poster

Dětinské hry dospělých (TV film)

Komedie

Československo, 1990, 58 min

 • JSYSMHJF
  ***

  Vzorec nevěry a jejích následků, dohnané trošku do extrému a neuvěřitelných náhod, spíš taková zkratka, než že by se dalo příliš pochopit a uvěřit, proč ten je nevěrný s kým, ale jako varování, jakou paseku tahle spirála může nadělat, dobře sestavené...hvězdně obsazené...malý Ondřej Brzobohatý jako přejetý synek ;-)(22.9.2012)

 • Jonatthan
  **

  Omlouvám se, ale možná napíšu i nějaký spoiler. Na to jaká herecká esa v tomto příběhu hrají - velice slabé a nepravděpodobné. Asi za to může nejspíše scénář, protože ty zápletky jsou opravdu krkolomné. Např. hlavní hrdinka nechá šestileté dítě samotné doma a odjede na letiště. Nebo dítě leží první noc v nemocnici po úraze a hrdinka si to z pomsty manželovi v pohodě doma rozdá se známým...(23.1.2009)

 • zette
  *

  Tak toto je hodne nepovedena vec. Doslova odflaknuty scenar, smesne dialogy, neprirozene chovani ( nevim, do jake miry za to mohou slabe herecke vykony ). Zabery na konci na cestujici v letadle tomu dala jen korunu. Lepe se tomuto TV filmu vyhnout!(21.1.2009)

 • Lish84
  **

  Téma nevěry dnes sice dokonale rozmělnily seriály typu Ordinace v růžové zahradě, nicméně je to něco, co má šanci zaujmout pokaždé, protože situace, kdy někdo zatlouká, lže a je nucen nést následky svého jednání, jsou divácky vděčné. Bohužel zrovna toho se ve filmu Dětinské hry dospělých moc nedočkáme. Zápletka se vyvíjí pomalu, leč zajímavě. Jenže když má přijít to nejzajímavější, tedy že postavy si budou muset důsledky učiněné nevěry "vyžrat" do důsledků, tak tvůrci děj milosrdně ukončují... Kdyby tak neudělali, pointa by tolik neztratila na síle.(30.10.2007)

 • Tosim
  **

  Tady nešlo o ty reálie, spíš o vztahy, no z tohoto hlediska je ta inscenace nevěrohodná a vykonstruovaná až za roh.(15.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace