Reklama

Reklama

Stěhování pana McAllistera

  • USA Moving McAllister
Trailer

Obsahy(1)

Hrdinou americké komedie, kterou režíroval Andrew Black, je mladý ambiciózní Rick Robinson (Ben Gourley), řadový asistent v prestižní právnické firmě v Miami, který sní o tom, že se jednoho dne stane firemním partnerem. Zatím jen kopíruje akta a představuje si, jak by si vedl v klání před soudním dvorem. Ve snaze přiblížit se k naplnění svého snu nabídne pomoc se stěhováním firemnímu právníkovi Maxwellovi McAllisterovi (Rutger Hauer), aniž by tušil, kam se stěhuje. A tak se pár dní před zkouškami, které mají rozhodnout o Rickově přijetí do advokátní komory, ocitne na cestě do Los Angeles. Spolu s ním jede i McAllisterova neteř Michelle (Milla Kunisová) a bude to cesta, která mladíkovi ukáže, co je v životě nejdůležitější. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

genetique 

všechny recenze uživatele

Po totálne céčkovom klišéovitom začiatku bol film po skončení celkom milým prekvapením. Miestami až takým, že by si za niektoré nápady a vtipné momenty zaslúžil aj slabšie tri hviezdičky. To by sa však nemohli objaviť scény ako grcanie, prdenie, či vytláčania akné, ktoré u mňa už automaticky degradujú film do nižšej úrovne. Zbytočná škoda. 45%. ()

Boogeyman 

všechny recenze uživatele

Zábavná road movie, která si bohužel hraje na něco víc než doopravdy je - tedy pouhou primitivní zábavou. Ale některé momenty jsou vskutku promyšlené a Mila Kunis je nechutně pěkná...a vzhledem k netečnosti hlavního hrdiny k téhle krásce mi po většinu filmu přišel jako totální debil..ale o tom to vlastně celé bylo!:-) ()

Reklama

rodo 

všechny recenze uživatele

Tak jestli tohle byla komedie, tak si asi pod tím pojmem představuji něco jiného. Tohle byla absolutní ztráta času a musel jsem to po půlhodince přepnout. Jestli se to dál táhlo v tomhle tempu, tak bych asi vymyslel název nového filmového žánru "ujeťárna" a do této kolonky bych to spolu s dalšími podobnými rádoby komediemi zařadil. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Slušná road movie na stokrát omletý téma, kdy je vlastně hned jasný jak bude celej příběh vypadat a fakt se v tom moc seknou nedá, ale rozhodně sem se nenudil, dokonce sem se občas pobavil, i když né nijak zvlášť a Jon Heder tady opět vystřihnul správnýho pošahance a jelikož je Mila Kunis tady fakt rozkošná, tak ani nelituju, že sem na to kouknul ()

Thomick odpad!

všechny recenze uživatele

Naprosto nesnesitelný. Na základě zdejších komentářů jsem čekal na Hedera, no ani on neudělal zázrak. Toporný fekál road movie se právě stalo jednim z nejhorších (bohužel už představitelných) zel týhle planety. Ani tradičně rozkošná Mila mě nepřiměla dodat hvězdičku, ba to dokoukat na víc než půloka. --- Úplnej výkvět: "Jakym to je fontem? Že by azbukou?" ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama