Jednadvacetisekundové vzrušení (S04E08) (epizoda)

The 21-Second Excitation

John Shaffner

Kostýmy:

Mary T. Quigley

100%(3.5.2018)

"That's the work of noted Hollywood costume designer Deborah Nadoolman. She also designed the iconic red and black jacket in Michael Jackson's "Thriller" video, which I've never watched in its entirety, as I find zombies dancing in choreographed synchronicity implausible. And also, it's really scary."(11.9.2018)

Už dlouho dobu jsem přemýšlel, kde vlastně vznikla dívčí trojka, kde se holky začaly scházet a ono to bylo tady. A Amy podivnost mi přijde jen jako snaha seriál nějak zpestřit, ale zde mě to spíše znechucovala. Je dobře, že se časem trochu srovnala, protože tady to bylo až moc.(11.3.2018)

Osmá epizoda se tvůrcům velice povedla, Sheldon vybrousil své připomínky k dokonalosti, Howard jako správný konstruktér nemusel odbíhat na záchod a celá akce kolem promítání byla skvělá. Pozadu nezůstala ani dámská jízda, která byla díky Amy opravdovým zážitkem. "Jsi si jistá, že s námi nechceš jít na ty Dobyvatele?" "Ne, v tom filmu se rozkládají obličeje. Příliš mi to připomíná, jak jsem upustila ampulku s masožravými bakteriemi do laboratoře s makaky."(12.1.2018)

Výborná epizoda. 80%(23.4.2018)