Stěhování pana McAllistera

Moving McAllister

Komedie / Dobrodružný / Romantický

USA, 2007, 86 min

• genetique

Po totálne céčkovom klišéovitom začiatku bol film po skončení celkom milým prekvapením. Miestami až takým, že by si za niektoré nápady a vtipné momenty zaslúžil aj slabšie tri hviezdičky. To by sa však nemohli objaviť scény ako grcanie, prdenie, či vytláčania akné, ktoré u mňa už automaticky degradujú film do nižšej úrovne. Zbytočná škoda. 45%.(16.5.2009)

• Thomick

Naprosto nesnesitelný. Na základě zdejších komentářů jsem čekal na Hedera, no ani on neudělal zázrak. Toporný fekál road movie se právě stalo jednim z nejhorších (bohužel už představitelných) zel týhle planety. Ani tradičně rozkošná Mila mě nepřiměla dodat hvězdičku, ba to dokoukat na víc než půloka. --- Úplnej výkvět: "Jakym to je fontem? Že by azbukou?"(19.9.2012)

• Reverger

Bez prvků a nebo náznaku humoru, je nám taková komedie na dvě věci. Nebo na dvě *, ale u tohohle se fakt zasmát nedá, může bejt stovky ujetejch, nechutnejch komedií u kterých je zábava, ale u týhle to nejde. Nulová KO na HO, příběh je...ani nemluvně, to musel vymyslet někdo, kdo to má v palici trošku, ehm...Jon Heder, kterej se do toho pak vetřel, jako by to i zhoršoval, ale no nic Mila Kunis, ta hezká tvářička mi za tu jednu * stojí..(4.1.2011)

• fraktal

Sladká Mila Kunis (kvůli ní shlédnuto - a má 4/5), slušné exteriéry, absence (bohužel jen) většiny "teen supecool" nechutností, ovšem krom absence vtipu zde naštěstí chybělo i důraznější tlačení na pilu romantiky. Takže ve výsledku se to dalo docela slušně snést. 2 hvězdy za M. Kunis (i přestože se mi to docela líbilo, je fakt že celý film je "vopravdu voničem". ;-)(15.12.2010)

Slušná road movie na stokrát omletý téma, kdy je vlastně hned jasný jak bude celej příběh vypadat a fakt se v tom moc seknou nedá, ale rozhodně sem se nenudil, dokonce sem se občas pobavil, i když né nijak zvlášť a Jon Heder tady opět vystřihnul správnýho pošahance a jelikož je Mila Kunis tady fakt rozkošná, tak ani nelituju, že sem na to kouknul(9.7.2008)