Stěhování pana McAllistera

Moving McAllister

Komedie / Dobrodružný / Romantický

USA, 2007, 86 min

Zábavná road movie, která si bohužel hraje na něco víc než doopravdy je - tedy pouhou primitivní zábavou. Ale některé momenty jsou vskutku promyšlené a Mila Kunis je nechutně pěkná...a vzhledem k netečnosti hlavního hrdiny k téhle krásce mi po většinu filmu přišel jako totální debil..ale o tom to vlastně celé bylo!:-)(19.1.2009)

• rodo

Tak jestli tohle byla komedie, tak si asi pod tím pojmem představuji něco jiného. Tohle byla absolutní ztráta času a musel jsem to po půlhodince přepnout. Jestli se to dál táhlo v tomhle tempu, tak bych asi vymyslel název nového filmového žánru "ujeťárna" a do této kolonky bych to spolu s dalšími podobnými rádoby komediemi zařadil.(10.1.2009)

Slušná road movie na stokrát omletý téma, kdy je vlastně hned jasný jak bude celej příběh vypadat a fakt se v tom moc seknou nedá, ale rozhodně sem se nenudil, dokonce sem se občas pobavil, i když né nijak zvlášť a Jon Heder tady opět vystřihnul správnýho pošahance a jelikož je Mila Kunis tady fakt rozkošná, tak ani nelituju, že sem na to kouknul(9.7.2008)

• Thomick

Naprosto nesnesitelný. Na základě zdejších komentářů jsem čekal na Hedera, no ani on neudělal zázrak. Toporný fekál road movie se právě stalo jednim z nejhorších (bohužel už představitelných) zel týhle planety. Ani tradičně rozkošná Mila mě nepřiměla dodat hvězdičku, ba to dokoukat na víc než půloka. --- Úplnej výkvět: "Jakym to je fontem? Že by azbukou?"(19.9.2012)

• fraktal

Sladká Mila Kunis (kvůli ní shlédnuto - a má 4/5), slušné exteriéry, absence (bohužel jen) většiny "teen supecool" nechutností, ovšem krom absence vtipu zde naštěstí chybělo i důraznější tlačení na pilu romantiky. Takže ve výsledku se to dalo docela slušně snést. 2 hvězdy za M. Kunis (i přestože se mi to docela líbilo, je fakt že celý film je "vopravdu voničem". ;-)(15.12.2010)