Stag Night

Horor / Thriller

USA, 2008, 84 min

• Marsik

Hodně špatnej film. Nápad celkem dobrej, ale zpracování příšerný. Nejvíc mě štvala ta rozklepaná kamera. Nechápu, proč to ten kameraman dělal. Člověk se těší na akční scény, ale na tohle se nedá dívat. Skoro se mi u toho udělalo blbě, jak se to furt třáslo. Těšil jsem se na oblíbence Adkinse, kterej zaklepal už ve 20. minutě a taky na Vinessu (která se mi líbila ve filmu "Milenci"), která sice zůstala až do konce, ale moc přesvědčivej výkon to nebyl. Ale na druhou stranu mě potěšila stopáž, protože jsem chtěl shlédnout film co možná nejkratší a oněch 70 minut čistého času byly ideální. Jinak k hodnocení...ani nevím, co se mi na tom filmu líbilo. Asi ta rozdrcená hlava výhybkou a dál už fakt nic. Takže 20%, tudíž jedna hvězdička.(12.6.2010)

Celkem solidní metronaháněčka, který by sice prospělo víc světla a míň klepající se kamery, ale i tak se jedná o celkem stravitelnou jednohubku. Sice se tu lepí jedno klišé na druhý a navíc bandu mladejch a protivnejch prchajících Amíků jsme tu měli už stokrát, jenže pořád se něco děje, drží si to tempo a stopáž je celkem příjemná. Žádnej zázrak, ale těch 60% tomu dam.(22.7.2013)

Začiatok vyznel dosť strašidelne,tak som dúfal že aj celok bude OK.Partia chalanov nastúpi do vlaku metra a po chvíli sa strhne hádka medzi holkou a jedným z tých chalanov a ona mu striekne do očí niečo ako kasér a oni rýchlo z toho vlaku vystúpia a zistia že sú v metre ktoré je už roky opustené.Tu je do očí bijúce že tých náhod tu je priveľa a film dopláca na jednoduchý príbeh,asi tvorcovia nemali chuť vymýšľať niečo originálnejšie.Keď videli tú vraždu a ich začali prenasledovať,to malo veľmi slušné napätie a pripomenulo mi to Wrong Turn a tak nikoho neprekvapí keď poviem že gore tu bolo.Byť v opustených chodbách metra a utekať pred znetvorenými kanibalmi,to znie strašidelne a tak to na mňa vplývalo.Žiadna originalita,žiadny dokonalí príbeh,len jeden jednoduchý z metra robení slasher.Ale hlavne že som sa bavil.Logika bola miestami dosť slabá.Čakal som že sa pomstí aj tým špinám čo mu nepomohli ale nedočkal som sa.Mohol som isť aj na silnejšie hodnotenie.(29.7.2014)

• Teardown

Další špatný vtip o podzemním kočkováním s bandou nasraných houmlesáků nebo co to bylo vlastně za prapodivnou pakáž, který nejenomže ničím nepřekvapí, ale spíše unudí k smrti. Jako celek špatně zrežírované, dějově nezáživné a akční scény rozklepané, nepřehledné, no prostě totálně zprasené. Podobných filmů na tohle téma je myslím relativně dost, takže radím zkusit něco jiného, než-li tuhle naivní pitominu.(29.11.2009)

• DEXTER099

Tak z tohohle jakoby hororu mam akorát tak pocit,že bych nejradši ty dredaře pobíhající po metru a jen tak a zabíjející lidi okolo vzal nějakou palicí ,protože to se fakt nedalo.Musím se přiznat ,že jsem chtěl film vidět hlavně kvůli Scottu Adkinsonovi,který tu ale moc velkou roli nemá a tak jsem nečekal co mě čeká a musím říct,že pro mě to moc nebylo,ale pro fanoušky žánru jako jednohubka to bude asi tak akorát.Za mě celkově 40 % a dvě hvězdy.(19.1.2015)

• - Spoiler: Pri vražde Tonyho (Breckin Meyer) spadnú v jednom zábere kachličky spoza jeho hlavy, v ďalšom zábere sú však neporušené a následne tam už opäť nie sú. (Johnny.ARN)