu, ale moc sa im to nepodarilo. Potesil ma samozrejme Rutger Hauer a Billy Drago (ktoreho som strasne dlho nevidel) v ulohe Lady. ()

smrk15

Pokud nemůžete usnout, si pusťte tuto "komedii". Mě při životě udržela jen Mila Kunis (u ní usnout je hřích), takže to vlastně moc na spánek není. Hodnocení 2,5* ()